#TheGrandFinale...o-)o
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#41
RE: #TheGrandFinale...o-)o
,"Wszystkich hejterów MM oraz JL i ludzi wstawiających te gejowskie memy pozdrawiam środkowym palcem. Błazenada połączona z dziecinadą."
To dopiero jest błazenada i dziecinada kolego ,środkowy palec to sobie pokazuj kolegą na podwórku !
Nie trzeba być geniuszem sportów motorowych by obiektywnie spojrzeć na wyścig i to co w nim odstawił MM ,nie tylko w tym dzisiejszym zresztą .To nie chodzi o hejt ,tylko o to co mogliśmy zaobserwować na koniec tak wspaniałego sezonu ,bez względu kto komu kibicował !
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-11-09, 12:03 AM przez żaba.)
2015-11-08, 11:54 PM
Szukaj
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#42
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Kilka słów od Doctora o całej sytuacji

Przed ostatnim wyścigiem sezonu Valentino Rossi miał siedem punktów przewagi nad Jorge Lorenzo. "Doctor" musiał jednak startować z końca stawki w Walencji, co było karą za incydent z Grand Prix Malezji, w którym włoski motocyklista doprowadził do upadku Marca Marqueza.

Rossi bardzo szybko przebił się z ostatniej pozycji na czwartą, ale zabrakło mu tempa, aby dogonić czołową trójkę. Wyścig w Walencji zakończył się wygraną Lorenzo, a za jego plecami do mety dojechał Marquez. - To był finał mistrzostw, którego osobiście nie chciałbym oglądać. Myślę, że spora część kibiców się ze mną zgodzi. Mieliśmy w tym roku wspaniałe pojedynki z Lorenzo, z Marquezem. Mogliśmy zapamiętać ten sezon na lata, bo moja walka o tytuł z Jorge mogła trwać do ostatniego okrążenia ostatniego wyścigu. Niestety, ale w trzech ostatnich wyścigach coś się zmieniło. Nikt się tego nie spodziewał. Marquez postanowił chronić Lorenzo, aby pomóc mu w zdobyciu tytułu - powiedział Rossi do dziennikarzy na briefingu po zakończeniu wyścigu w Walencji.

Włoch po raz pierwszy oskarżył Marqueza o nieczyste zagrania po zakończeniu wyścigu o Grand Prix Australii. Wtedy, zdaniem Rossiego, hiszpański motocyklista celowo blokował go na torze. - To zaczęło się w Australii i potem było coraz gorzej. W Malezji skończyło się to upadkiem Marqueza. Efekt był dla mnie taki, że w Walencji musiałem startować z końca stawki. Już wtedy wiedziałem, że nie mam szans na tytuł. Byłem przekonany, że w Walencji Marquez będzie chciał dokończyć swoją robotę i będzie chronić Lorenzo w trakcie wyścigu. Powiedziałem to już w czwartek i wszystko potoczyło się tak jak się tego spodziewałem - dodał 36-letni motocyklista.
Pod koniec wyścigu o Grand Prix Walencji tempo prowadzącego Lorenzo spadło, ale Marquez nie zdecydował się na wyprzedzenie swojego rodaka. Hiszpan wdał się dopiero w walkę w momencie, gdy na ostatnim okrążeniu wyprzedził go Dani Pedrosa. - To było żenujące. Ostatnie okrążenie w wykonaniu Marca było złe dla całego sportu. Doszło do czegoś, co nigdy nie miało miejsca. Jestem z tego powodu rozczarowany. Byłem przygotowany na to, że mogę stracić tytuł na rzecz Jorge, który był bardzo szybki w tym sezonie, ale myślałem, że odbędzie się to w warunkach fair-play- skomentował Rossi.
Po zakończeniu niedzielnego wyścigu, Marquez twierdził, że chciał zaatakować Lorenzo na ostatnim okrążeniu, ale przeszkodził mu w tym Pedrosa. - Wystarczy sprawdzić wyścigi Marqueza z ostatnich dwóch lat. Zawsze stara się wyprzedzać, gdy tylko ma do tego okazję. Na każdym okrążeniu daje z siebie maksimum. Pytanie brzmi dlaczego w Walencji nie spróbował wyprzedzić Lorenzo ani razu? Sytuacja stała się kłopotliwa dla Pedrosy, bo był bardzo daleko, ale w tej sytuacji odrobił dwie sekundy straty. Marquez po prostu na to czekał. Pomógł Lorenzo w zdobyciu tytułu, choć po zdjęciu kasku zapewniał, że to nieprawda. Dla mnie jednak sprawa jest oczywista. Dziwię się tylko Hondzie, która zgadza się z tym, że jeden z jej zawodników pomaga rywalowi z Yamahy w zdobyciu mistrzostwa, walcząc przeciwko własnemu koledze z zespołu - podsumował Rossi.
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2015-11-09, 12:05 AM
Szukaj
wonsz Offline
DO POWITALNI WONT !
*****

Wrocław
Rn22 '14

Liczba postów: 1,246
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 13
#43
RE: #TheGrandFinale...o-)o
to wszystko jest ustawione o wielka kase tu chodzi, druga sprawa raz przegral -kiedys musial wkoncu , stalo sie i tyle , wszedzie jest korupcja
2015-11-09, 12:22 AM
Szukaj
dmn Offline
Użytkownik
***

Dąbrowa Górnicza
GSXR 600 k9

Liczba postów: 125
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 1
#44
RE: #TheGrandFinale...o-)o
wyscig wyscigiem ale czy wy widzieliscie ta blondynke na starcie kolo marqueza?  Red_icon_cheesygrin
2015-11-09, 12:35 AM
Szukaj
Vader81 Offline
Konkretny
****

Bielsko-Biała
YZF R1 2014

Liczba postów: 752
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
#45
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Chodza sluchy ze po pół roku lorenzo ma oddać puchar mm
2015-11-09, 06:06 AM
Szukaj
timi1980 Offline
Użytkownik
***

Ostrowiec Św.
brak

Liczba postów: 330
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 2
#46
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Ma ktoś linka żeby zobaczyć powtórkę?
R1 RN 20 / SHOEI GT AIR WANDERER / FULL ALPINESTARS /



Ogień z rury przód do góry trzymaj sie ramy zapierdalamyRed_icon_tongue
2015-11-09, 05:22 PM
Szukaj
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#47
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Trochę kiepsko widać, ale zawsze coś:
https://www.youtube.com/watch?v=8zLPdDHq9-U
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2015-11-09, 05:43 PM
Strona WWW Szukaj
alex. Offline
Młody
**

Katowice
GSX-R 750 k7

Liczba postów: 87
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
#48
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Buractwo (kibice) od Rossiego dało popis w Walencji. Sam Vale mógłby się w końcu pogodzić z przegraną i przestać wylewać żale w wywiadach. Wygrał lepszy.
2015-11-10, 03:17 PM
Szukaj
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#49
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Alex zauważ tylko, że ok 75% lub więcej ze wszystkich kibiców MotoGp, to właśnie kibice Rossiego Red_icon_cheesygrin
Jakoś widzą całą sytuację ciut inaczej jak Ty, ale luz za pół roku nowy sezon i wszyscy zaczynają od zera.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2015-11-10, 03:57 PM
Strona WWW Szukaj
Vader81 Offline
Konkretny
****

Bielsko-Biała
YZF R1 2014

Liczba postów: 752
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
#50
RE: #TheGrandFinale...o-)o
nie wygrał tylko wygrali
2015-11-10, 05:52 PM
Szukaj
alex. Offline
Młody
**

Katowice
GSX-R 750 k7

Liczba postów: 87
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
#51
RE: #TheGrandFinale...o-)o
vader następny fan teorii spiskowej Red_icon_cheesygrin
2015-11-10, 06:59 PM
Szukaj
Vader81 Offline
Konkretny
****

Bielsko-Biała
YZF R1 2014

Liczba postów: 752
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
#52
RE: #TheGrandFinale...o-)o
alex jedyny obrońca mm i lorenzo Red_icon_cheesygrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-11-10, 07:40 PM przez Vader81.)
2015-11-10, 07:40 PM
Szukaj
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#53
RE: #TheGrandFinale...o-)o
podobno lorenzo i markes spędzili ze sobą noc by zaplanować wygraną
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2015-11-10, 08:05 PM
Strona WWW Szukaj
Vader81 Offline
Konkretny
****

Bielsko-Biała
YZF R1 2014

Liczba postów: 752
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
#54
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Ale przed ostatnim gp czy wcześniej Red_icon_smile?
2015-11-10, 08:13 PM
Szukaj
alex. Offline
Młody
**

Katowice
GSX-R 750 k7

Liczba postów: 87
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
#55
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Nie obrońca. Po prostu wkurza mnie, że wszyscy wieszają psy na MM i JL, a Rossi jest nieskazitelny i czysty jak zła. Przegrał własną bronią i zarówno on jak i jego kibice nie są w stanie tego zaakceptować.
2015-11-10, 08:13 PM
Szukaj
Vader81 Offline
Konkretny
****

Bielsko-Biała
YZF R1 2014

Liczba postów: 752
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
#56
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Nie powiedzialem ze jest bez winy ale mm tez swoje zrobil dla lorenzo ale to tylko moja opinia kazdy ma prawo miec inne zdanie
2015-11-10, 08:15 PM
Szukaj
dudek Offline
Psychopata
***


moto buty

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#57
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Alex świete slowa, przegrał własną bronią.
2015-11-10, 08:57 PM
Szukaj
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#58
RE: #TheGrandFinale...o-)o
może i przesadził z ostatnimi akcjami,ale jakby policzyć ile razy Jorge czy Marquez podczas swojej krotkiej kariery robił ludziom pod górke (polecam sie zorientowac co było z Barbera,Aegerterem) jak uciał Pedrosie kabel od trakcji przez co ten sie przewrócił i co zrobił z Lorenzo na zakręcie...o jego imieniu Red_icon_smile

przeciez to własnie przez Marqueza i jego jazde wprowadzono punkty karne w motogp,ale taki Alex pewnie jest zielony jak szczypior i jedyne co potrafi to obrażać i rzuciać głupawymi tekstami za które dziwie sie ze nie ma nawet ostrzezenia,a tymbardziej bana...

Albo prowadzimy rozmowe na poziomie albo wprowadzamy tutaj takich szczeniaków i szczeniackie obrazy,jego idol Jorge z jego świetnym nadufanym charakterkiem nawet by mu artografu nie dał jakby ten sie na nim położył,ale na forum broni go jak przyjaciela Red_icon_cheesygrin

Rossi z dystansem do siebie zrobił sobie kask z Misano z rekinem (jako stawką ktora go goni) a on sam siebie zrobił jako małą rybke.
dzisiaj Jorge dodal zdjecie w koszulce z napisem Jorge i rekinem...pewnie uważał,ze nawiazanie z kasku Rossiego było do niego...a nie było.

Nie ma ani dobrego smaku,wychowania ani gustu.

Jak można wybiec z szampanem z wreczania pucharów,żeby chcieć oblać króla hiszpanii...jak wielkie trzeba mieć ego i nietakt? i jak ktoś taki może być idolem?
ja tego nie rozumiem,ale może jak ktoś ma podobny charakter to jemu to impunuje.

Oni wszyscy jezdzą na kosmicznym poziomie i każdego z nich można podziwiać,ale kiedy zdejmują kask jeden potrafi być człowiekiem a drugi bucem ze wsi, tym sie różnią.

I nie kibicuje tylko Rossiemu,żeby nie było, przez cały okres jazdy Marqueza kibicowałem jemu i z  Brna kupiłem sobie czapke 93 Red_icon_cheesygrin
Kibicowałem braciom Espargaro,Iannone,Doviemu,Millerowi i Haydenowi,ale o nich teraz sie nie mówi bo nie są w czołówce.

A takich frustratów jak ten wyżej powinno sie odpowiednio doprowadzać do porządku.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-11-11, 02:26 PM przez Draco.)
2015-11-11, 02:25 PM
Szukaj
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#59
RE: #TheGrandFinale...o-)o
No już nie przesadzajmy. Za cyt.:"...memy pozdrawiam środkowym palcem" nie będę dawał bana.
Jesteśmy różni i każdy ma swojego faworyta. Ja zawsze byłem i będę fanem Vale, ale rozumiem też rozgoryczenie garstki kibiców Lorenzo(bo w porównaniu do ilości kibiców Vale, to on ma dosłownie garstkę), że mają dość tej nagonki.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2015-11-11, 02:58 PM
Strona WWW Szukaj
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#60
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Ojjj Koczis nie za taka pisownie Bemisz dawal bana Red_icon_smile
2015-11-11, 03:24 PM
Szukaj


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->