#TheGrandFinale...o-)o
Autor Wiadomość
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#61
RE: #TheGrandFinale...o-)o
ma garstke kibiców z wiadomych względów Red_icon_smile
a do nagonek powinni sie przyzwyczaić bo Lorenzo nigdy nie potrafił sie zachować,a na domiar wszystkiego z własnej woli poszedł do sędziów popłakać choć to nie była jego sprawa.

Więc póki ktoś nie da konkretnych powodów dlaczego obraża sie Vale nie znajac tematu i historii poczynań Jorge i marqueza nie widzę powodu,żeby uzywać takich słow i płaczu,że po prostu ktoś stwierdza fakt.
Bo jeśli ktoś jeszcze nie widział co sie działo w Walencji i jak słowa Rossiego o jezdzie Marqueza na korzyśc Lorenzo okazały sie prawdą to jest dla mnie kompletnym ignorantem i zwykłym hejterem bez wiedzy o temacie.
Mieszkam w Walencji przelotnie od dwóch lat.Na torze nie byłem,ale z tego co piszą hiszpańskie media to nawet oni o swoim rodaku są obiektywni i nie podoba im sie jazda Marqueza.Robi po złosci za Assen,australie itd i tyle.

czekajmy wiec na sezon 2016, na tych nowych oponach może być jeszcze ciekawiej Red_icon_smile
2015-11-11, 03:29 PM
Szukaj
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#62
RE: #TheGrandFinale...o-)o
(2015-11-11, 03:24 PM)szymek napisał(a): Ojjj Koczis nie za taka pisownie Bemisz dawal bana Red_icon_smile

Dokładnie potwierdzam.

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2015-11-11, 03:41 PM
Szukaj
dudek Offline
Psychopata
***


moto buty

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#63
RE: #TheGrandFinale...o-)o
dajmy bana wszystkim tym którzy w tym roku nie kibicowali Rossiemu. Jestem pierwszy na liście.
Nie lubie Rossiego za dezercje z Yamahy, nie istotne z jakich powodów, jak juz odszedł ok, chciał jezdzić gdzie indziej ok, ale po jakiego grzyba wracał? Nie udawało mu sie jezdzić w innym zespole to myk spowrotem. Jest jednym z najlepszych kierowców motocyklowych na świecie to fakt, ale to nie "świeta krowa" której nic nie można zrobić, zaczynał wojować szabelką, to go załatwili inni. Każdy jest przeciwko JL i MM, a dleczego nikt krytycznie nie patrzy jak w ostatnim wyścigu wszyscy łatwo dawali sie objechać VR, dlaczego inni mu pomagali i tego sie nie krytykuje? Może troche obiektywizmu wam by sie przydało. VR, JL, MM żaden nie grał uczciwie w ostatnich wyścigach, każdy ma coś za uszami, wygrał poprostu ten sprytniejszy.
Oby ta ich sportowa złość była z nimi w przyszłym sezonie to bedzie na co popatrzeć.
2015-11-11, 04:07 PM
Szukaj
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#64
RE: #TheGrandFinale...o-)o
kurcze powinnismy ich wszystkich nie lubić ze w ogole poszli do motgp z moto2, coz za dezercja ze chcieli jezdzic w lepszej kategorii na lepszych motocyklach Red_icon_cheesygrin

dudek sory ale tych głupot to sie az czytac nie da,ale nie chce juz mi sie wywodzić ilu bylo zawodnikow ktorzy przeszli do innej ekip. i powód dlaczego w ogole Rossi odszedł z hondy...
(w ducati przez 2 lata nie wygra wyscigu i przewracał sie naście razy,wrocil do yamahy i znow triumfy w wieku 34 , czyzby powrot talentu czy jednak cos z tym ducati mu nie pasowało? hmm bardzo ciezka zagwozdka Red_icon_cheesygrin

C*uj wielki Lewandowskiemu ze z Lecha poszedł do Borussi, TO DEZERTER Red_icon_cheesygrin

co do pomagania Rossiemu to West zapowiedział ze mu nie pomoże, Crutchlow rowniez i nawet Iannone powiedział,ze nie bedzie taryfy ulgowej bo nie po to  team miliony wydaje na motocykle zeby puszczali innych za to ze   maja na nazwisko "Rossi"... tylko Petrucci go przepuscil machajac mu ręką.

Tylko jest jedno ALE. Rossi wielokrotnie startował z połowy stawki i jechal wsszystkich jak na ostatnim wyscigu, Lorenzo jak startował z koncowki to dojechal max do okolic 10tej pozycji.

zresztą to moj ostatni post w tym temacie bo powody nacisku na Valentino są po prostu coraz bardziej abstarkcyjne i wyciagane z rękawa żeby nie powiedzieć ze idiotyczne.

zresztą to w polsce takie popularne,żeby mieć własne zdanie chocby sie nic w temacie nie wiedzialo,ale wykłócić sie trzeba Red_icon_cheesygrin  ja już tu nawet nie zaglądam bo to juz nawet śmieszne nie jest jakimi argumentami zasypujecie Red_icon_cheesygrin

W ogole to je*ać ich wszystkich bo nie są polakami i nie mam do nich za to szacunku bo nie jedzą polskiej kiełbasy i nigdy nie wjechali na pałac kultury, nie lubmy ich za to!

dobra szkoda mi prądu juz na ten temat ;>
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-11-11, 04:36 PM przez Draco.)
2015-11-11, 04:32 PM
Szukaj
Vader81 Offline
Konkretny
****

Bielsko-Biała
YZF R1 2014

Liczba postów: 752
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
#65
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Draco nic dodać nic ująć
2015-11-11, 05:33 PM
Szukaj
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#66
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Też się zgadzam. Nikt tu nikogo do swojej racji nie przekona Red_icon_cheesygrin
Co było to było i się nie odstanie. Teraz ciekawe co pokaże sezon 2016.
Nowe opony sprawiają wiele problemów, dużo kierowców się powywracało podczas testów. Do tego jednolita elektronika, która według wszystkich zawodników jest przestarzała i kiepska.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2015-11-11, 05:43 PM
Strona WWW Szukaj
dudek Offline
Psychopata
***


moto buty

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
#67
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Ja wypowiadam swoje zdanie. Nie uwazam zeby to byly glupoty, bo napisalem ze vr jest jednym z najlepszych ale tak jak pozostali czyli jr i mm nie grali uczciwie a wygral sprytniejszy. Jesli ja pisze glupoty to twoja wypowiedz to pierdolenie farmazonow
2015-11-11, 05:50 PM
Szukaj
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#68
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Luzik Pany, bo faktycznie zaczyna się robić gorąco.
Porozmawiajmy o przyszłym sezonie. Jak obstawiacie, jakie Wasze opinie po testach nowych opon i oprogramowania.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2015-11-11, 06:19 PM
Strona WWW Szukaj
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#69
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Draco ze względu na Twoje złe samopoczucie, które wywołał mój post #TheGrandFinale jestem zobowiązany na zareagowanie aby spowodować, żeby Twoje nastawienie do tego tematu i innych osób na tym forum ( nie pozdrawiam z tego miejsca mistrzunia słowa Dudka) wróciło do normy i było takie jak dawniej czyli bardzo pozytywne bo takie jest ściganie Red_icon_cheesygrin ...o-)o
Draco postanowiłem więc opowiedzieć Ci pewną historię.
Odkąd sięgam pamięcią motocykle były zawsze ze mną...o-)o
Od przeszło dwudziestu lat kibicuję Rossiemu...o-)o
A od przeszło dziesięciu lat znam pewnego starszego pana około siedemdziesiątki który ogląda MotoGP i inne zmagania motocyklowo-wyścigowe od czasu gdzie nie było mnie a może i części z Nas jeszcze na świecie. Z wykształcenia jest inżynierem wiele razy pomagał mi przy motocyklu, kiedy cała wiedza kumpli, manualów i innych potrzebnych rzeczy do naprawienia motocykla zawiodła. Jednak nie jest typem dobrego entuzjastycznego wujka, świat widzi albo czarny albo biały stara data zawsze ma swoje zdanie niejednokrotnie odmienne od całej reszty ludzkości. Ma motocykle, jeździ na motocyklach bo chce i już. Ale wracając do MotoGP i jego doświadczeń z tym zamieszaniem, widział wiele wyścigów i wielu mistrzów. Oglądanie z nim wyścigów ze względu na jego charakter jak wspominałem to prawdziwa udręka. Rossiego, od kiedy pamiętam nazywa ,,Małolatem'' nie wiem czy nazwał go kiedykolwiek inaczej (a Vale ma już 36 lat z tego ok 32 lat na moto) i odkąd go znam wiecznie było o Małolacie(VR) tak:
Cytuję- słaby wyścig, mógł pojechać lepiej, to nie ten dzieciak co dawniej, jest beznadziejny, skończył się, nie ma szans na tytuł ok 2009 roku itp, itd...o-)o
A jednak jego ulubiony kolor to żółty, nie wiedząc czemu? Espresso przed wyścigiem pije tylko ze swojego małego kubeczka z nr 46 kupionego gdzieś nikt nie wie gdzie, dla niego Vale to małolat, który się jeszcze musi dużo nauczyć...o-)o Nie muszę chyba wszystkim tłumaczyć, dlaczego przestałem z nim oglądać wyścigi a szczególnie w tym sezonie kiedy wszystko było beznadziejne w wykonaniu Małolata. Kiedy doszło do rundy w Malezji, pomyślałem sobie to posypią się niezłe epitety pod adresem Małolata. Chwilę po tym jak ostatni rider z królewskiej klasy przejechał linię mety zadzwonił mój telefon na ekranie zobaczyłem numer mojego przyjaciela, nie chciałem odbierać, ale chęć poznania jego zdania na temat tych wydarzeń była silniejsza ode mnie. Nastawiony na wiele obelg pod adresem Doctora odebrałem. W słuchawce usłyszałem nadzwyczaj spokojny głos ze słuchawki wydobyły się słowa ,, Marquez uderzył w Rossiego specjalnie. Mógł dohamować i wziąć go jak należy, ale.......możecie się domyślić co było dalej...'' Nie wiem co mnie bardziej zdziwiło, to że przyjął stronę Vale czy to że usłyszałem jak nazwał go RossimRed_icon_smile
Nie obieram tu żadnej strony jestem tylko narratorem...o-)o Jednak zdanie mojego przyjaciela ma dla mnie znaczenieRed_icon_smile Draco tak jak wspomniałeś jest to podparte wielkim doświadczeniem, wynikającym ze znajomości z drugim człowiekiem...o-)o
Mam jednak nadzieję, że pozostaniemy na następny sezon w tym samym składzie i będziemy doświadczać niesamowitych wyścigowych przeżyć i wszystkich tych karuzelowych emocji...o-)o
Bez zbędnych obelg, każdy widzi swoje inaczej hehe.
RESPECT for all...o-)o
Pozdrawiam Was serdecznie do odcinny...o-)o
2015-11-12, 11:59 PM
Szukaj
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#70
RE: #TheGrandFinale...o-)o
Myślę, że takim podsumowaniem można spokojnie zamknąć temat. Następny jaki powstanie niech będzie przed rozpoczęciem pierwszej rundy MotoGP w sezonie 2016.

MReusz liczę na dalszą Twoją pomoc i ciekawe wpisy i niusy z MotoGp.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2015-11-13, 04:03 PM
Strona WWW Szukaj


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->