Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
Autor Wiadomość
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#81
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
Po wielokrotnych analizach moim zdaniem Rossi nie wytrzymał psychicznie tego starcia, Markez jechał po bandzie i wiadomo że prowokował ale nie można dac sie prowokować i tyle w mojej ocenie. Tak jak napisała oficjalne stanowisko ogranizacja MGP Markez nie przekroczył zasad i tu w sumie się zgadzam, jechali ostro i tak wygląda ten sport w realiach jak się jedzie na maxa.

Nius z rana:
330 fanów Rossiego podpisało petycję o zniesienie kary.
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2015-10-27, 10:43 AM
Strona WWW Szukaj
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#82
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
Tak jak Mario napisał ,nowy sezon i emocje opadną Red_icon_smile ryba hehehehe też miałem się na młodego przerzucić jak profesor odejdzie ale tak jak napisałeś taki chuj Red_icon_cheesygrin z madem też się zgodzę bo faktycznie Rossiemu puściły nerwy ,jedno znów mnie wkurza ,wypowiedzi i nagonka na Doctora ,Horhe udziela wywiadu w którym mówi ,że niema już szacunku dla Doctora ,że jest dobry ale nie jest sportowcem ,dodał też ,że inni zawodnicy też pewnie już nie mają ,argumentował to właśnie kopniakiem ,nosz kurwa największy płaczek wie lepiej kto go szanuje ,przegrać nie umie bo ciagle szukał winnych, jak nie w kasku to w deszczu. Wiec albo ja jestem ślepy albo tej dwójce MM/HL gól skoczył za wysoko . Jedno trzeba przyznać ,można lubić Doctora lub nie ale o braku szacunku tu niema mowy ,to jest legenda GP osiagnął wszystko w tym sporcie ,bił rekordy za rekordami ,tak jak powiedział Mix F być może MM zdał sobie sprawę ,ze może nie przegonić Doctora z 10 tytułami wiec postanowił zagrać z nim ,potem dodał ,ze przecież za Doctorem podążają tłumy kibiców na całym świecie i z reguły jest to połowa trybun Red_icon_smile Dwa buce teraz prubóją to zniszczyć swoimi wypowiedziami o szacunku ,Horhe wielki mistrz a młody za nim ,nigdy nie  doruwnają legendzie  ,niema szans a tymi wypowiedziami obaj dla mnie już nie istnieją sportowo. W dodatku to kopiowanie Doctora przez Horhe ,dwa kolory ,anioł i diabeł ,to dopiero jest żenua
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-10-27, 03:00 PM przez żaba.)
2015-10-27, 02:48 PM
Szukaj
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#83
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
Otóż to, jak MM wypychał Lorenzo w pierwszych sezonach to był najgorszy i jeżdził nie fer a teraz takie gadanie... stracił szacunek, ciekawe czy kiedykolwiek go miał. I mimo wszystko ja tam kopniecia nie widze, ale raczej szybko MM na ranczu nie zawita Red_icon_cheesygrin
2015-10-27, 02:56 PM
Szukaj
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#84
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
" ciekawe czy kiedykolwiek miał " bardzo dobre pytanie Red_icon_smile tez nie widzę żadnego kopnięcia ,mimo wielu powtórek jakie widziałem , na ranczo raczej już nie wpadnie Mario hehe ,chyba ze na mma Red_icon_cheesygrin Jak ktoś wiedział ten film o Gp ostatni to widział jak to było z kolei z MM co chwilkę go wołali na dywanik za niebezpieczną jazdę a ten teraz śmie podnosić rękę na legendę ,żenada .
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2015-10-27, 03:11 PM
Szukaj
alex. Offline
Młody
**

Katowice
GSX-R 750 k7

Liczba postów: 87
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
#85
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
(2015-10-27, 10:43 AM)mad666 napisał(a): Nius z rana:
330 fanów Rossiego podpisało petycję o zniesienie kary.

Troszkę więcej, bo 324 tysiące.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-10-27, 04:26 PM przez alex..)
2015-10-27, 04:16 PM
Szukaj
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#86
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
no no tysięcy Red_icon_cheesygrin dzięki alex hihihi
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2015-10-27, 07:43 PM
Strona WWW Szukaj
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#87
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
Gdzie można się podpisać pod tą petycją bo ja też chcę  i to dwiema rękamiRed_icon_wink
THE DOCTOR...o-)o
2015-10-27, 08:42 PM
Szukaj
kozi_86 Offline
Użytkownik
***

Poland
YZF-R1 RN19

Liczba postów: 202
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
#88
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
(2015-10-27, 08:42 PM)MReusz napisał(a): Gdzie można się podpisać pod tą petycją bo ja też chcę  i to dwiema rękamiRed_icon_wink
THE DOCTOR...o-)o
http://motogp.pl/motogp/324-tys-fanow-ro...ary/58426/
2015-10-27, 08:53 PM
Strona WWW Szukaj
alex. Offline
Młody
**

Katowice
GSX-R 750 k7

Liczba postów: 87
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
#89
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
Cytat:Po kontrowersyjnym wyścigu ‪#‎MotoGP‬ w Malezji Valentino Rossi przyznał, że chciał walczyć o tytuł z Jorge Lorenzo, ale Marc Marquez mu to uniemożliwił itd. Zresztą, znacie całą historię.

Jak na ironię wygląda na to, że "Doktor" został pokonany swoją własną bronią. Nie wiem jak Wy, ale ja pamiętam doskonale wyścig o Grand Prix Japonii z 2010 roku, który zresztą miałem przyjemność komentować.

Sytuacja wyglądała mniej więcej tak; po tym, jak podczas treningów wolnych z rywalizacji do końca roku wyeliminował się z powodu kontuzji Dani Pedrosa, Lorenzo miał ok. 100 punktów przewagi nad Caseyem Stonerem i mistrzowski tytuł praktycznie w kieszeni. Rossi, który sezon rozpoczął z kontuzją barku, a następnie opuścił cztery rundy po złamaniu nogi, był już bez szans na koronę.

Włoch postanowił się jednak zabawić i zagrać na nosie zespołowemu "koledze". Choć walka toczyła się "zaledwie" o trzecie miejsce, niektóre manewry były dyskusyjne. Nie brakowało też kontaktu i wywożenia szeroko. Brzmi znajomo? No właśnie.

Lorenzo był wówczas wściekły. Yamaha również. Rossi trafił nawet na dywanik, ale teoretycznie - podobnie jak w niedzielę w przypadku Marqueza, z punktu widzenia przepisów, nie można mu było niczego zarzucić, czy też za cokolwiek ukarać.

„Lubi walczyć, ale pokazał nam, jak w przyszłości można się zachowywać w takich sytuacjach” - powiedział wtedy Loreno.

Wygląda na to, że Marquez bacznie oglądał tamten wyścig.

Gdybym był złośliwy, nazwałbym Rossiego hipokrytą. Napisze jednak tylko; nosił wilka razy kilka…
2015-10-27, 09:51 PM
Szukaj
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#90
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
(2015-10-27, 08:53 PM)kozi_86 napisał(a):
(2015-10-27, 08:42 PM)MReusz napisał(a): Gdzie można się podpisać pod tą petycją bo ja też chcę  i to dwiema rękamiRed_icon_wink
THE DOCTOR...o-)o
http://motogp.pl/motogp/324-tys-fanow-ro...ary/58426/

Dopisany...o-)o Zrobione już ponad 410tys Let's rock 'n' rules...o-)o
2015-10-27, 10:08 PM
Szukaj
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#91
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
Jakie ciekawe niusy chodzą w necie:

- jak zostanie zniesiona kara dla Rossiego, to Honda wycofa się z zawodów w 2016

- Lorenzo przechodzi do Repsol Hondy

- Zawodnicy przepuszczą VR46 na starcie, aby mógł walczyć o tytuł z 99

itd. Ciekawe ile w tym prawdy, a ile ściemy? hehehehehe

Również podpisane Red_icon_cheesygrin  choć to nic nie da, ale może Vale zobaczy jakie ma wsparcie i to doda Mu sił na wyścig.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-10-27, 10:14 PM przez Koczis.)
2015-10-27, 10:13 PM
Strona WWW Szukaj
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#92
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
(2015-10-27, 10:13 PM)Koczis napisał(a): Jakie ciekawe niusy chodzą w necie:

- jak zostanie zniesiona kara dla Rossiego, to Honda wycofa się z zawodów w 2016

- Lorenzo przechodzi do Repsol Hondy

- Zawodnicy przepuszczą VR46 na starcie, aby mógł walczyć o tytuł z 99

itd. Ciekawe ile w tym prawdy, a ile ściemy? hehehehehe

Również podpisane Red_icon_cheesygrin  choć to nic nie da, ale może Vale zobaczy jakie ma wsparcie i to doda Mu sił na wyścig.

Zgadzam się z Tobą w 100%
2015-10-27, 10:18 PM
Szukaj
alex. Offline
Młody
**

Katowice
GSX-R 750 k7

Liczba postów: 87
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
#93
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
- Ta, jasne.

- Jeśli Yamaha rozwiąże kontrakt z Lorenzo to całkiem możliwe.

- Anthony West na pewno nie.
2015-10-28, 04:45 PM
Szukaj
wonsz Offline
DO POWITALNI WONT !
*****

Wrocław
Rn22 '14

Liczba postów: 1,246
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 13
#94
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
a ja proponuje zamknac juz ten temat , jebac ich Red_icon_cheesygrin
2015-10-28, 04:46 PM
Szukaj
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#95
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
Zamknąć temat ? Nie rouzmiem wonsz ? Przecież to przejdzie do historii wyścigów jak można o tym nie dyskutować Red_icon_tongue
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2015-10-28, 08:12 PM
Szukaj
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#96
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
Dopóki temat "żyje" to nie ma sensu go zamykać Red_icon_cheesygrin

Kolejne niusy.
- Yamaha myśli o wywaleniu Lorenzo z zespołu na 2016r.
- Stoner ma wrócić na kilka wyścigów na Ducati w sezonie 2016 i na stałe w 2017
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2015-10-28, 08:25 PM
Strona WWW Szukaj
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#97
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
Genialny list Sete Gibernau

"Teraz"
Widzę ze smutkiem jak świat sportu został podzielony po Grand Prix Malezji. Po raz kolejny byliśmy świadkami weekendu pełnego emocji, uczuć i pasji. Zakończył się on bitwą na zniewagi i słowną przemocą pomiędzy dwoma przedstawicielami tej samej społeczności.

"Utrata niewinności"
Po urodzeniu, mamy do czynienia z czystością i niewinnością dziecka, które jest nieobrobionym diamentem. Pieszczoty matki, uśmiech ojca, uścisk brata - z czasem te rzeczy tracą na znaczeniu. Ta wrodzona niewinność, nierozerwalnie związana z DNA, powoduje wiele złudzeń i wszystko wydaje się inne. Dlatego okoliczności naszego życia wyznaczają nam drogę i cel, z którym przyjdzie nam się zmierzyć. Na tej drodze, swoistej podróży w czasie, dochodzi do momentów trudnych, czasem łatwych, czasem pełnych krzyku. To nazywamy życiem. W ten sposób zdobywamy doświadczenie. Wykorzystujemy wszystko to, co nam się przytrafia i wyciągamy z tego wnioski. Później przekazujemy te doświadczenia tym, którzy nie mieli jeszcze okazji ich zdobyć, pomijając fakt, że każdy żyje w wyjątkowych dla siebie czasach. Wszyscy rodzimy się niewinni i wszyscy powinniśmy mieć prawo do przekazania naszego dziedzictwa kolejnym.

"Oskarżenia"
Teraz, powtarzam to po raz kolejny, mamy smutny moment. Mówimy o karze, o okrucieństwu i niesprawiedliwości. Dwóch wielkich sportowców, którzy zostali pozbawieni tej lekcji, którym nie przekazano tego doświadczenia. Wiele lat temu ich rodzice, którzy przecież tak bardzo ich kochają, nie spełnili tego obowiązku w kwestii jazdy na motocyklu. Przez wiele lat byli odpowiedzialni za zapewnienie bezpieczeństwa i szkolenie tych, których kochają najbardziej. To co dzieje się teraz jest wynikiem tego, że pewnej lekcji nie odrobiono, czegoś ich nie nauczono. Być może zostanę skrytykowany i zlinczowany za to, że ich osądzam. Nie oceniam zawodnika, ale dzieci, pełne marzeń i talentu, które nigdy nie dowiedziały się czego nie powinno się robić, a co powinno. Wszystkie chwyty dozwolone. Bez czystych reguł, które określają kto ma w tym wszystkim rację, a kto nie. W takich warunkach nigdy nie nauczysz zawodników, co ma robić, a co jest zabronione. Jednym słowem, niejasne przepisy nie mogą być podstawą edukacji.
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2015-10-29, 12:26 PM
Szukaj
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#98
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
To że Lorenzo ma własne zdanie i jest za Marquezem to aż tak nie powinno wpływać na zespół że już do wyjebania. Nie dają mu wolności słowa? Jest dobrym riderem i po co dorabiać do tego ideologie. Yamaha by popełniła błąd tracąc takiego zawodnika. W Hondzie jest 2 dobrych więc ciekawe gdzie by go dopchali? Pozbyli by się Pedrosy? Zresztą raczej widać że i wcześniej Jorge z Vale nie są ziomalami i ich stosunki są chłodne.

2015-10-29, 07:47 PM
Szukaj
Blue Offline
Konkretny
****

Bydgoszcz
ZX10R 2010

Liczba postów: 951
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 2
#99
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
Tak, nie przepadają za sobą od początku. Dziwisz się ? Lorenzo jak dołączył do Yamahy, dostał najlepszy w tamtym czasie motocykl, skopiował wszelkie ustawienia itp na które Rossi pracował latami, i zaczął jeździć na udeptanym gruncie. Był okres że się dogadywali, ale później Vale zażądał osobnych boxów itp, bo miał dość, że on ciężko pracuje na 2 osoby. Było minęło... Obaj znowu są w jednym zespole, i to zobowiązuje do powstrzymywania się przed publicznym oskarżaniem swojego teamu, przed tym co zrobił Lorenzo.
2015-10-29, 08:01 PM
Szukaj
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
RE: Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix...o-)o
Mnie rozwaliły dwie sprawy. Pierwsza jak Lorenzo dał kciuka w dół jak Rossi odbierał puchar za 3 miejsce i druga jak zmył się z podium przed szampanem, tylko dla tego aby nie świętować z Rossim. Wstyd i tyle.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2015-10-29, 08:04 PM
Strona WWW Szukaj


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->