Totem Garage fanpage na facebook
Autor Wiadomość
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#21
RE: Totem Garage fanpage na facebook
no to normalna sprawa na zimno
a wy o wadach,błędzie yamahy dlatego dociekałem
czyli kanały sa ok ,nie sa odpowiednie dla gęstego oleju,to nie lac gęstego proste
nawet jak lejemy taki jak byc powinien tez przyciera po wek dodam foty jak przytarte korby przy 26tys tu akurat pekł wał,ale korby były cicho
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2015-10-23, 11:23 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#22
RE: Totem Garage fanpage na facebook
śruba napisał
"zaba co ma nagar w silniku kurwa ludzie skad tam,głowica owszem ale tam skrzynia
co fachowiec to lepszy "
śruba napisał
"bo ja w tym nie siedzę,robię dla siebie
tez nie jestem fachowcem,tylko chciałem zapytać w czym ta wada za małe kanały oleju,czy co,skąd ten nagar,w silniku normalnie eksploatowanym "
I tu jest właśnie cały problem nie potraficie co nie którzy dyskutować ,jak Wam się coś napisze a nie macie do końca pojęcie to zaraz jedziecie ,bez chwili zastanowienia.
Weź sobie chłopie przeczytaj te dwa swoje posty ,ze skrajności w skrajność Red_icon_smile
Nikt się nie wymądrza ,zadaje jak już proste pytanie , nie wiem ja rozumiem ,że jak ktoś jest piekarz to ciężko mu ogarnąć mechanikę ,ja to SZANUJE ,nie jestem też żadnym fachowcem i nigdy się za takiego nie uważałem (choć niektórzy wiedzą lepiej niż ja sam wiem ) ale skończyłem taką szkołę a nie inną ,jestem z wykształcenia mechanikiem ,choć poza fachem 16 lat to ciągle mam te pierdolone papiery i coś tam pamiętam.
Mawers sorki za OT w tym wątku ale chciałem to ostatni raz wyjaśnić ,więcej nie będzie Red_icon_smile
Panowie jeśli Wy jesteście najmądrzejsi to nie dziwcie się ,że brakuje tu prawdziwych fachowców ,mieliśmy na forum mega gościa ,widzą by obłożył jeszcze 3 takie fora ,ale powiedział ,że szkoda mu czasu i zdrowia na te wszystkie historie i mity ,mimo szczerych chęci by napisał parę rzeczy ,nie dał się namówić
Mawers mam nadzieję ,że Tobie nie zabraknie sił i chęci by coś zrobić dobrego ,czego Ci bardzo życzę Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2015-10-23, 11:33 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#23
RE: Totem Garage fanpage na facebook
nie potępiam nikogo napisaliście wada kanałów itp z tad zadam wyjaśnień co,i jak zle
skoro tak napisane ,znacie temat podzielcie sie a tu cisza to poco zaczynać siejąc zamęt
totem zaczął ale wyjaśnił gesty olej]
żaba dopisał 0d2006 zostało poprawione. ale co,dalej nie wiem
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2015-10-23, 10:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mawers Totem Offline
Banned




Liczba postów: 296
Dołączył: Jun 2015
#24
RE: Totem Garage fanpage na facebook
Przecież napisałem dokładnie o co chodzi. Co mam ci więcej wyjaśniać? Nie możesz odpuścić? Prosiłem, żeby nie robić offtopa...
2015-10-24, 10:29 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#25
RE: Totem Garage fanpage na facebook
jak dla mnie to farmazon określić to jako wada konstrukcyjna kanałów, ale jak kto chce bo wolno wam pisać co chcecie. Skoro srubar zrobił 100 tys km to rozwiercał kanały olejowe ? no nie róbcie jajc !
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-10-24, 03:01 PM przez mad666.)
2015-10-24, 03:00 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mawers Totem Offline
Banned




Liczba postów: 296
Dołączył: Jun 2015
#26
RE: Totem Garage fanpage na facebook
nakręcę filmik i ci pokażę na czym to polega to może wtedy mi przyznasz rację Red_icon_cheesygrin wtedy w sumie nie będziesz miał wyjścia Red_icon_cheesygrin
2015-10-24, 09:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mawers Totem Offline
Banned




Liczba postów: 296
Dołączył: Jun 2015
#27
RE: Totem Garage fanpage na facebook
Skoro w innych modelach się tak nie dzieje a w tym tak to chyba można to uznać za jakąś wadę techniczną, nieprawdaż? Ty to mad lubisz dyskutować Red_icon_cheesygrin
2015-10-24, 09:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#28
RE: Totem Garage fanpage na facebook
Rn19 ma większy problem z silnikami. Lubie dyskutować bo po to jest forum.
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2015-10-25, 01:49 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->