Jaki rozmiar kombinezonu 2-cześciowego?
Autor Wiadomość
cineks Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 280
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
#61
RE: Jaki rozmiar kombinezonu 2-cześciowego?
Rozmiar 50. Na wzrost, klata i barki jest na styk lub nawet ciut przymały. Jedyny luz mam troche w pasie. Jak usiądę zapięty to nie dam rady butów założyćRed_icon_smile Boje się czy ten zamek spinający kurtkę i spodnie wytrzyma takie napięcia.
2016-02-13, 12:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#62
RE: Jaki rozmiar kombinezonu 2-cześciowego?
Spokojnie. Skóra po czasie się dopasuje i lekko rozciagnie. Ja miałem tak w swojej.
2016-02-13, 03:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
griosek Offline
ninja
****

Warszawa
zx10r

Liczba postów: 796
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#63
RE: Jaki rozmiar kombinezonu 2-cześciowego?
Ja jak kupiłem to a) nie byłem w stanie sam założyć kombiaka b) ledwo się w nim ruszałem po założeniu. Kilka jazd i jest jak moja druga skóra, nie ogranicza mi żadnych ruchów, sam jestem w stanie go założyć itp Red_icon_cheesygrin
wiec w sumie lepiej, że jest ciut przymały. widać na zdjęciach, że dobrze leży. gratuluje, dobry zakup Red_icon_smile

2016-02-13, 04:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
cineks Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 280
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
#64
RE: Jaki rozmiar kombinezonu 2-cześciowego?
Żeby komuś trochę ułatwić na przyszłość to moje wymiary wg rozmiarówki ciula to:
A: Obwód klatki 106cm
B: Obwód pasa 90cm
C: Obwód bioder 95cm
D: Długość nogawki od kroku 82cm
E: Wzrost 186cm
F: Waga 82kg

Kombi tschul 727 titanium red rozmiar 50. Może komuś się przyda.
2016-02-13, 10:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#65
RE: Jaki rozmiar kombinezonu 2-cześciowego?
Ja jak kupiłem od kolesia to suwak był na początku nadpruty. Nowy ale pewnie założył parę razy do przymiarki a był za mały dla niego i puścił trochę na początku. Po kilku jazdach zaczęło się dalej rozpruwać i dałem krawcowej która ręcznie ładnie zaszyła. Więc też bym nie ufał. Teraz po szlifie w 2 miejscach puściły szwy więc znowu do tej samej spróbuje zanieść i może mnie poratuje znowu

2016-02-15, 06:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Balbina Offline
Użytkownik
***

Szczecin
Yzf R6,kawaZx7r

Liczba postów: 238
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 3
#66
RE: Jaki rozmiar kombinezonu 2-cześciowego?
(2016-02-13, 09:22 AM)cineks napisał(a): A teraz pytanie po jaki chu** robi się kombi 2-częściowe jak sama kurtka jest tak krótka że nie da się jej do jeansu założyć. Tak samo na postoju, zanim bym zdjął kurtkę odpiął zamki i później wszystko założył i pospinał to reszta ekipy by z 50km ujechała... Jednym słowem bezsens..

Generalnie nie sa stworzone aby je oddzielnie nosic, ale mi sie zdarza. Są pasy nerkowe. Wg mnie 2 czesciowe kombi jest o niebo lepsze w jezdzie codziennej, mozna zdjac kurtke i nie trzeba takiego flaka na sobie nosic a jak goraco to sam sie rozbierzesz bez pomocy.
2016-02-15, 07:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
cineks Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 280
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
#67
RE: Jaki rozmiar kombinezonu 2-cześciowego?
2 czesciowy tylko na dłuższe postoje powyżej pół godziny albo lepiej. Jeżeli ma być krótszy to ten czas zostanie zmarnowany na wydostanie się i ponowne ubranie w kurtkę. Ja preferuję raczej jazdę i krótkie postoje więc dla mnie bezsens. Kupując 2 częściowy myślałem że da sie w samej kurtce czasem polatać a tu niestety... Jak by był taki sam "ciul" jednoczesciowy to teraz bym brał właśnie taki.

Kafel a ten suwak jak sie zacznie pruc to chyba wymienie cały na jakiś mocniejszyRed_icon_smile.. albo po prostu oddam na reklamacjeRed_icon_smile
2016-02-15, 08:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#68
RE: Jaki rozmiar kombinezonu 2-cześciowego?
Tylko że to jest kwestia nie samego w sobie suwaka bo on raczej wytrzyma i się nie rozdwoi tylko tego miejsca przyszycia suwaka do kurtki. Jak się suwak zaczyna tym plastikiem i od niego już idzie szew to tam mi puściło i szło już za plastikiem dalej przez łączenie materiału suwaka z materiałem kurtki. Mi za 5 zł zaszyła i trzyma lepiej niż fabryka

2016-02-16, 10:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#69
RE: Jaki rozmiar kombinezonu 2-cześciowego?
Ja mam dainese dwuczęściowy i latam niekiedy w samej kurtce. Az taka krótka nie jest ale może to zależy od modelu
2016-02-17, 12:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
sestek Offline
Młody
**

Zamość/Warszawa
LC4 640 SM/ R6

Liczba postów: 27
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#70
RE: Jaki rozmiar kombinezonu 2-cześciowego?
Tez mam 2-częściowy axo i latalem w samych spodniach + bluza+zbroja ale to tylko na supermoto bo tak mi było wygodniej, kurtki samej nie zakładałem bo za krótka.
2016-02-17, 01:06 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->