informacja !!!
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#1
Question  informacja !!!
chciałbym aby wszyscy nowi użytkownicy tego forum wiedzieli jedną podstawową rzecz odnośnie mojej osoby,nie będę udzielał odpowiedzi ludziom którzy tylko tu wpadają by się coś dowiedzieć ,poszpanować sprzętem,mówię tylko za siebie więc bez urazy,odpisywałem zawsze ale niektóre osoby nie było stać nawet na odpisanie dziękuje,więc ja nie będę tracił swojej wiedzy czy też czasu dla posiadaczy motocykli,dlatego nie ma sensu pisanie do mnie prywatnych wiadomości bo nawet ich nie przeczytam,tyle w temacie,pozdrawiam prawdziwych pasjonatów
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-10-03, 04:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#2
RE: informacja !!!
W 1000% popieram. Jedynie zastanawiam się od ilu wpisów, można kogoś nowego traktować za "pasjonata", a nie jedynie jako właściciela? Czy po 10 wpisach na forum, to już ok, czy dopiero po 50?
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2011-10-03, 05:08 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#3
RE: informacja !!!
Koczis wyczuwam odrobinę ironii,jeśli z kimś rozmawiam lub piszę to chyba idzie wyczuć co kto ma po czaszką,pasjonata umiem rozpoznać bo sam nim jestem więc dość łatwo i szybko można zobaczyć czy jest nim też ów rozmówca chyba oczywiste,dla mnie nawet jak ktoś napisze 1000000 postów nie koniecznie musi być pasjonatem,a pozdrowienia dla pasjonatów to zawsze kamyk do ogródka dla tych posiadaczy tyle
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-10-03, 05:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#4
RE: informacja !!!
Nie liczy się ilość a jakość tak jak nie liczy się paplanie a sens w wypowiedziach i podstawowa kultura w Powitalni
2011-10-03, 05:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#5
RE: informacja !!!
Pamiętasz Żaba, że juz kilka razy poruszaliśmy takie tematy, i z tego co pamiętam to głownie Ciebie i mnie najbardziej irytowały takie posty/wpisy itp. Jak najbardziej popieram i niestety, może to zabrzmi prostacko ( ale prosty człowiek jestem Red_icon_smile ) gardzę takimi ludźmi... może niekoniecznie dla mnie musi byc ktoś pasjonatem, kto uczestniczy na tym forum, bo zapewne jest wielu pasjonatów, którzy tego nie robią ale zalogować się, po to tylko żeby zadać pytanie (nawet się nie przedstawiając), bo się w googlach nie chce szukać albo podjechać do mechanika, zawrócić dupę i zmarnować cenny czas zapewne wielu użytkowników, którzy z przyjemnością dzielą się swoją cenną wiedzą nabytą przez lata na temat jakże pięknego motocykla jakim jest R1 to w czystej postaci KURESTWO!
2011-10-03, 07:52 PM
Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#6
RE: informacja !!!
Sorki Żaba, że tak to odebrałeś. Ja osobiście też logowałem się do innych stron tylko po to, aby się czegoś dowiedzieć, a bez logowania nie można było nic wyszukać.
Faktycznie jest to irytujące, a szczególnie jak ktoś nowy nie raczy się choć przywitać w przygotowanym do tego wątku. Ciekawe, czy nie można by zablokować jakiegoś konta, jeśli nie wpisze pierwszego posta w powitalni?
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2011-10-03, 08:10 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#7
RE: informacja !!!
(2011-10-03, 07:52 PM)XoXo napisał(a): Pamiętasz Żaba, że juz kilka razy poruszaliśmy takie tematy, i z tego co pamiętam to głownie Ciebie i mnie najbardziej irytowały takie posty/wpisy itp. Jak najbardziej popieram i niestety, może to zabrzmi prostacko ( ale prosty człowiek jestem Red_icon_smile ) gardzę takimi ludźmi... może niekoniecznie dla mnie musi byc ktoś pasjonatem, kto uczestniczy na tym forum, bo zapewne jest wielu pasjonatów, którzy tego nie robią ale zalogować się, po to tylko żeby zadać pytanie (nawet się nie przedstawiając), bo się w googlach nie chce szukać albo podjechać do mechanika, zawrócić dupę i zmarnować cenny czas zapewne wielu użytkowników, którzy z przyjemnością dzielą się swoją cenną wiedzą nabytą przez lata na temat jakże pięknego motocykla jakim jest R1 to w czystej postaci KURESTWO!

pamiętam pamiętam Red_icon_smile zresztą wiadomo że tak jest po co ludzie się logują na forach ale trzeba od czasu do czasu wstrząsnąć towarzystwem bo się dziadostwo rozplewi hehe, Kocis spoko luz widocznie ja źle odebrałem
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-10-03, 09:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#8
RE: informacja !!!
Ale są na tym forum też ludzie tacy jak Ja, którzy od niedawna mają R1-ki i niewiele o nich wiedzą. Dlatego zadajemy tyle pytań, ja na tym forum dużo się dowiedziałem za co wszystkim DZIĘKUJĘ!
Ps. Dowiedziałem się nawet że mam ochydny motorRed_icon_smile
2011-10-03, 09:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#9
RE: informacja !!!
roman1986 jeszcze raz wspomnisz, że masz ochydny motocykl to cię poszczuje psami Red_icon_smile
2011-10-03, 09:57 PM
Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#10
RE: informacja !!!
Dobra, już więcej o tym nie wspomnę.
2011-10-03, 10:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#11
RE: informacja !!!
(2011-10-03, 09:38 PM)roman1986 napisał(a): Ale są na tym forum też ludzie tacy jak Ja, którzy od niedawna mają R1-ki i niewiele o nich wiedzą. Dlatego zadajemy tyle pytań, ja na tym forum dużo się dowiedziałem za co wszystkim DZIĘKUJĘ!
Ps. Dowiedziałem się nawet że mam ochydny motorRed_icon_smile

do Ciebie akurat nie piłem Roman 1986 i nie o takich mi chodzi
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-10-03, 10:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->