Machinarium ;D
Autor Wiadomość
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
#61
RE: Machinarium ;D
(2018-05-28, 09:48 AM)żaba napisał(a): No to elegancko Red_icon_smile Inwestycje jak widzę postępują ,super, jak będziesz później sprzedawał to może będzie można coś odkupić Red_icon_cheesygrin
Z tym sprzedawaniem to jest różnie hehe , zawsze jak już zdecyduje się sprzedać moto to daję wszystko co do niego mam.. - także wszyscy chyba byli zadowoleni, bo i z kimś tam mam kontakt do dzisiaj Red_icon_smile, ale Pewnie Red_icon_smile - będę coś myślał, bo już mam jakiś tam plan w głowie hehe
..na chwilę obecną ten padający rotor nie dawał mi spokoju, i zamówiłem już cześci(Dzięki Radwan) oraz nowe uszczelki dekla sprzęgła, pokrywy miski i tego rotoru.Wymienię też ten element kosza bo już długo czeka oraz zdejmę miskę i profilaktycznie wymienię też elementy pompy oleju - bo to też słaba cześć Wszystkich erek , na pewno zaniedbywana.
Noo... to chyba tyle, odbiorę części i pokażę co i jak po wymianie Red_icon_wink

..uff chyba będę miał już spokój z tym silnikiem oraz ewentualnie przyszły właściciel hehe

Wysłane z mojego S8 przy użyciu Tapatalka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-06-07, 03:57 PM przez Robot.)
2018-06-07, 03:53 PM
Szukaj
radwan Offline
Młody
**

Jelenia Góra


Liczba postów: 45
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
#62
RE: Machinarium ;D
I jak tam ogarnąłeś wymianę rotora i elementów pompy oleju ? Red_icon_smile Ja wczoraj po czyszczeniu dokręciłem smoka, miskę, wymieniłem filtr oleju. Tylko teraz czekam na nowy rotor i można wszystko do kupy skręcać, zalewać olej i upalać Erłana Red_icon_wink
2018-06-15, 07:29 AM
Szukaj
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
#63
RE: Machinarium ;D
Części odebrane jakiś czas temu Red_icon_smile

   
..trochę już porobiłem, rozłożyłem to sobie na klika dni - po pracy z 2 godzinki dziennie - wyglądało to tak :

   
   
   

..jak widać stary rotor jest sprawny tzn, z magnesami i klejem jest wszystko ok , ale musiałem to zrobić dla siebie hehe teraz mam spokój ;P ..oczywiście jak chce ktoś to sprzedam stary.(priv)
Wymieniłem pompę oleju(też się jej należało) oraz cały kosz sprzęgłowy plus te wszystkie nowe uszczelki i oringi gdzie ich trochę jest Red_icon_smile
Jutro kupię Raz jeszcze olej i nowy filtr, oraz zamontuję wydech - (czujnik oleju oraz taki fajny wskaźnik) i powinno być po sprawie.

   
   
..chyba ostatnie zdjęcia w tym sezonie, po umyciu i polerce hehe, z dalszych modów to założyłem inne sety oraz wywaliłem osłonę zębatki i łańcucha- walczę jeszcze z tym zbiorniczkiem bo nijak mi pasuje.. hmm muszę coś z tym zrobić Red_icon_wink
2018-06-15, 10:14 PM
Szukaj
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#64
RE: Machinarium ;D
Laleczka wszystko pięknie pasuje do siebie i zrobione jest ze smakiem Red_icon_smile
U siebie też zastanawiam się nad zmianą setów i chyba przez zimę zrobię taki zabieg Red_icon_wink


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2018-10-28, 09:04 PM
Szukaj
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
#65
RE: Machinarium ;D
(2018-10-28, 09:04 PM)misiek84 napisał(a): Laleczka wszystko pięknie pasuje do siebie i zrobione jest ze smakiem Red_icon_smile
U siebie też zastanawiam się nad zmianą setów i chyba przez zimę zrobię taki zabieg Red_icon_wink
Polecam Ci Arashi(szukałem i czytałem trochę i to taki kompromis między ceną a jakością, a są super), mają dobre opinie i dobrze pasują, jedyne co popsułem to ten koreczek plastikowy na prawej podnóżce(nadłamalem butem, ale prawie tego nie widać), na wszystkie śrubki też dałem po kropelce loctite aby to ładnie siedziało Red_icon_smile
.. można użyć też oryginalnego czujnika stopu, ale lepiej dokupić ten na ciśnienie bo podczas regulacji może się okazać że fabryczna wiązka będzie za krótka.. no i to chyba tyle Red_icon_smile
..aaa kupiłem też fajny zbiorniczek płynu hamulcowego Rizomy, tylko zgubiłem tą gumkę która w niego wchodzi i klops...teraz to można sobie włożyć.... na dniach przyjdą jeszcze wakuometry ale strojenie to już na wiosnę hehe Red_icon_smile

ufff Red_icon_cheesygrin


Wysłane z mojego S8 przy użyciu Tapatalka
Motocykl sprzedany i ma już nowego właściciela.

Ps.Racja Robercik .. niech będzie hehe Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-10-28, 09:26 PM przez Robot.)
2018-10-28, 09:23 PM
Szukaj
pajak72 Offline
Konkretny
****

Kamień Pom Zach-Pom.
R1M

Liczba postów: 881
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#66
RE: Machinarium ;D
No co Ty Wojtek nie zamykaj ? Może jak będzie nowy to ciągnij dalej wątek z udoskonaleń Red_icon_smile następnej maszynki.
Yamaha R1M+Nolan+Dainese Yamaha JL+Alpinestars GPPRO+FLM3.0
https://www.youtube.com/watch?v=Cm5Hw96uxIA
https://www.youtube.com/watch?v=Yk4WK0fK6tA&ab
2018-12-20, 02:23 PM
Szukaj
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#67
RE: Machinarium ;D
A jednak Red_icon_wink No to powodzonka w poszukiwaniach nowej maszyny Red_icon_wink Pamiętaj R1 najlepsze Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2018-12-20, 03:38 PM
Szukaj
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#68
RE: Machinarium ;D
Uuuuuuuu Panie kochany nowy właściciel jest szczęściarzem, że posiada taką maszynę Red_icon_smile


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2018-12-21, 08:07 PM
Szukaj
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
#69
RE: Machinarium ;D
(2018-12-20, 03:38 PM)żaba napisał(a): A jednak Red_icon_wink No to powodzonka w poszukiwaniach nowej maszyny Red_icon_wink Pamiętaj R1 najlepsze Red_icon_cheesygrin
Mariusz... nic mi innego w głowie...tylko R one hehe Red_icon_smile
(2018-12-21, 08:07 PM)misiek84 napisał(a): Uuuuuuuu Panie kochany nowy właściciel jest szczęściarzem, że posiada taką maszynę Red_icon_smile
..byli byli Misiek , kupiec był strasznie szczęśliwy że trafił coś takiego (przynajmniej tak twierdził), pozdrawiam go z tego miejsca Red_icon_smile , aaa napiszę tylko że sprzęt będzie latał po Majorce hehe



Wysłane z mojego S8 przy użyciu Tapatalka
2018-12-24, 07:35 AM
Szukaj
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#70
RE: Machinarium ;D
No nie dziwię się Red_icon_smile I jakby tylko była czarna to sprzedałbym swoją i sam bym ją kupił Red_icon_cheesygrin Byłem parę lat temu na Majorce.... Fajnie tam jest i można praktycznie cały rok śmigać Red_icon_smile Powinien wysłać Tobie zdjęcie na tle Morza Śródziemnego i palm Red_icon_smile


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2018-12-25, 05:58 PM
Szukaj


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->