Autor Wiadomość
MisieqR1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 98
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
#1
Decybele
Siemka

Ostatnio oglądałem w TVN Turbo jak kolesia dorwali za głośny wydech (chyba w Suzuki B King). Mial na wolnych 96dB wiec nie tak źle a zabrali mu dowód i 200 setki.

Podzielcie sie swoimi sposobami na panów policjantów i czy wkładacie db kilery? Moje Akrapy wyciągają 102dB na wolnych ale tutaj jeszcze się nikt nie przyczepił.
2011-09-29, 03:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#2
RE: Decybele
Mój brat B-kingiem na Two Brothers Racing ok. 110 db zabrali mu dowód i brak mandatu ale, że mamy zaprzyjaźnioną stację kontroli pojazdów nastepnego dnia miał już dowód Red_icon_smile
Moj kolega R1 na jakieś samoróbce miał 114 db zabrali mu dowód i dostał 100 zł za zakłócanie spokoju Red_icon_smile (o zgrozo)

Jak łapie policja to przystawia to śmieszne urządzenie i każe odkręcić do połowy obrotów. Ja mam b. głośne wydechy i jeszcze nigdy mnie nie złapali, a jeżdżę noca po centrum Warszawy, Cargo itp.

Jestem zwolennikiem głośnych wydechów ze względu na bezpieczeństwo i nie zakładam db kilerów a mam Red_icon_smile
2011-09-29, 03:53 PM
Odpowiedz cytując ten post
Ziutek Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 462
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
#3
RE: Decybele
U nas chlopaki jak wiedza ze i tak maja za glosne to przy policji przy pomiarze wala do odciny Red_icon_smile
2011-09-29, 05:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MisieqR1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 98
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
#4
RE: Decybele
Mnie kiedys zatrzymali tutaj to powiedzialem ze mi ukradli db kilery na parkingu i zamowilem nastepne i bylo git Red_icon_smile Tamten B King byl na Yoshimurach z tego co pamietam. Red_icon_smile
2011-09-29, 07:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#5
RE: Decybele
96dB i zabrali dowód?!!!! chyba jakaś pomyłka? ja bym skurwieli ujebał - znalazłbym przepisy i nie odpuściłbym!

poza tym jest coś takiego jak tabliczka znamionowa, na której powinien być napisany maksymalny zakres dB - wtedy policja może komuś naskoczyć jeśli tego nie przekracza

no ja będę miał problem... ale jakoś przeżyję, bo Gravesy włączają alarmy zaparkowanych samochodów, gdy jadę wąską uliczką (30-40 km/h)... ale brzmią pięknie Red_icon_cheesygrin
2011-09-30, 07:56 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MisieqR1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 98
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
#6
RE: Decybele
Zgadza się, kolo mial 96 na wolnych Red_icon_smile
2011-09-30, 08:12 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->