Nowy tor w Pszczółkach na północy
Autor Wiadomość
cichy_stunter Offline
Użytkownik
***

Gdańsk
Rn12 06'

Liczba postów: 105
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
#41
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Ja w przyszłym roku tez planuje sie wybrać chociaż raz na poznań jeszcze nigdy nie byłem wiec pewnie skorzystam z promocji na grouponie  za 300zł (jak bedzie oczywiscie).
2015-12-05, 12:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kozi_86 Offline
Użytkownik
***

Poland
YZF-R1 RN19

Liczba postów: 202
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
#42
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Fiszak dobrze pisze, pojedziesz raz i już myślisz o nastepnym wyjeździe... To wciąga bardziej niż narkotyk:-)
2015-12-05, 12:41 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kozi_86 Offline
Użytkownik
***

Poland
YZF-R1 RN19

Liczba postów: 202
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
#43
Nowy tor w Pszczółkach na północy
W moim temaci jest filmik z SD jakby ktoś chciał zobaczyć. Pierwszy wyjazd dostałem w prezencie od mojej żony na urodziny, drugi już sam wykupilem, ale od żony na drugi dostałem kamerke GoPro 4 więc mogłem uwiecznić co nieco
2015-12-05, 12:50 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#44
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
ja również wybieram sie na poznań minimum raz, chociaz po cichu chciałbym slovakie i hungara,ale w zasadzie wszystko zależy od.....towarzystwa bo przeprowadzam sie do Gdańska i mam tam tylko jednego kumpla motocykliste,ale on na tor nie chce śmigać.

na Pszczółki bede jezdzil na kołach erką i postaram sie zalozyc koła supermoto do KTMa,żeby też nim tam polatać bo stoi jeszcze na brudasach. tam zamierzam być tak często jak tylko czas pozwoli.
2015-12-05, 03:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
fiszak Offline
cierpliwy
***

Gryfice zach-pom
R1 rn12

Liczba postów: 285
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1
#45
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Na Słowacji rządzi motormania, jak uda mi się znaleźć ekipę 3-4 osoby to jeden zaplanowany SD zamienię na TD
_______________________________________________________________
Rossi może? To ja też!
2015-12-06, 11:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#46
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
fiszak odpisałem na pw

tylko teraz tak myśle, że jak mam dojechać na moto to jak ja sie zabiore ze stojakami, kocami itd Red_icon_cheesygrin

ale możliwe,że umówimy sie gdzies po drodze, bo ja już ogarnałem sobie hak dedykowany do mojego auta bo już myslalem ze bede musiał rzeźbić ale udało sie, wiec moze sam pełen transport bede miał i nawet bede mogł czyjesz moto zabrać na slovakie wiec wszystko jeszcze w sezonie dogadamy, póki co musze ogarniac sie z przeprowadzką nad morze Red_icon_smile

a na pszczółki to hurtowo skoro erka zostaje, beemka raczej toru nie obejrzy Red_icon_tongue Red_icon_wink
2015-12-06, 04:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#47
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Draco jedno pytanie... czemu zmiana zdania i mowisz, ze beemka toru nie obejrzy ?
2015-12-06, 04:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#48
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
nigdzie nie pisałem,że biore ją tor wiec żadna zmiana zdania.
2015-12-06, 04:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#49
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
A ja pamietam jak mowiles, ze cieszysz sie, ze w nowy sezon bedziesz mogl testowac systemy bezpieczenstwa i juz nie mozesz doczekac sie torowania beemką Red_icon_smile Jak pisalismy w wątku o tym co ma beemka za bajery Red_icon_smile Ale ok, nie bylo tematu Red_icon_smile
2015-12-06, 05:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#50
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
s1000rr na pszczólki nadaje sie jak rybie ręcznik, a skoro erka u mnie zostaje i w sezonie lub po coś z nia nie wymysle albo zamienie na r6 to będzie służyć na torowanie na slovakie i poznań bo mi jej po prostu mniej szkoda,co nie znaczy oczywiście ze mam zamiar ją tyrać bo też ją wychuchałem na maxa.
nie chce już oftopować bo nikogo to nie interesuje czym jezdze,gdzie i po co.

musze podnieść skilla bo od paru lat jezdze turystycznie (nie liczac supermoto bo tym nie da sie jezdzic przepisowo) Red_icon_smile

tak więc pszczółki będą nasze panowie i panie w 2016 Red_icon_wink
licze,zę kilka razy urwe sie i pojade na sesje popołudniowe bo w weekendy to jest gruby sajgon.
2015-12-06, 05:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#51
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Draco >>> amasztybusa ? Red_icon_smile
2015-12-07, 02:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#52
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
nimom Red_icon_sad

byde kumbinuwał s pszyczepom, tylko graty nie wiem jak w aucie zmieszcze,ale damy rade.
2015-12-07, 03:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#53
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Nie, nie .. chodzi mi o to że można się ustawić w sezonie na dwa dni na Kisielinie .. Wiem, wiem .. daleko masz .. ale ja też nie mam blisko ... a na dwa dni ( sobota/niedziela ) to już i ładnie poćwiczyć idzie i sam wyjazd ma sens patrząc na odległość .. A dwie RN22 na takim torze >> BEZCENNE Red_icon_smile !!!!
2x 120 zł ( po 8 godzin dziennie w weekend - dla mnie bajka ) ...
TYLKO KWESTIA SPANIA .. Ja kimam w busie .. a na pewno nie będę sam więc Red_icon_sad .. pytam czy masz busa bo wtedy kima na torze to klimat inny niż wszystkie inne Red_icon_smile ..
Można na torze wynająć przyczepę kempingową - pewnie koszty nie duże .. 60-80 zł ??

Tak czy inaczej .. Radom za mały a tylko niedziela w weekend ... Jastrząb - tylko 2 czy 3 godziny w ciągu dnia za 200 zł czy jakoś tak - porażka .. Ew. Bydgoszcz ale nie wiem czy tam można 2 dni i w weekend ..

Można się skrzyknąć tu na forum i wynająć tor - ale koszty spore w weekend więc dwa dni raczej odpadają ( chociaż nie wiem ilu chętnych by było ) .. a w tygodniu też duża kasa - coś koło 2500-3000 zł .. Dwa dni w tygodniu - karkołomne raczej
2015-12-07, 10:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#54
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
A.S jak najbardziej jestem ZA Red_icon_smile

ja w takim razie wzialbym opcje z przyczepą kempingową, kima na torze to jest to i nie wyobrazam sobie jezdzic gdzies do miasta i wracac.

wszystko jest do dogadania,na kisielinie nigdy nie byłem ale jak widze na YT filmy to chyba fajniejszy obiekt niż pszczółki czy jaszczomp.
2015-12-07, 10:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#55
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
A moze tez bym odwiedzil Kisielin Red_icon_smile nie bralem pod uwage ale z tego co czytam to chyba warto odwiedzić chociaz raz i 240zl za dwa pelne dni to dobra cena Red_icon_smile
2015-12-07, 11:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#56
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Ja na pewno będę kilka razy w pszczolkach i w bydzi wiec fajnie byłoby z Wami się zgrać i pogadać i posmigac. Będę na pewno z kamerka wiec można fajne wideo ponagrywac chłopy Red_icon_smile)))
2015-12-08, 08:44 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#57
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
No tak do końca w 100% to one pełne nie są .. bo w soboty zwykle są sesje na zmianę z kartingami a w niedzielę tez robimy sesje na wolniejsi i szybsi czytaj .. MY i Supermoto Red_icon_smile
Ale wjazd co 20 minut to jak na karting to i tak zabójcze tempo Red_icon_smile

Co do Bydzi i Pscółek to jak pisałem wszystko zależy od ilości jazdy i dni czynnych dla moto ..

Nie wiem ale chyba wrzucałem film z Kisielina .... idzie tam polatać Red_icon_smile ..

Tak że JESTEŚMY USTAWIENI Red_icon_smile !!
2015-12-08, 01:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#58
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
dokładnie , łapiemy sie na sztywno w sezonie, oby było jeszcze więcej ludzi chętnych i niewielu sie wykruszyło.

ja ustawiłem sobie w głowie priorytet jakim będzie w przyszłym sezonie torowanie kiedy tylko będe mógł i zrobie to choćby mi jaja ucinali tępym zardzewiałym brzeszczotem moczonym w cytrynie i soli.
2015-12-08, 01:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
fiszak Offline
cierpliwy
***

Gryfice zach-pom
R1 rn12

Liczba postów: 285
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1
#59
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Draco, ja bym się tak nie poświęcił :-D
_______________________________________________________________
Rossi może? To ja też!
2015-12-08, 06:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
samotnyy Offline
Chyba Ty
***

Olsztyn/Mannheim
RN09

Liczba postów: 347
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
#60
RE: Nowy tor w Pszczółkach na północy
Pszczółki obowiązkowo trzeba zaliczyć na wiosnę Red_icon_smile

Co do Kisielina to jakoś na wiosnę miała być ustawka kilku osób z forum, więc dobrze byłoby się zgrać i spotkać większą ekipą, tylko kartingi wcześniej trzeba posprawdzać bo niestety co się nie wybiorę zawsze tor zajęty.. Red_icon_smile
-

"Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale"
2015-12-09, 08:06 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->