Polskie Tory Wyścigowe
Autor Wiadomość
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#1
Polskie Tory Wyścigowe
Dwa odcinki o Polskich Torach Wyścigowych

odc.1

https://www.youtube.com/watch?v=ybIGcgDROJw

odc.2

https://www.youtube.com/watch?v=jxzevYM-qKU
2015-04-27, 06:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#2
RE: Polskie Tory Wyścigowe
Smutne to Red_icon_sad Ja nigdy nie byłem na torze jako zawodnik, czy osoba jeżdżąca, ale kilka razy jako dzieciak jeździłem z tatą 300km z Warszawy tylko po to, aby spędzić cały dzień wśród zawodników startujących na motocyklach. Poznać Kędziora, Badziaka, Oskaldowicza to było niezapomniane wrażenie i tego mi nie odbiorą.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2015-04-27, 08:10 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#3
RE: Polskie Tory Wyścigowe
Po prostu ręce opadają. Ludzie wiedzieli gdzie się osiedlają a teraz mają ból dupy i żal do całego świata bo koło ich domów "nie wiadomo skąd wziął się tor". Ludzie z całej polski się zjeżdżają na tor a problem ma kawałek osiedla i chcą to wszystko zniszczyć.

Ps. I jak widać idzie im to bardzo dobrze.
2015-04-28, 09:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Piotr1 Offline
Konkretny
****

Wawa
RN09

Liczba postów: 587
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 1
#4
RE: Polskie Tory Wyścigowe
Zamykają tory a potem zdziwieni, że ludzie przenoszą się na ulicę żeby pojeździć, w każdym normalnym kraju daje się ludziom taką możliwość, bo jest zapotrzebowanie. Niektóre Polskie decyzje są niczym z Korei północnej.
2015-04-28, 10:32 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#5
RE: Polskie Tory Wyścigowe
Widziałem już te materiały zresztą subuje ten kanał sam osobiście nigdy na żadnym torze też nie miałem możliwości pojeździć ale nie potrafię zrozumie tej wszech obecnej hipokryzji. Wszyscy piewcy z rządem na czele, policją i innymi służbami czy organizacjami ( bezpieczne drogi ) wszem i wobec atakują nas hasłem BEZPIECZEŃSTWO a k mać zamykają jedyne obiekty w kraju gdzie owe bezpieczeństwo można zachować podczas doskonalenia sztuki jazdy , własnych umiejętności , wyczuć pojazd w rożnych sytuacjach. Czemu owe i szumne hasło nie jest podnoszone przez tą klikę w odniesieniu do takich obiektów. Ludzie przyjeżdżają na takie "zorganizowane zabawy" całymi rodzinami nie ma tam bijatyk ustawek czy innej "patologii" jak piłce nożnej a jednak odbiera się ludziom możliwość jakiej kolwiek rozrywki. To chyba tylko u nas taka polityka od góry do dołu pozbawić obywatela czego kolwiek
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców,
pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
naprawdę...
aż czasami ciężko ich wyprzedzić!!! Red_icon_smile
2015-04-29, 08:49 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->