Lubań lub pobliskie okolice POTRZEBNA POMOC
Autor Wiadomość
pabloLSM Offline
Młody
**




Liczba postów: 44
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
#1
Lubań lub pobliskie okolice POTRZEBNA POMOC
Witam, potrzebuję osoby z Lubania lub okolic, na OLX znalazłem kilka gratów potrzebnych mi do skompletowania swojej rn12, a mianowicie czasza, lampy i lusterko, całość wyceniona na 1700zł więc nie mała kwota, problem polega na tym że sprzedawca nie zgadza się na wystawienie przedmiotów na allegro co dało by mi potwierdzenie wiarygodności sprzedawcy i jakąkolwiek gwarancję że nie dostane sterty śmieci w kartonie, sprzedawca nie zgadzą się również na wysłanie paczki pocztą polską co dało by mi możliwość sprawdzenia zawartości paczki... i tutaj rodzi się problem bo nie chce wtopić nie małej kwoty, czy jest osoba która mogła by podjechać i sprawdzić stan części oraz wiarygodność sprzedawcy ??? oczywiście odwdzięczę się w sposób jaki przystało na taką przysługę Red_icon_smile KTOŚ POMORZE ??

http://olx.pl/oferta/r1-rn-12-czacha-lam...8Bft3.html
2015-04-17, 01:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
DawidR Offline
Użytkownik
***

WW
haja

Liczba postów: 349
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
#2
RE: Lubań lub pobliskie okolice POTRZEBNA POMOC
a co mu szkodzi wystawić na allegro? skoro ma jakiś problem to widocznie coś kombinuje, powinno mu też zależeć na sprzedaży
2015-04-17, 08:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Krmtzzz Offline
Użytkownik
***


RN09

Liczba postów: 340
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
#3
RE: Lubań lub pobliskie okolice POTRZEBNA POMOC
Moze prowizja na poziomie 200 zl...
2015-04-18, 07:48 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
pabloLSM Offline
Młody
**




Liczba postów: 44
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
#4
RE: Lubań lub pobliskie okolice POTRZEBNA POMOC
aukcja allegro swoją drogą, ale jaką różnice robi wysłanie pocztą co bym wolał a wysłanie kurierem ??? kiedyś kontaktowałem się z DHL chyba i powiedziano mi że nie ma możliwości sprawdzenia zawartości paczki, teraz dostałem inne info że jednak można, muszę podzwonić zatem i upewnić się co do istnienia taniej możliwości
2015-04-18, 08:22 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->