Sprzedam RN22 2009
Autor Wiadomość
wojtasr1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 17
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
#1
Sprzedam RN22 2009
Witam Panowie i Panie :-)

Podpinalem sie juz pod inne posty ale podejrzewam ze moje przeslanie zniknelo w ogniu dyskusji Red_icon_smile

OK, proponuje na sprzedaz swoje malenstwo.

http://allegro.pl/yamaha-r1-2009-rn22-ak...source=mlt

Odpowiadajac na ewentualne pytania:

1. Czacha jest podklejona tylko w tym jednym miejscu i mozna by ja pomalowac - koszt okolo 300-350PLN - nowa w macie w serwisie Yamahy kosztuje 1700PLN.
2. Przytarta jest koncowka lewego seta (kierowcy) oraz pasazera od spodu oraz koncowka tlumika ok 2x0.5cm na wysokosci naklejki Akrapovic (widoczne na zdjeciu).
3. Owiewka nie ruszona.
4. Oslona wlotów powietrza (oryginalna) ma delikatne ryski dlatego zostala wymienione na elementy carbonowe z obydwu stron motocykla.
5. Posiadam wszystkie oryginalne czesci, klamki, sety, koncowki kierownicy, lusterko lewe (przetarte), oryginalna tylna lampe (bez wydechu oraz oryginalnego mocowania tablicy - zostaly sprzedane przez poprzedniego wlasciciela).

Motocykl kupilem od dobrego znajomego w zeszlym roku - jestem 2gim wlascicielem od nowosci. Sprzedaje tylko dlatego ze musze zakonczyc leasing na auto i jest to jedyny 'ruchomy' srodek w chwili obecnej, ktory moge 'uplynnic'... (w tym miejscu jestem gotow na kazda fale krytyki ale zapewniam ze jest to tylko chwilowy rozbrat z dwoma kolami) - niestety US i ZUS nie przeskocze a nie usmiecha mi sie biegac do Providenta ;-)

W ramach akcji serwisowej wymieniony zostal napinacz lancuszka rozrzadu, zostaly sprawdzone luzy zaworowe (przy tym przebiegu regulacja nie byla wymagana), zalozona nowa uszczelka pod klawiature. Ok 400 km temu wymienilem olej na nowy syntetyczny Yamalube z oryginalnym filtrem Yamahy. Naped w polowie naciagu, przednia opona spokojnie wystarczy, tyl na ok 2-3 tys km aczkolwiek ja przed sezonem zamienilbym na takiego samego Metzelera Raceteca jak siedzi na przodzie gdybym zostawial motor dla siebie.

Gdybyscie mieli jakiekolwiek pytania prosze smialo - cena forumowa to 29.000 ze wszystkim gratami, ktore posiadam.

Wydaje mi sie ze to uczciwa oferta, jesli nie to prosze o ewentualne sugestie bardziej doswiadczonych kolegow i kolezanek Red_icon_smile

Pozdrawiam

Wojtek
2015-04-02, 09:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->