Filtr powietrza R1 RN04 problem z podlaczeniem i uciekajacy plyn
Autor Wiadomość
krychul_k
Unregistered




 
#1
Filtr powietrza R1 RN04 problem z podlaczeniem i uciekajacy plyn
Witam

Przy skladaniu mojej R1 podzialem gdzies dwa wezyki od filtra powietrza, jeden ktory idzie do skrzyni mam a dwoch pozostalych nie i nie mam pojecia do czego, gdzie i jak ida, mam serwisowke, ale za duzo ona mi nie mowi, moze ktos ma lepsza serwisowke gdzie jest jakis opis albo moze mi to wytlumaczyc, a druga sprawa od gaznikow od prawej strony wychodzi w bok rurka, tez nie mam bladego pojecia od czego, jak narazie to ja zaslepilem i moto spoko, rowno chodzi powera tez maRed_icon_smile. Z tym ze pojawil sie inny problem po przejechaniu doslownie paru km na gazie temp do 105 i odstawieniu motocykla po chwili zaczal mi wyciekac plyn chlodniczy, zauwazylem przypadkowo i odrazu sciagnalem owiewki. Okazuje ze z pod miski olejowej jest taka dziura (oryginalna) podobno cos zwiazanego z pompa wody, napewno z tamtad bo nigdzie indziej wszystkie weze suche silnik dookola suchy. Dodam ze wentylator normalnie sie wlacza od 105-106 i tak bylo tym razem Red_icon_sad

Pozdro


Załączone pliki Obrazki
   
2011-08-19, 09:40 AM
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Filtr powietrza R1 RN04 problem z podlaczeniem i uciekajacy plyn - krychul_k - 2011-08-19, 09:40 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->