Filtr powietrza R1 RN04 problem z podlaczeniem i uciekajacy plyn
Autor Wiadomość
krychul_k
Unregistered




 
#1
Filtr powietrza R1 RN04 problem z podlaczeniem i uciekajacy plyn
Witam

Przy skladaniu mojej R1 podzialem gdzies dwa wezyki od filtra powietrza, jeden ktory idzie do skrzyni mam a dwoch pozostalych nie i nie mam pojecia do czego, gdzie i jak ida, mam serwisowke, ale za duzo ona mi nie mowi, moze ktos ma lepsza serwisowke gdzie jest jakis opis albo moze mi to wytlumaczyc, a druga sprawa od gaznikow od prawej strony wychodzi w bok rurka, tez nie mam bladego pojecia od czego, jak narazie to ja zaslepilem i moto spoko, rowno chodzi powera tez maRed_icon_smile. Z tym ze pojawil sie inny problem po przejechaniu doslownie paru km na gazie temp do 105 i odstawieniu motocykla po chwili zaczal mi wyciekac plyn chlodniczy, zauwazylem przypadkowo i odrazu sciagnalem owiewki. Okazuje ze z pod miski olejowej jest taka dziura (oryginalna) podobno cos zwiazanego z pompa wody, napewno z tamtad bo nigdzie indziej wszystkie weze suche silnik dookola suchy. Dodam ze wentylator normalnie sie wlacza od 105-106 i tak bylo tym razem Red_icon_sad

Pozdro


Załączone pliki Obrazki
   
2011-08-19, 09:40 AM
Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: Filtr powietrza R1 RN04 problem z podlaczeniem i uciekajacy plyn
pompa wody do wymiany
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-08-19, 10:21 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
krychul_k
Unregistered




 
#3
RE: Filtr powietrza R1 RN04 problem z podlaczeniem i uciekajacy plyn
dodam tylko ze cala noc lecial plyn, tzn kapal i dalej kapieRed_icon_sad
z tego co sie zoorientowalem pompa tylko uzywana wchodzi w gre bo w serwisie tylko zestaw naprawczy uszczelniaczy
2011-08-19, 10:26 AM
Odpowiedz cytując ten post
daahool Offline
Kandō 感動
***

Pleszew / Fabianów
RN 22

Liczba postów: 340
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 1
#4
RE: Filtr powietrza R1 RN04 problem z podlaczeniem i uciekajacy plyn
Okienko z którego leci płyn jest okienkiem rewizyjnym uszczelniaczy pompy. Tzn Yamaha R1 ma na jednym wałku pompę oleju i pompę wody. Po jednej stronie okienka jest uszczelniacz pompy oleju , po drugiej stronie okienka jest uszczelniacz pompy wodnej. A okienko jest między nimi Red_icon_smile Wiec jeśli tylko z tego okienka poleci jedno lub drugie medium wiesz ,że należy dzwonić do serwisu po elementy uszczelniające które trzeba wymienić. Nie ma czegoś takiego w serwisie jak zestaw naprawczy trzeba zamówić z osobna każdy element. Trzeba o tym pamiętać zamawiając. Cała operacja nie jest aż tak bardzo skomplikowana niestety wymaga zdemontowania wydechu i wyciągnięcia miski olejowej ,a reszta to już mgliste wspomnienie Red_icon_smile
2011-08-19, 02:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
krychul_k
Unregistered




 
#5
RE: Filtr powietrza R1 RN04 problem z podlaczeniem i uciekajacy plyn
Dzieki kolego za podpowiedz, wlasnie dzwonilem do serwisu uszczelniacze zamowioneRed_icon_smile w dalszym ciagu zostaje problem rurki z gaznika i filtra, moze ktos wie cos na ten temat
2011-08-19, 02:28 PM
Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->