Tor Stary Kisielin
Autor Wiadomość
fiszak Offline
cierpliwy
***

Gryfice zach-pom
R1 rn12

Liczba postów: 285
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1
RE: Tor Stary Kisielin
W Kisielinie, pewnie Jaro organizuje ;-)
_______________________________________________________________
Rossi może? To ja też!
2016-06-16, 08:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Tor Stary Kisielin
Chciałbym być kiedyś taki bogaty że zamiast za 8 godzin jazdy za 120 zł będę jeździł na spotkania po 350 zł za kilka sesji na kartingu Red_icon_smile ... Może kiedyś Red_icon_smile .. ZAZDRASZCZAM kasiory Red_icon_smile !!!
2016-06-16, 10:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
fiszak Offline
cierpliwy
***

Gryfice zach-pom
R1 rn12

Liczba postów: 285
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1
RE: Tor Stary Kisielin
A.s. Uszczypliwy :-P nie każdy jest dzik (np ja) i takie szkolenia mogą dużo dać
_______________________________________________________________
Rossi może? To ja też!
2016-06-17, 06:56 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
samotnyy Offline
Chyba Ty
***

Olsztyn/Mannheim
RN09

Liczba postów: 347
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
RE: Tor Stary Kisielin
Tak jest, Kisielin i Jaro organizuje Red_icon_smile

A.S. trochę przykre jest to co piszesz. Raczej biedny student ze mnie, na paliwo czasem po prostu odkładać trzeba bo nie ma za co latać, ale tak na mój chłopski rozum taniej mi wyjdzie zapłacić 350zł za dzień szkolenia, za jazdę pod okiem osoby do której kilka dni po wystawieniu ogłoszenia o szkoleniu brak wolnych miejsc, której mogę tyłek zawracać cały dzień nurtującymi pytaniami, niż wbić na tor i jeździć bo jeździć.

Ok, czasem trafi się ktoś kto zasugeruje ''tyłek mocniej zwieś, głowę dalej wychyl'' czy coś w tym stylu, ale może być tak, że nikt się nie odezwie i tylko moto połamać można nie mówiąc o zdrowiu.


Tak na koniec, wytłumacz mi fenomen CSS (California Superbike School). DZIEŃ SZKOLENIA kosztuje około 1800-2000zł. Dzień na torze w Poznaniu koło 400-500zł? (Nigdy nie byłem, nie wiem, więc proszę o poprawienie), a jednak moment i wszystkie miejsca na CSS zarezerwowane są Red_icon_smile Myślę, że szkolenia to naprawdę fajna sprawa, choćby przez wzgląd, że jakaś wykwalifikowana osoba stanie z boku i powie na jakie szczegóły zwrócić uwagę.

Na szkoleniu jak dobrze pamiętam ma być 7-8 sesji po 20 min, czyli wychodzi prawie cały dzień jazdy Red_icon_smile

Jak dobrze śledzę Twoje wpisy A.S., to wydaje mi się, że gdzieś opisywałeś swoje torowanie. Prawdopodobnie podałeś roczną kwotę przeznaczoną na torowanie rzędu 20 000zł. Naprawdę wydać (350-120) 230zł więcej za cały dzień jazdy z instruktorem to dla Ciebie powód do zazdrości? Red_icon_smile

Pozdrawiam Red_icon_smile
-

"Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale"
2016-06-17, 02:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zołzik Offline
Diabeł
***

Zielona Góra
Rower :D

Liczba postów: 144
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 3
RE: Tor Stary Kisielin
Maniekk ja robię foto jak jestem,jezdze i robię...latam tu i tam , męczące. Musisz posiadać jak to mówi mój kolega manager toru "ubezpieczenie NNW od sportów ekstremalnych" ja takowe mam Red_icon_wink no i rzecz jasna kamizelka i podpisujesz oświadczenie Red_icon_wink kiedy wpadasz ? Może wlece Red_icon_tongue prawdopodobnie będę teraz w niedzielę 19.06 w zależności jak skończy się wieczór panieński haahaah Red_icon_cheesygrin
2016-06-17, 06:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Paul89R1 Offline
Ride or stay Home
***

Lubuskie
Yamaha R1 rn19

Liczba postów: 205
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 1
RE: Tor Stary Kisielin
Nie wiem czy wiecie ale w sobotę 18.06 na torze w Kisielinie ma być Mario82.. Red_icon_smile
Pozdrawiam..
Paul89R1
2016-06-17, 10:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zołzik Offline
Diabeł
***

Zielona Góra
Rower :D

Liczba postów: 144
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 3
RE: Tor Stary Kisielin
Ja jestem jutro od rana Red_icon_smile
2016-06-18, 07:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
maniekk39 Offline
Młody
**




Liczba postów: 17
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
RE: Tor Stary Kisielin
(2016-06-17, 06:39 PM)Zołzik napisał(a): Maniekk ja robię foto jak jestem,jezdze i robię...latam tu i tam , męczące. Musisz posiadać jak to mówi mój kolega manager toru "ubezpieczenie NNW od sportów ekstremalnych" ja takowe mam Red_icon_wink no i rzecz jasna kamizelka i podpisujesz oświadczenie Red_icon_wink kiedy wpadasz ? Może wlece Red_icon_tongue prawdopodobnie będę teraz w niedzielę 19.06 w zależności jak skończy się wieczór panieński haahaah Red_icon_cheesygrin

ja właśnie planowałem wypad na 19.06 ale wyjazd stoi jeszcze pod znakiem zapytania, zobaczę jaka będzie pogoda(mam około 150 km do kisielina) i czy nie pojadę na bardziej turystyczny wypad z kumplami(choć wolałbym tor Red_icon_wink ) okaże się jutro czy będę tam czy nie ale dzięki za info Red_icon_wink
2016-06-18, 09:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zołzik Offline
Diabeł
***

Zielona Góra
Rower :D

Liczba postów: 144
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 3
RE: Tor Stary Kisielin
Dzisiejsze torowanie uważam za udane mimo złego stanu fizycznego Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_tongue A.S. dzięki za miło spędzony dzień,pojezdzili,tematów przerobili duuuużo Red_icon_smile Damian Tobie również dziękuję i miło było Cię poznać, oby więcej tak pozytywnych ludzi (zapomniałam jaaki masz nick hyhyhy ale imię pamiętam Red_icon_tongue wow) tylko wiesz, klatka jeszcze niżej Red_icon_smile

Arek dzięki za chałwę,cukry pomogły Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-06-19, 10:28 PM przez Zołzik.)
2016-06-19, 10:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zołzik Offline
Diabeł
***

Zielona Góra
Rower :D

Liczba postów: 144
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 3
RE: Tor Stary Kisielin
Maniek Ty w końcu byłeś dziś???
2016-06-19, 10:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
maniekk39 Offline
Młody
**




Liczba postów: 17
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
RE: Tor Stary Kisielin
(2016-06-19, 10:29 PM)Zołzik napisał(a): Maniek Ty w końcu byłeś dziś???

byłem Red_icon_cheesygrin  choć dosyć późno bo około 14 tam dotarłem. Turystyczny wypadzik nie wypalił i nie chcąc tracić tak dobrej niedzielnej pogody pojechałem. Na torze byłem tylko przez godzinę, na pierwszy raz wystarczy Red_icon_wink Była to moja pierwsza wizyta na torze i jestem bardzo zadowolony, na pewno jeszcze tam wpadnę Red_icon_smile
2016-06-20, 10:09 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Tor Stary Kisielin
No to po kolei  ..


Fiszak - na prawdę nie miałem tego na myśli post był autentycznie poważny !!

Samotnyy - sam pisałem o Jarku i Mirku czy Radku z Mrówą + ZIOŁO  .. Ja tych ludzi znam osobiście jak kumpli ... Jarkowi czy Dusznowi czy Zielińskiemu ( no tego znam mało bo nie jestem taki imprezowicz jak on  Red_icon_tongue ) to przyjacielu, NIE JESTEM GODZIEN rzemyka przy sandałach wiązać !!!!
Mało tego oni pieniążki za wysiłek na szkoleniu nie przeznaczają na dziwki i wódę  TYLKO NA NAJWSPANIALSZY SPORT NA TEJ PLANECIE !  BARDZO im się należy !!!
Tylko dla mnie jest to autentycznie cena ZAPOROWA Red_icon_sad ... Teraz byłem dwa dni - całość wyjazdu z absolutnie wszystkim > 600 zł  .. Uśmiech Damiana i kilku kolegów ( a nawet koleżanek Red_icon_wink ) którym udało się pomóc >> BEZCENNY !!!!!!
Zołzik >> całuski Red_icon_smile .. TO JEST DAMIAN Red_icon_tongue

Tak czy inaczej, fenomen CSS ... A ILU znasz ludzi którzy przeszli przez CSS ? Ilu znasz takich i z iloma jeździsz po wszystkich 3 stopniach ?? Poznasz, porozmawiasz, pogadamy wtedy na spokojnie gdzieś kiedyś np. na Kisielinie wieczorkiem ... wtedy będziesz wiedział jaki to "fenomen" ... i tak nawiasem mówiąc : KTO JEST STATYSTYCZNYM UCZNIEM w CSS .. Minę będziesz miał fajną..
CSS jest jak lustro >> Spojrzy w nie osioł .... nie wyjrzy Apostoł Red_icon_tongue ... tak mówiąc brzydko i wprost ale dosadnie i konkretnie ... A Warszafka rządzi - tyle w temacie ceny ...

Ja mogę tu pisać i pisać .... Ale lepiej niech coś napiszą ci co byli i widzieli ... Damian może coś opisać - jak mu się zechce   .. Zołzik też obserwowała mnie chwilę kiedy tylko SAMA NIE SIAŁA TERRORU Red_icon_smile  .. No myślę że trudne to nie jest a najtrudniejsze jest RUSZYĆ DUPĘ i się odważyć !!!! Reszta wierz mi BANALNA JEST !!!

Tak wczoraj mnie naszło i napisze to bo fajne jest :
Na ulicy jesteś KAPITANEM KUTRA RYBACKIEGO  na torze ( nawet na takim pierdolniku jak karting ) jadąc tym samym sprzętem zmieniasz się w PILOTA ODRZUTOWCA Z WEKTOROWANIEM CIĄGU !!!
A jeśli ktoś uważa że TYLKO NA SŁOWACJI jest prawdziwy TOR ( ba ma 6 kilometrów ) a na kartingu lata się wolno na dwójce  >> to KURWA Red_icon_smile >> ZAPRASZAM .. niech mnie tam wyprzedzi !! Red_icon_tongue  ... Może nareszcie pójdę krok dalej bo bez "króliczka" mam ciężko Red_icon_sad ...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-06-20, 11:10 AM przez A.S..)
2016-06-20, 10:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zołzik Offline
Diabeł
***

Zielona Góra
Rower :D

Liczba postów: 144
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 3
RE: Tor Stary Kisielin
Maniek i nawet się nie przywitałeś??? Nie no jaak mogłeś!
2016-06-20, 11:44 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zołzik Offline
Diabeł
***

Zielona Góra
Rower :D

Liczba postów: 144
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 3
RE: Tor Stary Kisielin
Arku dziękuję za całuski Red_icon_cheesygrin hahah ...tak tak,Damian chodzę i to sobie powtarzam tę piekne imię już będę pamiętać Red_icon_cheesygrin 

Co do mojej obserwacji Twojej jazdy to nie taką chwilę, nawet mam Cię na nagraniach Red_icon_wink długo patrzyłam i uważnie słuchałam tego co mówisz...mądrych i doświadczonych warto posłuchać. Dużo wiem,dużo potrafię ale wciąż się uczę,gdyby nie zmęczenie materiału po imprezie, wypróbowałabym tę jedną "rzecz" o której mi mówiłeś Red_icon_wink nie miałam już siły ( to wszystko przez Sebe- Zioło ma zdrowie do imprez ale i świetnie tańczy,całą noc przebalowaliśmy,cały dzień głowy Nas bolały-ale nie o tym Red_icon_tongue )  nadrobię Red_icon_smile

Tak jak mówiłeś, niech każdy kto nie jeździł nigdy na kartingowym a lata po słowacji i innych torach "prawdziwych i szybkich" przyjedzie i pokaże na tym rzekomo "gównianym " obiekcie (nie moje słowa) co potrafi chętnie podejmę wyzwanie Red_icon_cheesygrin

Co do Twojej jazdy: jest rewelacja według mnie,Ty i Radziu byliście najszybsi i najlepsi Red_icon_smile elegancko, nie wspomniałam o Ziole bo on latał na super moto tym razem. Mega szacun za to co potrafi i co robi ze wszystkimi Red_icon_wink

Ja z mojej wczorajszej jazdy nie jestem zadowolona, nie pojechałam na 100% swoich możliwości i umiejętności-wiadomo dlaczego Red_icon_tongue
2016-06-20, 12:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
maniekk39 Offline
Młody
**




Liczba postów: 17
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
RE: Tor Stary Kisielin
Nie wiedziałem że jednak będziesz bo pisałaś że może wpadniesz w zależności od tego jak skończy się wieczór panieński Red_icon_wink hehe mój wyjazd też był pod wielkim znakiem zapytania. 
No byłem byłem i następnym razem dam znać że jednak jadę i jak się poodnajdywać na miejscu Red_icon_smile Bynajmniej wtedy już nie pokażę się jako totalny żółtodzióbRed_icon_tongue
2016-06-20, 12:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zołzik Offline
Diabeł
***

Zielona Góra
Rower :D

Liczba postów: 144
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 3
RE: Tor Stary Kisielin
Haha ok, w takim razie do zobaczenia następnym razem Red_icon_smile
2016-06-20, 01:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Tor Stary Kisielin
Hheh .. no Zołzik, poczułem się teraz jak kolo na tym filmie z tego ŻÓŁTEGO HEMI

http://www.youtube.com/watch?v=pTM_UaDxa...e=youtu.be

Ale z poważnych tematów to .. widzisz Red_icon_smile .. na moto to z Sebą szans nie mam ale co do tańca .. Hehhe .. no tutaj mogę powalczyć ostro !!!
Ja bym proponował tak :

- najpierw zacząć od tego przy czym %%%% wchodzą najlepiej czyli coś z tej mało wybrednej nuty, może i lipnej ale dobrze opisującej klimat i plan działania :

http://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo

- Potem już ambitniej i że tak powiem coś z konkretnej półki a równie dobrze oddającej samopoczucie ( oczywiście nie jeden - tylko że taki przykładowy łofkors ) :

http://www.youtube.com/watch?v=_DptN9YVQ7k

- No i hmmmm.. potem no to w okolicy 3 - 4 nad ranem... się zobaczy, jak z kondycją nam wyjdzie .. ale pod koniec to już może to :

http://www.youtube.com/watch?v=izGwDsrQ1eQ

ew. też coś z Dżordża z ambitnym textem Red_icon_wink ..

http://www.youtube.com/watch?v=diYAc7gB-0A

- No i myślę że na koniec można już iść po bandzie :

http://www.youtube.com/watch?v=FKNDaesAJdA

Jak co to daj znać .. w lipcu są terminy na wolne jazdy .. Bez problem myślę że zarówno ja jak i mój sprzęt STANIEMY Red_icon_wink na wysokości zadania Red_icon_smile !!
Tylko wiesz ... FULLL KOMBI PARTY - no może być bez kasków .. Red_icon_smile !!
Dawaj znaka ... !!!
2016-06-20, 09:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dmn Offline
Użytkownik
***

Dąbrowa Górnicza
GSXR 600 k9

Liczba postów: 125
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 1
RE: Tor Stary Kisielin
Arek jednak musisz ta klimę ogarnąć w vito jak najszybciej bo widzę ze temperatura ci nie służy  Red_icon_LOL Red_icon_LOL Red_icon_LOL
 
Zouzik milo było poznać i obiecuje ze następnym razem zejdę niżej  Red_icon_cheesygrin

A co do samego wyjazdu na tor i pytani czy warto jechać na karting odpowiedz jest jedna WARTO W UJ 
Nie napisze jakie postępy zrobiłem w 2 dni bo nie mnie to oceniać jednak niema nawet tego jak porównać do jazdy po drodze, wielkie podziękowania należą się dla A.S bo bez jego rad nie było by to takie proste. 

Samotnyy

"tyłek mocniej zwieś, głowę dalej wychyl" to wszystko co trzeba zrobić i o ile masz otwarta głowę i trochę cierpliwości okaże się ze motocykl sam zacznie jechać a nitka toru nagle okaże się oczywistością
2016-06-21, 04:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zołzik Offline
Diabeł
***

Zielona Góra
Rower :D

Liczba postów: 144
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 3
RE: Tor Stary Kisielin
Damian ja pierdziele oby nie za nisko Red_icon_cheesygrin aż do stóp nie musisz hahahahahahaha Red_icon_cheesygrin Red_icon_tongue
2016-06-21, 04:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zołzik Offline
Diabeł
***

Zielona Góra
Rower :D

Liczba postów: 144
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 3
RE: Tor Stary Kisielin
Arek rozwaliłeś mnie hahahahahahaha to wszystko przez to niedzielne słońce? Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin hhahahahahaha Red_icon_cheesygrin termin na 16-17.07 i będzie tak jak piszesz Red_icon_cheesygrin
2016-06-21, 05:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->