Autor Wiadomość
rafalbila Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1
#1
skitching
Pany probóbowal ktoś z was tego tricku http://www.youtube.com/watch?v=WN1z3OHBVho
. Głownie chodzi mi o buty? bo przypuszczam ze caly ciezar tułowiem bardziej opiera sie na moto a nogi to tak bardziej dla efektu szorują po ziemi Red_icon_smile ma ktos jakies doświadczenie w tej ewolucji ...
2011-08-17, 07:47 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#2
RE: skitching
Mi to wygląda na takie butki z kółkami na piętach, bo nie trzyma całych stóp na asfalcie, a jedynie pięty.
Z założenia można na zwykłych butach ten trik zrobić, tyle że zakłada się płytkę z tytanu lub zwykłą stalową od spodu buta.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2011-08-17, 09:09 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rafalbila Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1
#3
RE: skitching
No mozna i tak zapewne z jakimis blachami od spodu ale mysle ze duzą role tutaj odgrywa przeniesienie ciezaru ciala na motocykl .
Jeszcze jeden filmik lepszej jakosci na ktorej widac ze koles smiga na niemodowanych trzewikach Red_icon_smile
http://www.youtube.com/watch?v=aqgs94ySM...elatedowac
No nic trzeba bedzie sprobowac Red_icon_tongue
2011-08-18, 10:26 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rafalbila Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1
#4
RE: skitching
http://www.youtube.com/watch?v=y8RpYUfo33k wiec tak Panowie nic trudnego po 10 minutach prob smiga sie na laczkach jak trza - nie patrzcie na stroj bo to zestaw plazowy Red_icon_smile dopiero co z nad wodzi wrocilem a ze chodzilo mi caly dzien po glowie wiec wyciagnelem sprzeta pod dom i heja Red_icon_smile
2011-08-21, 07:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasz_nr Offline
Konkretny
****

Manchester
R1 2003

Liczba postów: 609
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2
#5
RE: skitching
dobre:-)
2011-08-21, 08:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#6
RE: skitching
bede próbował Red_icon_smile
2011-08-21, 08:55 PM
Odpowiedz cytując ten post
rafalbila Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1
#7
RE: skitching
Red_icon_smile no to zdaj relacje jak poszlo .
Swoją drogą zdziwienie ludzi widzacych kolesia jadącego kolo motoru a nie na nim rzecz bezcenna Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-08-22, 08:41 AM przez rafalbila.)
2011-08-22, 08:40 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#8
RE: skitching
dzisiaj sobie smigałem i próbowałem tego tricku Red_icon_smile już go w jakiś sposób opanowałem, niestety w pełnym stroju jest ciężej (szególnie wracać) bo krępuje ruchy. Dla bezpieczeństwa rozpędziłem się troche i wrzucałem 2 a nawet i 3 i na niskich obrotach żeby przez przypadek niekontrolowanie nie odkręcić manetki Red_icon_smile mam nadzieje że niedługo wrzucę filmik Red_icon_smile
2011-08-22, 07:56 PM
Odpowiedz cytując ten post
rafalbila Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1
#9
RE: skitching
no dokladnie stroj krepuje ruchy dlatego na filmikach z neta ludzie przewaznie maja dziny Red_icon_smile pod spodem byc moze ochranicze .Ja szukam wlasnie stopu metalu ktorym mozna podbic buty ktory w połączeniu z asfaltem bedzie krzesil iskry Red_icon_smile ten efekcior powinien byc dobry Red_icon_cheesygrin zwlaszcza w nocy Red_icon_smile moze macie jakis pomysl owego krzesiwa? ps.zapodaj filmik
2011-08-22, 09:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#10
RE: skitching
rafalbila - http://www.youtube.com/watch?v=93YX0vjgVs8 - ja zasadniczo jestem troche jak sowa bo śmigam głównie nocą co się przekłada na jakość filmiku ale cos tam widać, dosyć spora prędkość była z tego co pamiętam ale nie zerkałem na licznik Red_icon_smile jak z ekipą zrobiliśmy to wszyscy na mieście to ludziom kopary opadły Red_icon_smile ale myślę ze pomysł z jakimś krzesiwem byłby mega Red_icon_smile
2011-08-22, 11:46 PM
Odpowiedz cytując ten post
rafalbila Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1
#11
Big Grin  RE: skitching
Brawo brawo Red_icon_cheesygrin no napewno w paru typa wygladalo extra , ale jak byscie mieli jeszcze te krzesiwa pod butami byla by furora w nocy Red_icon_smile
2011-08-23, 07:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#12
RE: skitching
tutaj chyba ma płytki tytanowe http://www.youtube.com/watch?feature=pla...qwOlpXGKUI ale myslę, że dałoby radę znaleźć jakiś tańszy odpowiednik Red_icon_smile
2011-08-23, 08:24 AM
Odpowiedz cytując ten post
rafalbila Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1
#13
RE: skitching
łoooł piknie piknie i o to wlasnie chodzilo Red_icon_smile tak wyglądala wlasnie moja wizja he he, lukne pozniej na strony z hot rodami oni czesto montują krzesiwa pod furmanki zeby przy posadzeniu tyłu na glebe iskrzylo sie - mosze cos takiego miec ha ha
2011-08-23, 01:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#14
RE: skitching
To jak coś ogarniesz to się odezwij ja tez będę niuchal Red_icon_smile
2011-08-23, 06:17 PM
Odpowiedz cytując ten post
rafalbila Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1
#15
RE: skitching
Tu scenka z filmu" biker boyz "
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=FsvIIxQ82gY
znalazlem rozne wypowiedzi ludzi poczawszy od krzemienia przez kamien do ostrzenia nozy Red_icon_smile , ale najlepiej ponoc wpakowac blache 3-4 mm jakis plaskownik i przy predkosci z 60 km/h powinno sie iskrzyc Red_icon_wink , jeden koles pisal ze dal brzeszoty i przy predkosci 20 km/h leca juz fajne iskry Red_icon_surprised ,inny ze duraluminium daje rade bo sprawdzal( czyste aluminium nie iskrzy i jest za miekkie) inny znowu ze :
-Zwykła blacha np. S235 JR dobrze iskrzy. Im twardsza tym iskierek będzie mniej, mimo że jaśniejsze.
-tytan fajnie iskrzy tylko trzeba uwazac bo to nie iskry a małe komety - ostatnio przepaliłem sobie fartuch spawaliczy podczas ciecia , wystarczylo 10 sekund. Hartowana stal napewno bedzie sie o wiele wolniej zuzywac i iskry ze szlifowania takiej stali sa jasniejsze niz gdybys szlifował stal w stanie nieutwardzonym
No nic trzeba poprobowac Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-08-23, 10:32 PM przez rafalbila.)
2011-08-23, 10:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rafalbila Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1
#16
RE: skitching
XoXo cos tam ogarnelem Red_icon_smile chwile wolnego mialem , wiec spawara w ręke i pospawalem sobie podeszwy pod buty ze stali, w sumie to pod piety wiązane na pasku dookoła buta, filmik troche cienki bo tylko tel nagrywany i z miejsca , ja bede mial chwile to nagram cos lepszego ale cos tam widac Red_icon_smile
http://www.youtube.com/watch?v=iZKLZ5AGBwM
2011-08-29, 09:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#17
RE: skitching
eeeee no zajebiste Red_icon_smile to zwykła stal ? bo iskierki są konkretne i wygląda to naprawdę ciekawie.
2011-08-29, 11:42 PM
Odpowiedz cytując ten post
rafalbila Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1
#18
RE: skitching
Red_icon_smile no zwykla chartowana .Powiem Ci tak ze pobawilem sie z 30 minut i 1,5 mm stali poszlo he he ale co sie nie robi dla chwili zabawy
2011-08-30, 03:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#19
RE: skitching
jakbys mógł to proszę wrzuć foty jak te podeszwy wyglądają ... bo tez chce się pobawić Red_icon_smile
2011-08-30, 09:06 PM
Odpowiedz cytując ten post
rafalbila Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1
#20
RE: skitching
ha ha spoko , jak chcesz to bede robil moze w czwartek ulepszenie ich a ze mam tych blach troche to pykne komplet dla Ciebie - to Ci jakos podesle
2011-08-30, 09:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->