Wymarzona RN19
Autor Wiadomość
kozi_86 Offline
Użytkownik
***

Poland
YZF-R1 RN19

Liczba postów: 202
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Wymarzona RN19
Bardzo lubiłem mój poprzedni motocykl i mam do niego ogromny sentyment. Przed R1 był FZ1n, którym pierwszy raz pojechałem na tor. W sumie przez tor zmieniłem go na sporta. Gdybym miał tyle siana żeby mieć dwa motocykle zapewne bym nie sprzedał R1. Jednakże nadgarstki mnie bolały jak gdzieś dalej z żoną jechałem, każdy wie że pozycja jest mało przyjazna do turystyki. Kiedy z nią jeżdżę to przy 170 nie włączam 2 tylko jeżdżę z głową. Od jakiegoś czasu myślałem nad sprzedażą R1, raz nawet się wycofałem z tego pomysłu. Kiedy pierwszy raz przejechałem się MT10 zakochałem się w tym motocyklu i wiedziałem, że muszę go mieć. Uważam, że sportem jeździ się lepiej w pojedynkę. Ja mam tyle szczęścia, że żona lubi jeździć ze mną jako plecaczek i razem dzielimy tę pasję. Takim motocyklem pojadę wszędzie, tzn. do miasta, za miasto, w daleką podróż a i na torze da radę. Poza tym da się tym jeździć szybciej niż 170km/h. Chyba że Ty A.S. nie złożyłeś się na nakedzie tylko probowaleś jechać wyprostowany. Jak byś na sporcie nie złożył się przy tej prędkości to nie wiem czy by nie było podobnie. Tylko tam pozycję masz wymuszoną pozycję i wiadomo że kładziesz się na bak. Ja osobiście lubię i sporty i nakedy. Mam nadzieję że kiedyś będę mógł sobie pozwolić na dwa sprzęty.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-04-19, 08:01 PM przez kozi_86.)
2020-04-19, 08:01 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
RE: Wymarzona RN19
Pomagałem swego czasu znajomemu ukraińcowi kupić jakiegoś nakeda kawę 300. Typ mnie poprosił jeszcze żeby spod marsylii pojechać tym do avignon, bo odpiero co zrobił prawko na A2 i wolał nie walić tej trasy świeżo zakupionym sprzętem. Oczywiście się zgodziłem, z tym, że nie wiedziałem na co się piszę. Niby powinno być wygodniej, ale oprócz luzu na nadgarstkach nie było dla mnie plusów. Siedziałem wyprostowany jak na krześle a plecy i kolana mnie bolały po niecałej połowie trasy. Nie wiedziałem jak się usadowić, żeby przestało naqrwiać. Na sporcie już mam opanowane techniki zmieniania pozycji przy dłuższych trasach, a na tym po lekko ponad stu kilometrach, to się cieszyłem jak zsiadłem. Taka mała dygresja. Może na większych nakedach jest inaczej.
2020-04-20, 02:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Wymarzona RN19
Chowałem się Red_icon_wink .... Ja ogólnie mały jestem ale szeroki .. więc głowa mi nie wystaje zbyt wysoko Red_icon_wink ...
ALE >>> spoko .. taka luźna dygresja ..
Teraz stoi w warsztacie taki .. tylko czarno / rudy-metalic ... motocykl jak z innej planety Red_icon_wink gdyby był tak użyteczny jak wygląda to sukces wszech czasów Red_icon_smile ...
No ten upstrzony jest wiejsko .. ale chodzi że ten model

[Obrazek: 0f69f284106c6a21.jpg]
2020-04-20, 04:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->