Zamięnię dobrą pracę w UK na dobrą pracę w PL
Autor Wiadomość
tomek_t78 Offline
Użytkownik
***

UK


Liczba postów: 133
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
#1
Zamięnię dobrą pracę w UK na dobrą pracę w PL
Witam.

Ogłoszenie trochę nietypowe, wiem, ale zmusza mnie do tego sytuacja. Po ponad 9 latach spędzonych w UK do końca tego roku muszę zjechać do kraju.

Ofertę kieruję głównie do ludzi z okolic Ostródy/Iławy/Olsztyna ale w razie konieczności i braku takiej możliwości mogę zwiekszyć promień do Gdańska czy Warszawy.

Moja praca: wymagany komunikatywny angielski, kierowca kategorii C+E, praca w 80% na kontynencie, głównie Francja i Włochy, czasem Belgia, Holandia, Austria, rzadko Hiszpania, raz byłem w Polsce i raz w Chorwacji, pozostałe 20% to praca na miejscu w UK. Ładunki głownie na platformach, maszyny budowlane, rolnicze, gabaryty, etc. Wyjazdy na 5-10 dni, potem powrót, jesli nie co weekend to następny na pewno w domu. Chyba, ze trafi się dłuższa trasa, raz na pół roku/rok.
Nie ma normy, nikt nie rozlicza za paliwo, płaca za godzinę, na UK, po 8 godzinach większa stawka za nadgodziny, ta sama stawka jak za nadgodziny za prace w sobotę, wyższa za pracę w niedzielę (czasem jak sie chce zjechać do domu, dojeżdża sie w sobotę, czasem trzeba wyjechać w niedziele wieczorem).
Za prace na kontynencie stała dniówka, bez względu na ilośc przepracowanych godzin.
Nocki i tu i tu płacone, opłaty za parking zwracane, mozna brać bilety z voucherem na jedzenie.
Firmowe mieszkanie w odległości od firmy 1-2 minut spacerkiem, nie jest duze, ale koszt wynajęcia+opłaty to 1/3 tego co normalnie trzeba by było zapłacić.
Zarobki są różne, w zależności od tego ile dni jest sie na kontynencie lub ile godzin w UK sie pracowało, średnio £500-700 tygodniowo.
Firma nie jest duża, na kontynent jezdzi nas tylko 8, jest nas 3 Polaków wiec spokoj na firmie, atmosfera przyjazna, szef jest ok (pierwsze pytanie na rozmowie: "pracujesz jak Angole, czy zapierdalasz jak Polacy?" Red_icon_wink )

Czego szukam: dobrej i pewnej pracy w bliższej lub dalszej okolicy Ostródy, poki co moze byc ciężarówka, ale na miejscu, tylko krótkie wyjazdy. Moze byc inna praca związana z zawodem kierowcy, transportem, lub cokolwiek innego interesującego, rozwojowego i za w miarę godziwe wynagrodzenie. Wiem wiem... to Polska, ale też wiem, że nie ma znowu w kraju takiej tragedii. Nie potrzebuje zarabiać kokosów, musze byc tylko na miejscu lub w pobliżu Ostródy.
Może macie kogos znajomego, kogos w rodzinie, popytajcje proszę, moze dla kogos będzie to okazja, a dla mnie możliwość powrotu do kraju.
Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Using Tapatalk
2014-07-03, 08:00 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Ponury Klecha78 Offline
Banned

Warszawa
B-king

Liczba postów: 113
Dołączył: Jun 2014
#2
RE: Zamięnię dobrą pracę w UK na dobrą pracę w PL
Jak będę coś słyszał to napewno dam znać.
2014-07-03, 09:06 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tomek_t78 Offline
Użytkownik
***

UK


Liczba postów: 133
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
#3
Zamięnię dobrą pracę w UK na dobrą pracę w PL
dzięki Red_icon_smile po urlopie zamieszczę jeszcze ogłoszenie na gratce, ale najpierw chciałem zamieścić info tu, zawsze to lepiej rozmawiać z zaufanymi ludźmi Red_icon_wink
Using Tapatalk
2014-07-03, 09:11 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo Offline
Stajenny
***


KTM RC8

Liczba postów: 269
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
#4
RE: Zamięnię dobrą pracę w UK na dobrą pracę w PL
Rownież oczy dookoła głowy !
Włączam czujność! ---> czujność ON ---> czujny jak ważka
2014-07-03, 09:29 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
IsThePower Offline
matt1992
****


rn09/ rn12

Liczba postów: 768
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 3
#5
RE: Zamięnię dobrą pracę w UK na dobrą pracę w PL
Całkowicie nie moje okolice, ale jeśli cos bede słyszał to dam znać na pewno :-) szwagier jeździ na tirach ale to tu ma Lubelszczyźnie Red_icon_smile
2014-07-03, 11:46 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->