Uwaga użytkownicy RN22
Autor Wiadomość
krydry99 Offline
Użytkownik
***

Radom
w oczekiwaniu..

Liczba postów: 124
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
#1
Uwaga użytkownicy RN22
Sprawa tyczy się odległości pomiędzy wentylatorem a chłodnicą. Wczoraj podczas stania na światłach załączyły się wentylatory i nagle kłęb pary i plama pod moto :/ po dojechaniu (dowiezieniu moto do domu) i zdemontowaniu chłodnicy okazało się że wentylator, który był pomimo tego że seryjnie zamontowany był za blisko chłodnicy i przetarł 3 listki Red_icon_sad niby nic bardzo poważnego ale jednak jakiś kłopot był ponieważ cały przód moto tzn kolektory,przód silnika,pług,boczki, wypełnienia czachy całe w borygu, użyłem chemii do mycia samochodu i kolektorki jak nowe :/ chłodnice mi naprawili Red_icon_smile koszt powiedzmy stosunkowo nie duży w porównaniu do nowej chłodnicy bo wyniosło mnie to 100zł ale nie zmienia to faktu że za te pieniądze byłby zbiornik paliwa Red_icon_cheesygrin więc sprawdźcie u siebie jaką macie odległość pomiędzy wentylatorami a chłodnicą żeby nie było przykrych niespodzianek nie było. Jeśli odległość jest zbyt mała wystarczy dać podkładki Red_icon_cheesygrin PZDR Red_icon_cheesygrin
DERBI SENDA 50->YZF R125->GSX-R 600 K7->GSX-R 750 K7->RN22->????
2014-05-22, 10:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#2
RE: Uwaga użytkownicy RN22
ale TObie chodzi o wiatrak który może szlifować aluminium ?
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2014-05-22, 10:18 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MaV Offline
Użytkownik
***

Zduńska Wola


Liczba postów: 207
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
#3
RE: Uwaga użytkownicy RN22
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH dobre dobre Red_icon_smile moze ten wiatrak mial dzikie kolce ? Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-05-23, 07:56 AM przez MaV.)
2014-05-23, 07:53 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
DawidR Offline
Użytkownik
***

WW
haja

Liczba postów: 349
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
#4
RE: Uwaga użytkownicy RN22
jeśli kupiłeś moto po szlifie to normalne że wiatrak był bliżej chłodnicy, dosyć często tak się zdarza...czasami wystarcza lekko odgiąć jedno z mocowań
2014-05-23, 08:08 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->