zx10-r limited edition
Autor Wiadomość
wukanio Offline
Młody
**

Warszawa


Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
#1
zx10-r limited edition
Myślę że ciekawa alternatywa dla rn12 co sądzicie znajomy obluka dla mnie ja w piątek. Jak macie jakieś spostrzeżenia to proszę pisać...

http://allegro.pl/kawassaki-zx-10r-2007-...source=mlt
2014-05-07, 02:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#2
RE: zx10-r limited edition
hmm pamietam ta kawe bo stoi juz na allegro od tamtego roku bylem nia zainteresowany i dzwiwnym trafem przebieg nie wzrasta ;>
2014-05-07, 03:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kryhu Offline
Użytkownik
***

wlkp
rn 19

Liczba postów: 247
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
#3
RE: zx10-r limited edition
na dzień dobry opony do wymiany, najlepiej byłoby oblookać tylko rame, bo plastiki były malowane. Jeśli masz daleko, to poproś kolesia o więcej fot, bo te są z dupy i ciężko coś więcej wywnioskować
2014-05-07, 04:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#4
RE: zx10-r limited edition
te płomienie robią wrażenie jak by ten motor płonął, na ulicy gdybym zobaczył to automatyczny odruch że chwycił bym za gaśnice
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2014-05-07, 05:52 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#5
RE: zx10-r limited edition
Znajomy mial taka, moze to jego ex (po torze ganiala niekoniecznie tylko po czarnym Red_icon_wink ).
2014-05-07, 08:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wukanio Offline
Młody
**

Warszawa


Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
#6
RE: zx10-r limited edition
Mam kogoś kto mi ją zobaczy w piątek i zda relacje czy jest po co jechać. Po torze ganiała każdy z nas latał po torze kilka razy jak nie była używana tylko do tego to da się latać. Ciekawostką jest to co napisał Gr4 że od zeszłego roku ją pamięta a km (24,5 tyś km) się nie zmieniły...
Kryhu widać że była malowana ??? możesz rozwinąć to trochę naklejki są przesunięte co się nie zgadza - fakt zdjęcia kiepskie
2014-05-08, 11:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#7
RE: zx10-r limited edition
ja ten motocykl pamiętam z 2012r gdy szukałem sobie rn19 Red_icon_wink nie pamiętam tylko jaki wtedy był przebieg i ile za nią krzyczał Red_icon_wink
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2014-05-08, 12:30 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kryhu Offline
Użytkownik
***

wlkp
rn 19

Liczba postów: 247
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
#8
RE: zx10-r limited edition
Kryhu widać że była malowana ??? możesz rozwinąć to trochę naklejki są przesunięte co się nie zgadza - fakt zdjęcia kiepskie


tak czuje..........









joke, wg, mnie ostatnia warstwa lakieru (przezroczysta) pod którą są naklejki powinna być bardziej zmatowiona w moto które ma 7 lat, na 90% będe się upierał że była malowana
naklejek nie mogę porównać bo fotki są tylko z jednej strony ;/
2014-05-08, 05:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
DawidR Offline
Użytkownik
***

WW
haja

Liczba postów: 349
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
#9
RE: zx10-r limited edition
nie no bez przesady, a jak ktoś dbał i używał dobrych wosków i od czasu do czasu polerował sprzęta to lakier będzie błyszczał...miałem kiedyś rn12 i mimo ze miała 9lat to po polerce i zabezpieczeniu woskiem lakier był jak nowy wiec na to nie ma reguły, trzeba oblookać
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-05-08, 06:24 PM przez DawidR.)
2014-05-08, 06:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wukanio Offline
Młody
**

Warszawa


Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
#10
RE: zx10-r limited edition
Dla zainteresowanych.
Bylem jakis czas temu i ogladalem motocykl ogolnie w dobrej kondycji lakier orginalny normalne slady uzytkowania drobne ryski parkingowka prawa owiewka porysowana troche oraz craspad ogolnie lakier na baku troche zmatowiony przez kolana oraz przod baku poniewaz nie ma tankpada. Opony na ten sezon spokojnie starcza, klocki również. Amor skretu wymieniony na mocniejszy firmy nie pamietam, wyswietlacz biegow akcesoryjny. Wykrecone szpilki z setow po glebie zlamal sie w prawej nozce gwint. Mechanicznie nic nie stuka i nie puka bylem z kumplem mechanikiem ktory ma serwis motocyklowy w wawie. Tlumiki niby yoshimura rs3 albo rzezba z grawerka:-). Wyciety katalizator i tlumiki przelotowe strasznie denerwujacy halas trzba bylo tlumiki przyblokowac tektura aby cos uslyszec czy silnik dobrze pracuje. Wlascicel posiada tylko 1 kluczyk troche lipa sprowadzona kiedy miala ok12 tys km teraz ma 26,5 tys km 2 wlascicel w Polsce 1 tylko sprowadzil. Tyle o motocyklu.
Pare slow o wlascicelu troche krecil bo nie pamieta jaki olej jest czy pol czy full syntetyk jaka firma oleju powiedzal ze jakis BMW hmm??? A wymienial pod koniec poprzedniego sezonu. Na tor powiedzal ze byl raz czy dwa po dluzszej rozmowie i braniu go pod wlos to zna prawie wszystkie osoby na torach w Polsce i ze na kolo nie daje bo nie umie a potem to sie chwalil jak sprzedawal inny moto tylko dlatego ze gumowal przed klientem i pare histori z gumowaniem przytoczyl ale juz nie bede pisal. Oprucz kilku niuansów i tego ze nie jest zielony, ma tylko 1 kluczyk i wlasciel z amnezija to motocykl ciekawy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-05-18, 07:58 AM przez wukanio.)
2014-05-18, 07:57 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
RobakR1 Offline
czubek
***

Świnoujście
rn22

Liczba postów: 242
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
#11
RE: zx10-r limited edition
Będziesz kupować?
2014-05-18, 08:59 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wukanio Offline
Młody
**

Warszawa


Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
#12
RE: zx10-r limited edition
Największy minus to że nie zielona odpuszczam w weekend będę oglądał rn12 od kumpla z serwisu znajomy chce sprzedać znają maszynę leżała ale wszystko ma zrobione koleś podobna pieniędzy na nią nie żałował. Rzucę okiem i podejmę decyzję sezon w pełni a czas ucieka.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-05-18, 01:03 PM przez wukanio.)
2014-05-18, 01:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Artur86
Unregistered




 
#13
RE: zx10-r limited edition
Oglądaj rn12 bo paskuda z tej kawy niesamowita Red_icon_cheesygrin
2014-05-18, 02:23 PM
Odpowiedz cytując ten post
ssswer Offline
supek
***

cały świat :)
rn09

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
#14
RE: zx10-r limited edition
historie ze stawianiem na koło, no tak w końcu motocykle są po to by stały w garażu Red_icon_tongue to jest kawa a nie rn19 gdzie wał bokiem wychodzi od gumowania Red_icon_tongue przy kawie tylko ramy pękają choć w zeszłym sezonie stała taka kawa czarna w Gnieźnie za 16500 a po 3 miesiącach już stała w Częstochowie za 14000 i z dopiskiem uszkodzony silnik Red_icon_tongue hehe
A W POWIETRZU UNOSIŁ SIĘ ZAPACH ZAPIERDALANIA...
2014-05-18, 02:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wukanio Offline
Młody
**

Warszawa


Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
#15
RE: zx10-r limited edition
ssswer to prawda ze moto jest do zapie...ia ale jak koleś koloryzuje to bóg wie co jeszcze ukrywa po co ściemniać bo i tak to wyjdzie.
2014-05-18, 03:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->