Prawo jazdy kat. B, a jazda motocyklem.
Autor Wiadomość
Irek Offline
Wariat
*****

Pulawy


Liczba postów: 1,061
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 4
#21
RE: Prawo jazdy kat. B, a jazda motocyklem.
Ja uwazam ze pomysl nie jest zly. Skoro do 50cm mozna jezdzic na dowod osobisty bez zadnej kategorii i bez znajomosci przepisow to duzej roznicy nie zrobi jak ktos ma juz jakas kategorie a nke przesadzajmy 125 to raczej nie zapierdala tyle co stuningowana 50. Wszystko jest dla ludzi jak ktos ma nasrane we lbie to i prawko na moto tego nie zmieni
2014-04-27, 08:26 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#22
RE: Prawo jazdy kat. B, a jazda motocyklem.
co ma w ogóle B do A??, maneta to nie pedał, ludzie samochodami nie potrafią jeździć, a co dopiero taką 125-ką ! Ewidentnie ludzie bez pojęcia, poza tym co rok zmieniają przepisy dot. prawka na A co zaczyna być irytujące-nie mają się czym zająć to niech do roboty idą-prawdziwej roboty, a nie pierdzą w stołki i wychodzą potem ustawy z dupy Red_icon_wink






Icon_baseball
2014-04-27, 10:14 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Rolsob Offline
Użytkownik KTM RC8R
*****

Śląsk
KTM RC8R

Liczba postów: 1,162
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 3
#23
RE: Prawo jazdy kat. B, a jazda motocyklem.
Zgodzę się z Irkiem w głowie trzeba mieć poukładane, bo chodząc piesza można stworzyć zagrożenie Red_icon_cheesygrin
Większość krytykuje pomysł, a ilu z was zaczynało jeździć bez prawka a ilu z was teraz bez niego lata :??? Co nauczyli nas na kursach co nauczył nas egzamin??? Jeżeli ktoś kto to kocha i ma olej w głowie, ma znajomość przepisów ruchu drogowego dlaczego nie a wiadomo będzie potrzeba kat. B
Dla mnie "Ci" na skuterach be żadnych uprawnień pojęcia o przepisach to jest zagrożenie
KTM RC8 R / SHOEI XR-1100 / BERIK LS2-8323-BK / KNOX HANDROID / SIDI Vortice
2014-04-27, 11:02 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo Offline
Stajenny
***


KTM RC8

Liczba postów: 269
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
#24
RE: Prawo jazdy kat. B, a jazda motocyklem.
Troche tak i troche nie Red_icon_smile bo idąc tym tokiem myślenia to powinno sie zrezygnować ze wszystkich typów prawa jazdy bo umowmy sie... Ile nauczyli na kursach tych co maja kat. B ? Niewiele albo i nic. Tutaj chodzi o fakt, ze jednak taki Kowalski mając przed soba R1 i kat. B od 10 lat nie wpadnie na pomysł :" aaaaa mogę to sie przejade bo takim scigaczkiem nie jeździłem " tylko przemyśli dwa razy i moze dojdzie do wniosku, ze jest to niezgodne z prawem i narobi sobie tylko smrodu wiec zrezygnuje. Wszystko jest dla ludzi z tym sie zgodzę ale po co zwiększać statystyki wypadkow ? A Ci na skuterach to oddzielny temat za ktory naprawde powinni sie ostro wziac.

Dodam tez ze 125 ccm potrafią byc ostro wyzylowane
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-04-27, 11:42 AM przez XoXo.)
2014-04-27, 11:34 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->