Kupię R1 rn19
Autor Wiadomość
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#21
RE: Kupię R1 rn19
w zeszłym roku była do sprzedania za 17tyś miałem jechać ją oglądać. Mam jej zdjęcia dokładne uszkodzeń oraz filmik jak silnik pracuje. Zmienioną ma szybe bo była czarna i peknięta na dowód proszę kilka foto ja ją odpuściłem

poza uszkodzeniami i silnikiem jak nie podobała mi się jego praca brak na klejek na ramie co swiadczy że mogła by malowana

wygląda na to że ktoś ją kupił w zeszłym roku i teraz sprzedaje bo inne tablice rej ma


Załączone pliki Obrazki
                       

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-04-16, 10:52 PM przez Thor.)
2014-04-16, 10:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ssswer Offline
supek
***

cały świat :)
rn09

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
#22
RE: Kupię R1 rn19
skoro mogła mieć strzała to bym jeszcze sprawdził chłodnicę, czy nie jest czasem harmonijka,
A W POWIETRZU UNOSIŁ SIĘ ZAPACH ZAPIERDALANIA...
2014-04-17, 08:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ghostrider1916 Offline
Młody
**




Liczba postów: 65
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 0
#23
RE: Kupię R1 rn19
Wielkie dzięki Thor Red_icon_smile nie jade
2014-04-18, 08:25 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kamilZCH Offline
Młody
**




Liczba postów: 29
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
#24
RE: Kupię R1 rn19
Co do mojej, nie spodobał się odprysk na ramie i spaw. Według mnie rama jest ok jedzie prosto nie widzę żeby coś w niej pękało. Po prostu nie sprostała oczekiwaniom
2014-04-18, 10:21 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kaczor_scigacz Offline
kaczor
***

okolica wawy
yamaha r1 rn19

Liczba postów: 384
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
#25
RE: Kupię R1 rn19
za 20000 zl rn19.......powodzenia w poszukiwaniach dobrego sprzetu za taka sume
zawsze i wszedzie nR1 bedzie!!!!
2014-04-18, 02:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
krisr1 Offline
Młody
**

Szczecin


Liczba postów: 66
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#26
RE: Kupię R1 rn19
Rn19 zacznij szukanie od minimum 23 tyś zł - ale przy tej kwocie też nie spodziewaj się że będzie nówka jak z salonu bo za pewne i naprawdę ładne trzeba jednak zapłacić odpowiedni pieniądz. Motocykle nie tracą na wartości ze względu na rocznik a stan - bo są to pojazdy sezonowe, (ja sam robię w sezonie 1-2 tyś km), więc jak ktoś sprzedaje RN19 za 20 tyś to albo gruz po przejściach albo ktoś potrzebuje pilnie sos i wystawia po tak okazyjnie podejrzanych cenach co niby powinno przyśpieszyć sprzedaż ale i z tym bywa różnie bo kumaci klienci mogą się "bać" tej niskiej ceny na wstępie..
____________________________
RN20 Blue. http://facebook.pl/torywyscigowe
2014-04-19, 10:15 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ssswer Offline
supek
***

cały świat :)
rn09

Liczba postów: 141
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
#27
RE: Kupię R1 rn19
Te za 19000 zwykle są od handlarzy którzy kupili je za 16-17tys, motorki z zajechanymi sprzęgłami, malowane, odrapane, a w ogłoszeniu pisze ze gotowa do sezonu z malym przebiegiem, w rzeczywistości przebieg cofany a opony łyse, a zdjecia tak porobione żeby nie bylo widać otarć i braków... Zazwyczaj tez brak nr vin w ogłoszeniu
A W POWIETRZU UNOSIŁ SIĘ ZAPACH ZAPIERDALANIA...
2014-04-20, 02:17 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
elpablo7 Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 7
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#28
RE: Kupię R1 rn19
Witam wszystkich
Jakiś czas temu chciałem sprzedać swoją R1 rn19. Aktualnie przygotowywuję ją do sezonu ale jestem w stanie oddać ją w dobre ręce.
Wiem co mam, także nie oddam za bezcen. Załączam zdjęcia do mojego egzemplarza. Od razu mówię że coś z nią było. Poprzedni właściciel wspominał o upadku na jedną stronę. Po tym wydarzeniu został ślad w postaci stosunkowo niewielkiego wgniecenia na chłodnicy, braku ciężarka kierownicy, porysowanego seta kierowcy. Przejeździłem nią 3 sezony w aktualnym stanie i nic się nie dzieje także stwierdzam że wiem co mam. Cena jaka mnie interesuje to 27500zł lub 26000zł bez tego co aktualnie zakupiłem (w opisie poniżej) - cena właściwie nie do negocjacji. Tanio na pewno nie jest ale za to zgadzam się z tym, że Ci co wiedzą w jakim mają stanie moto, mają powody ku temu aby cenić swoje sprzęty. Dlaczego tyle?
1. wiem co mam
2. zakupiłem ale jeszcze nie są zamontowane: nowe zębatki stealth wraz ze złotym łańcuchem DID 530 najmocniejszy, nowe opony z roku 2014, podgrzewane manetki, olej i filtr oleju oraz ringi
3. Dodatki zamontowane na moto:
-Rizoma: sety, uchwyt tablicy rej., klamka, końcówka kierownicy, manetka, zbiorniczki płynu hamulcowego
-puig: szyba, crash pady
-shark: wydechy
-akrapovic: kolektory
-K&N: filtr powietrza
-przewody w stalowym oplocie Goodridge
-tylny błotnik, wypełnienie pod i na zbiorniku carbon (na zdjęciach osłona na zbiorniku jest oklejona folią carbon ale pod nią znajduje się prawdziwy carbon - zostało po poprzednim właścicielu)
pewnie coś by się jeszcze znalazło

Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam do Kalisza woj Wielkopolskie
Może ktoś wpadnie osobiście ocenić moto by podzielić się uwagami na forum

Aktualnie moto ma typową przypadłość R1 czyli charakterystyczne stukanie kosza sprzęgłowego - wiecie jak się tego pozbyć?

Jeżeli nie to poproszę chociaż o jakąś opinię mojego moto, może coś zauważyliście co jest nie tak, możliwe że coś przeoczyłem??? Może założyć nowy wątek w tej sprawie? Jeżeli ktoś potrzebuje to mogę dosłać bardziej szczegółowe zdjęcia, jeżeli będą jakieś wątpliwości

Pozdrawiam


Załączone pliki Obrazki
                   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-04-27, 05:35 AM przez elpablo7.)
2014-04-27, 05:27 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#29
RE: Kupię R1 rn19
elpablo powinieneś założyć wątek w dziale sprzedam

2014-04-27, 02:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#30
RE: Kupię R1 rn19
A ta oslone kata to Ty tak ponawiercales?

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2014-04-27, 05:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->