Na GWAŁYT Uszczelki pokryw pływakowych rn04
Autor Wiadomość
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#1
Na GWAŁYT Uszczelki pokryw pływakowych rn04
Siema. Pomocy!!! NA gwałt potrzebuje uszczelki pokryw pływakowych do mojej R1 RN04 2001r. Oddałem moją Yadzkę do serwisu i właśnie mi dzwonili ,że do wymiany są te uszczelki bo wszystkie ciekną. Gdzie moge je dostać bo w wtorek nad ranem wyjeżdzam do Łagowa na zlot a uszczelek nie ma nigdzie. Ktoś poratuje?
2018-06-30, 02:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#2
RE: Na GWAŁYT Uszczelki pokryw pływakowych rn04
tam jak się nie mylę gaźniki są z mikuni, ale modelu nie znam
dla tego dzwon do Olka motocykle, ale za nim to zrobisz niech mechanior obada konkretnie model gaźnika, może coś z tego podejdzie http://sklep.olekmotocykle.pl/winderosa-...76273.html

p.s
z gażnikami to jest tak że części lepiej szukać po modelu gaźnika niż po modelu motocykla ....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2018-06-30, 02:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#3
RE: Na GWAŁYT Uszczelki pokryw pływakowych rn04
(2018-06-30, 02:41 PM)simon68 napisał(a): tam jak się nie mylę gaźniki są z mikuni, ale modelu nie znam
dla tego dzwon do Olka motocykle, ale za nim to zrobisz niech mechanior obada konkretnie model gaźnika, może coś z tego podejdzie http://sklep.olekmotocykle.pl/winderosa-...76273.html

p.s
z gażnikami to jest tak że części lepiej szukać po modelu gaźnika niż po modelu motocykla ....

Dzięki Simon68. Najgorsze jest to,że jest weekend i wszystko pozamykane ale w poniedziałek z samego rana zadzwonie do tego sklepu do bielska i jak by mieli to podjadę bo baaardzo są mi potrzebne. Już moja żonka ryczy po mnie ,że jak nie załatwie to zepsuje jej wczasy no i w sumie ma trochę racji bo oddałem moto tak na ostatnią chwilę. Echhhhhh. MOże się uda.
2018-06-30, 03:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->