serwis wawa,ustawienie tps
Autor Wiadomość
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#1
serwis wawa,ustawienie tps
ustawiał ktoś ,wymieniał tps w swoim r1 czy dawaliscie do serwisu.
wiem ze to wyszcza szkoła jazdy i wiele osób niemajac czasu,pojecia checi zleca usługe.....
ja wiekszosc robie sam,mam sprzed jakąs wiedze tez,ale niezaszkodzi popytac.
wiec wymiana tps mam torx z otworem,czy jak wykrece i wkrece inny kat 18stopni tza ustawic czy musze patrzec w diag d01 by było wyprzedzenie 15około,czy krecac samym tps,patrzymy na diag.czy ten kat ustawic katomierzem na przepustnicach.......

pytanie 2 dla ludzi z wawy.szczególnie dla malikowego

który serwis yamahy jest blizej na połczynskiej czy ten niepodal malikowego niewiem niestety jaka ulica.
musze jechac na wymiane...juz rok temu pisałem watek ale trafiła mi sie przepustnica za grosze i natej smigam.a sam musiałem w delegacje jechac. mam do wymiany i wymienią kwestia dojazdu,potwierdzenia i gotowe.
do którego serwisu mam blizej jade od strony janek,znalazł by sie ktos jakbym miał juz jechac .koczis był chetny dzieki,nadal to aktualne.
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2014-03-18, 10:37 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#2
RE: serwis wawa,ustawienie tps
sruba- u Ciebie ta r1 jeździ ? Red_icon_smile bo z tego co ciągle widze na tym forum to Ty zawsze coś wymieniasz Red_icon_cheesygrin
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2014-03-18, 10:39 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#3
RE: serwis wawa,ustawienie tps
smiga i ma sie spoko,pere silników zajerzdzonych masa gratów w garazu
nauka na czesciach jak znalazł
od 7 do18praca 4dni wtygodniu,wiecz moto tak do 22,wekend rodzina jak pogoda kiepska,a jak słonce upalanie az miło pozatym do roboty smigam raz bez owieki ,raz czaszy zalerzy co grzebe a niezdarz złorzyc hehe ....taka pasja.
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2014-03-18, 10:45 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shimizu Offline
Młody
**

Warszawa
RN 01

Liczba postów: 70
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
#4
RE: serwis wawa,ustawienie tps
Jeden serwis Yamahy to ul. Połczyńska 120c a drugi to ul. Modlińska 258 chociaż osobiście wolę ten na Połczyńskiej gdyż ludzie mili, przez telefon pomogą a na Modlińskiej to nawet nie wiedzą czy wchodzi uszczelka między silnik a skrzynię i jeszcze z łaską odpowiadają.
2014-03-18, 10:58 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#5
RE: serwis wawa,ustawienie tps
na polczynska dzwonil potwierdzam,zreszta tam kupilem moto w 2005r,jak tak powiadasz to tam sie udam.a wymienia od reki,jak dojdzie tps.
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2014-03-18, 11:13 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#6
RE: serwis wawa,ustawienie tps
to nikt niewie czy ustawiajac tps ,wrtosc w diag ma byc ok15
czy moze jak w fzr odpiac kostke ustawic kat ,jak na obrotomierzu pojawi sie 5000rpm
niechce mi sie przekładac przepustnic ,bym sie dowiedział,bo dlawas to widze czarna magia,a jak za małe cisnienie to serwis...

to z innej beki jak najprosciej dojechac na połczynska by ominac korki ,dzióry i najprosciej jade e7 od janek...
jak mi wujek gogle pokazóje to e7 ,aleja krakowska,łopuszanska....dzwigowa połczynska....
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-03-19, 07:19 PM przez srubar1.)
2014-03-19, 07:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#7
RE: serwis wawa,ustawienie tps
Widzisz, nikt sam lap nie pcha tak gleboko a serwis tez czasem musi na czyms zarobic Red_icon_wink
2014-03-19, 07:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#8
RE: serwis wawa,ustawienie tps
a ja na serwisie juz tyle zaoszczedził,kupił odpowiednie narzedzia np dynamometry kenedyy ponad tysiak,oddaje do serwisu jasne,jak narazie tylko zawory tam ustawiali tzn sprawdzili bo było ok 250 poszło,i ustawianie zawieszen pod wage kierowcy,i hamownia bo to normalne....
większość sam działam i każdej zimy moto mam naprwde rozebrane ,nie ze plastiki zdiete,i juz....mycie regulacja smorowanie.

tps mam wporzadku.ale mam 2 zestaw przepustnic a tam sa wadliwe,pytałem w aso i moto kwalifikóje sie do wymiany za freee,....ale musze jechac i jak przełozyc przepustnice to jazda kiepska.......a tak bym pojechał wzioł tps w kielnie i sam wcisnoł.....
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2014-03-19, 08:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#9
RE: serwis wawa,ustawienie tps
Spoko spoko, teraz prawie kazdy polski motocyklista z wakuometrami w garazu to mechanik Red_icon_wink Skoro Ci ASO Yamahy robi akcje serwisowa wymiany wadliwego TPSu w rn12 za free to po co sobie samemu rece brudzic? I Warsiawke pozwiedzasz przy okazji Red_icon_wink
2014-03-19, 09:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#10
Sad  RE: serwis wawa,ustawienie tps
po szkole jestem,żyłem tez z tego ze teraz pracuje jako kiler inna bajka.ale płacą.....
a pewnie ze do stolicy,a co...........

tylko na moto są ok,a niewłoże wadliwych do plecaka itak na moto musza.trza przełozyc przepustnice a da sie jechac po mieście brak wolnych obrotów z kitowymi tps....porazka.Red_icon_sad
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-03-19, 09:32 PM przez srubar1.)
2014-03-19, 09:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->