Punktowanie
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#21
RE: Punktowanie
hehe pewnie że tak dobry jest też motyw z przegazówką ja stoją np. za zakrętem przed zakrętem dajesz gaz na wciśniętym sprzęgle i patrzysz jak się zabija z tą suszarką w twoim kierunku ubaw jest nie powiem a tak na marginesie ja nie z WAWY tylko ze Nowych Skalmierzyc to wielkopolska między Ostrowem Wlkp. a kaliszem (pisze z małej bo nie cierpię tego miasta )
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2010-11-30, 04:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PawełkOMO Offline
banned
***

Kraków
ZŁOMEK

Liczba postów: 189
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 4
#22
RE: Punktowanie
Tak racja... pomyliłem, przecież widziałem wasze zdjęcie, sorki. Nawiasem mówiąc ekipa przednia! W Ostrowcu też chyba dobra ekipa jest... Patrzyłem na mapie gdzie Skalmierzyce są. Posta edytuję. Nie ma to jak se jaja porobić. W tym roku jak jechałem do Częstochowy to zgubiłem rejestrację, kumpel o mało w łeb nie chwycił, na szczęście znalazłem ją. Dojechałem bez tablicy pał od huja motorów też. Nawet nie zwracali uwagi. Tylko inni kierowcy lali.
Może u nas jakaś inna mentalność policji jest nie wiem, może u was bardziej szalejecie i są wyczuleni.
Nowe teraz modne jest ACAB tak z angielska.
Jadę tam gdzie jadę, nie jadę gdzie nie jadę,
Jadę tam gdzie lubię, nie jadę gdzie nie.
2010-11-30, 09:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#23
RE: Punktowanie
nie ma problema hihi fakt ekipa w Ostrowie była ale w tamtym roku coś się wykruszyli i już nie było takiej dużej paki no trudno może to wina kryzysu Red_icon_smile a tak na marginesie to od na jest mistrz polski Junior Superstock 600 Sebastian Zieliński niezły świrus z niego Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2010-12-01, 01:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PawełkOMO Offline
banned
***

Kraków
ZŁOMEK

Liczba postów: 189
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 4
#24
RE: Punktowanie
Musi być świr jak tak zapierdala... Pogratulować Sebastianowi! To teraz Wy rządzicie w Wielkopolsce?
Jadę tam gdzie jadę, nie jadę gdzie nie jadę,
Jadę tam gdzie lubię, nie jadę gdzie nie.
2010-12-01, 03:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#25
RE: Punktowanie
nie nie rządzimy my jesteśmy skromne chłopaki Red_icon_smile a Sebastian odkąd pozyskał sponsora a jest nim Bogdanka już z nami nie lata jak sam się utrzymywał to latał z nami teraz jest sponsor i nie ma czasu tylko trenuje jeździ nawet do Hiszpanii trenować można pozazdrościć Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2010-12-01, 04:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pawson Offline
Młody
**

Białystok
R1 rn09

Liczba postów: 36
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 0
#26
RE: Punktowanie
Ja to w tym sezonie zarobilem 500 zl 10 pkt i zabrali mi dowod za lysa opone mialem juz nowa opone tylko musialemz ajechac wymienic i mnie lapneli i mysle tylko zeby nie postawic motoru tak zeby nitki bylo widac no i wzielem postawilem motor zszedlem patrze kurwa nitki akurat na srodku i musieli zobaczyc :p
2010-12-12, 11:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->