Fajny filmik. [cz. 3]
Autor Wiadomość
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
Fajny filmik. [cz. 3]
Ale masakra

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
2019-05-08, 08:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
od razu otworzyć drzwi i mu kilka butów na ryj

2019-05-09, 10:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
(2019-05-09, 10:19 PM)Kafel napisał(a): od razu otworzyć drzwi i mu kilka butów na ryj

kafel zlot się zbliża ty już drzwi zostaw w spokoju.....
ale co do tej sytuacji to przy moich słabych nerwach nie wiem jak bym się zachował.... ale obawiam się że mogło by być ukamienowanie tego gościa z puszki ....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-05-09, 10:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
a może w chwili uderzenia ten w puszce już nie żył, bo jak pijany albo naćpany to kilka butów to o wiele za mało
2019-05-09, 10:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kilofazy Offline
Paweł
***

zsz
GSXR- 1000K7

Liczba postów: 280
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Po kilku ostatnich sytuacjach zastanawiam się, nad przyszłością swojego jeżdźenia na motocyklu. Nie wiem czy na sporta jeszcze wsiąde, bo tylu niebezpiecznych sytuacji co w poprzednim sezonie nie miałem nigdy.
2019-05-09, 10:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Szkoda człowieka Red_icon_sad Kilofku ... nie można tak podchodzić do sprawy! Błąd!!!
Z mojego życiowego doświadczenia ... co Ci pisane, to TO się stanie i tego nie zmienisz.

Jam masz żyć 101 lat, to będziesz jeździł na R1, pił, palił, ćpał, spał po rowach i żywił się w śmietniku i będziesz zdrów, a jak Twój czas jest skrócony (bo "Ktoś" Ci tak w metryce zapisał), to choć byś nie wiem co, prowadził wzorowy tryb życia, wpierdzielał kiełki i jeździł komunikacją publiczną w pancerzu, to zginiesz trafiony cegłą w drewnianym kościele.

Przykład? Proszę bardzo!
Mam kolegę z czasów szkoły średniej. Taka ... niedojda z niego była (sorry Dyziu) ... mały, chudy, no wiecie ... wszyscy mu dokuczali Red_icon_neutral
Zakochał się nieszczęśliwie, wybranka w noc przed ślubem doprawiła mu poroże, chłopak sie załamał i postanowił skończyć z sobą. Próba powieszenia się - hak z sufitu się zerwał, zagazowania się z butli LPG - gaz się skończył. Postanowił więc wstąpić do Legii i tak też zrobił. Wylądował w Kambodży w czasach Czerwonych Kmerów, a jego kompanem był Famas, którego używał w obronie innych, a nie siebie. Chciał po prostu zginąć.
Pierwszy kontrakt skończył dwoma niegroźnymi postrzałami (lewe ramie i lewe ucho ... połowe małżowiny ma odstrzelone), zaś ponad 70% jego kompanów zginęło.
Zakumplował się tam na miejscu z ruskim, który był w legii z tego samego powodu i w tym samym celu, co on i trzymali się zawsze razem. Zgłaszali się do akcji na ochotnika. Inni ginęli, a im nic! Oboje podpisali kolejny kontrakt i ... nic.
Spotkaliśmy się 8 lat temu w Czechach, bo nie ma wjazdu do Polski i to, co mi naopowiadał, co przeżył, ile razy w cudowny i niezrozumiały dla siebie i dla innych sposób ocalał, co robił i co widział, to się w pale nie mieści!!!
No wyobraźcie sobie, że chcesz zakończyć swe życie, wsiadasz na moto, odkręcasz manete, walisz na TIRa na czołówkę, zamykasz oczy i ... TIR ma wystrzał prawej przedniej opony i ląduje w rowie, a Ty jego pasem lecisz dalej! Miej więcej tak wyglądało jego życie w tamtym okresie.
Obecnie żyje w Francji jako obywatel tego kraju, ma się dobrze, ma kochającą żonę i 12/13-to letnią córeczkę ... i teraz nie odważył bym sie mu wypłacić liścia w karczycho, bo jego bicek jest jak moje udo Red_icon_mad2
TYLE!

Jedni przychodzą na ten świat by coś dokończyć i odchodzą, inni, by coś kontynuować.
A jak jest z nami?
Nikt nie tego nie wie, więc żyjcie tak, by nikt za Wami kamieniami nie rzucał, a co Ci pisane, to ... Red_icon_smoke
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2019-05-10, 07:04 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kilofazy Offline
Paweł
***

zsz
GSXR- 1000K7

Liczba postów: 280
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
@shogun uwierz mi, miałem takie podejście do jeżdżenia i do życia w ogóle, ale wynikało to niestety  moim przypadku z braku wyobraźni. Wypadek kolegi dał mi do zrozumienia, że po prostu nie zawsze się udaje wyjść cało z podbramkowych sytuacji.A takich niestety było dużo i w głowie one siedzą, gdy o życiu decydowały centymetry. Równie dobrze mogło by mnie tu teraz nie być. Nigdy wcześniej nie miałem tak, że przed sezonem nie miałem głodu jeżdżenia, a zamiast tego strach.
2019-05-10, 07:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
maciek_yz Offline
maciek_yz
***

Warszawa


Liczba postów: 143
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
to nie strach, to odpowiedzialność i życiowa mądrość, która przychodzi z wiekiem Red_icon_smile
2019-05-10, 09:31 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Shogun jak zwykle mądre słowa i zgadzam się z tym że co nam pisane. Kilofazy to właśnie o to chodzi że po prostu masz żyć dalej i dlatego z tych sytuacji wyszedleś bo w przeciwnym razie byś się pożegnał z tym padołem. No ale też nie namawiam skoro masz stracha to może zrezygnuj na sezon i zobaczysz czy potrafisz iść przez życie bez moto. Azaliż (nie wiem co to znaczy ale użyłem bo mądrze brzmi hehe) zmienisz swoją jazdę z brakiem wyobraźni na trochę bardziej przemyślaną i będzie mniej niebiezpiecznych akcji.

2019-05-10, 10:22 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
(2019-05-10, 07:04 AM)shogun_zag napisał(a): Szkoda człowieka Red_icon_sad Kilofku ... nie można tak podchodzić do sprawy! Błąd!!!
Z mojego życiowego doświadczenia ... co Ci pisane, to TO się stanie i tego nie zmienisz.

Jam masz żyć 101 lat, to będziesz jeździł na R1, pił, palił, ćpał, spał po rowach i żywił się w śmietniku i będziesz zdrów, a jak Twój czas jest skrócony (bo "Ktoś" Ci tak w metryce zapisał), to choć byś nie wiem co, prowadził wzorowy tryb życia, wpierdzielał kiełki i jeździł komunikacją publiczną w pancerzu, to zginiesz trafiony cegłą w drewnianym kościele.

Przykład? Proszę bardzo!
Mam kolegę z czasów szkoły średniej. Taka ... niedojda z niego była (sorry Dyziu) ... mały, chudy, no wiecie ... wszyscy mu dokuczali Red_icon_neutral
Zakochał się nieszczęśliwie, wybranka w noc przed ślubem doprawiła mu poroże, chłopak sie załamał i postanowił skończyć z sobą. Próba powieszenia się - hak z sufitu się zerwał, zagazowania się z butli LPG - gaz się skończył. Postanowił więc wstąpić do Legii i tak też zrobił. Wylądował w Kambodży w czasach Czerwonych Kmerów, a jego kompanem był Famas, którego używał w obronie innych, a nie siebie. Chciał po prostu zginąć.
Pierwszy kontrakt skończył dwoma niegroźnymi postrzałami (lewe ramie i lewe ucho ... połowe małżowiny ma odstrzelone), zaś ponad 70% jego kompanów zginęło.
Zakumplował się tam na miejscu z ruskim, który był w legii z tego samego powodu i w tym samym celu, co on i trzymali się zawsze razem. Zgłaszali się do akcji na ochotnika. Inni ginęli, a im nic! Oboje podpisali kolejny kontrakt i ... nic.
Spotkaliśmy się 8 lat temu w Czechach, bo nie ma wjazdu do Polski i to, co mi naopowiadał, co przeżył, ile razy w cudowny i niezrozumiały dla siebie i dla innych sposób ocalał, co robił i co widział, to się w pale nie mieści!!!
No wyobraźcie sobie, że chcesz zakończyć swe życie, wsiadasz na moto, odkręcasz manete, walisz na TIRa na czołówkę, zamykasz oczy i ... TIR ma wystrzał prawej przedniej opony i ląduje w rowie, a Ty jego pasem lecisz dalej! Miej więcej tak wyglądało jego życie w tamtym okresie.
Obecnie żyje w Francji jako obywatel tego kraju, ma się dobrze, ma kochającą żonę i 12/13-to letnią córeczkę ... i teraz nie odważył bym sie mu wypłacić liścia w karczycho, bo jego bicek jest jak moje udo Red_icon_mad2
TYLE!

Jedni przychodzą na ten świat by coś dokończyć i odchodzą, inni, by coś kontynuować.
A jak jest z nami?
Nikt nie tego nie wie, więc żyjcie tak, by nikt za Wami kamieniami nie rzucał, a co Ci pisane, to ... Red_icon_smoke

Świetnie to ująłeś Piotrze Red_icon_smile szkoda , że tak mało ludzi zdaję sobie z tego sprawę.
Choć w sumie to też ich droga.........bo gdzie by tu był sens Red_icon_wink. Miałem dwa wypadki na motocyklu i jeden nie groźny uślizg na rondzie , jeden wypadek był dość poważny, myślałem o nim i analizowałem go dość długo. Wyjątkowe było to, że wszystko pamiętałem z niego, wszystkie odczucia jakie mi tam towarzyszyły. Po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że tak naprawdę powinienem tam zrobić sobie dużą krzywdę, jak nie zginąć. Tylko ja wiem co tam się stało i nie zależało mi by ktoś mi wierzył w to co opowiadałem, nawet w szpitalu lekarz powiedział, to niemożliwe, że tu nie ma złamań Red_icon_wink ale do meritum, Kilofazy może właśnie tak masz się czuć, byś żył bezpiecznie, bo strach nie daje Tobie satysfakcji, to takie doświadczenie Red_icon_wink Jednak jeśli nie będzie motocykla, to sam się przekonasz czy możesz żyć bez tego. Życie polega na doświadczaniu, im bardziej jesteś świadomy tym łatwiej Red_icon_wink powodzenia i głowa do góry Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-05-10, 01:19 PM przez żaba.)
2019-05-10, 01:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]


2019-05-10, 05:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
Fajny filmik. [cz. 3]
Ja pierdole. Prze chwilę myślałem, że on tam umrze bez pomocy. Ten debil z pierwszego planu powinien iść siedzieć. A kierowcy omijajacy człowieka bez kończyny brak słów... Dobrze, że ktoś był ogarniety i zacisnal facetowi noge swoim paskiem ze spodni. Co za pieprzona znieczulica panuje w dzisiajszych czasach

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-05-10, 06:01 PM przez dodziu.)
2019-05-10, 06:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kilofazy Offline
Paweł
***

zsz
GSXR- 1000K7

Liczba postów: 280
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
(2019-05-10, 06:00 PM)dodziu napisał(a): Ja pierdole. Prze chwilę myślałem, że on tam umrze bez pomocy. Ten debil z pierwszego planu powinien iść siedzieć. A kierowcy omijajacy człowieka bez kończyny brak słów... Dobrze, że ktoś był ogarniety i zacisnal facetowi noge swoim paskiem ze spodni. Co za pieprzona znieczulica panuje w dzisiajszych czasach

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

nie usprawiedliwiam gościa, bo pierwsza pomoc jest obowiązkiem każdej pełnoletniej osoby....ale mogę się założyć że robił prawo jazdy w czasach gdzie pierwsza pomoc polegała na dobicu ofiary łopatą i pewnie nie posiadał żadnej wiedzy jak się w takiej sytuacji zachować. Możliwe, że bardziej by przeszkadzał niż pomagał. A opaska z paska od spodni? Na szybko to zajebisty pomysł, bo ograniczy ubytek krwi, ale warto mieć w apteczce staze taktyczną. 2 obroty i ból od ucisku jest nie do wytrzymania nawet na zdrowej nodze, ale o to chodzi. Koszt spory, ale warto mieć Red_icon_smile
2019-05-10, 06:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Aście znaleźli "fajne filmiki". Wstawicie jeszcze kilka podobnych i połowe ludzi zrezygnuje z jazdy na moto.
Chcecie, to Wam wrzuce kila z wizji z wypadków kolejowych.
Są na prawdę super!!! Flaki na zderzakach, kawałki czaszki na podkładach, ręce, nogi na przytorowych krzakach. Powinniście być zadowoleni Red_icon_mad

A wracając do tematu ... 
... w ramach rozładowania napięcia przedzlotowego, stary, ale jary "Yunkers" ... tak właśnie na moim se na zbiorniku namalowałem Red_icon_cheesygrin


======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2019-05-10, 07:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kilofazy Offline
Paweł
***

zsz
GSXR- 1000K7

Liczba postów: 280
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
shogun, przekonałeś Red_icon_smile ja już się nie udzielam Red_icon_cheesygrin
2019-05-10, 07:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
(2019-05-10, 06:31 PM)kilofazy napisał(a):
(2019-05-10, 06:00 PM)dodziu napisał(a): Ja pierdole. Prze chwilę myślałem, że on tam umrze bez pomocy. Ten debil z pierwszego planu powinien iść siedzieć. A kierowcy omijajacy człowieka bez kończyny brak słów... Dobrze, że ktoś był ogarniety i zacisnal facetowi noge swoim paskiem ze spodni. Co za pieprzona znieczulica panuje w dzisiajszych czasach

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

nie usprawiedliwiam gościa, bo pierwsza pomoc jest obowiązkiem każdej pełnoletniej osoby....ale mogę się założyć że robił prawo jazdy w czasach gdzie pierwsza pomoc polegała na dobicu ofiary łopatą i pewnie nie posiadał żadnej wiedzy jak się w takiej sytuacji zachować. Możliwe, że bardziej by przeszkadzał niż pomagał. A opaska z paska od spodni? Na szybko to zajebisty pomysł, bo ograniczy ubytek krwi, ale warto mieć w apteczce staze taktyczną. 2 obroty i ból od ucisku jest nie do wytrzymania nawet na zdrowej nodze, ale o to chodzi. Koszt spory, ale warto mieć Red_icon_smile

odnośnie pierwszej pomocy.......
moja kuzynka mieszka od prawie 40 lat w meksyku, jest trochę starsza ode mnie, i jakoś 3 lata temu z Agą byliśmy tam u nich na weselu jej syna i trochę podróżowaliśmy po meksyku coś zobaczyć pozwiedzać
i akurat wspólnie z nią i jej mężem meksykańczykiem przejeżdżaliśmy obok wypadku, chłop bez nogi.........
i oczywiście przejechaliśmy dalej, ja do nich ale tam gość leży a kuzynka do mnie
w meksyku jest takie prawo że w razie wypadku tylko dzwonisz na policję i jedziesz dalej.....
jeśli byś się zbliżył i nie wiem np. zasłonił słońce gościowi bez nogi, a on jakimś cudem przeżyje to jego adwokat puści ciebie i twoją rodziną do siódmego pokolenia w samych skarpetkach, bo udowodni że zasłonięte słońce miało wpływ na gojenie jego ran i zamiast mu pomóc to mu zaszkodziłeś.......
tak że co kraj to obyczaj......

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-05-10, 08:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Ratm Offline
XXX
***

KRK
MT 10

Liczba postów: 115
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
(2019-05-10, 08:11 PM)simon68 napisał(a): tak że co kraj to obyczaj......

i wszystko jasne, ten gosc ze stacji byl meksykaninem na wycieczce w Polsce... Red_icon_wink

"Riding well is difficult, riding poorly is easy and painful." Red_icon_smile  - Nick Ienatsch
2019-05-11, 03:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
coś dla kafla....



szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-05-12, 09:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
RE: Fajny filmik. [cz. 3]
Wiem, że to nie zwróci zdrowia i sprawności temu chłopakowi co stracił nogę w uderzeniu o znak... Ale mam nadzieję, że chociaż trochę pomoże w rehabilitacji i zakupie protezy. Wczoraj w naszej grupie robiliśmy rozpoczęcie sezonu którego byłem współorganizatorem i pomyśleliśmy, że w trakcie imprezy przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy na tego chłopaka. Na rozpoczęciu było ok 150 maszyn więc udało się zebrać nawet nie małą sumę którą wpłaciliśmy przez zrzutka.pl


Załączone pliki Obrazki
   


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2019-05-13, 07:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
RE: Fajny filmik. [cz. 3]




https://youtu.be/Cn1MugPalaA

Trochę o przeszłości ludzkości. Jeśli kogoś interesują takie rzeczy to polecam. Mnie zaabsorbowało.
2019-05-21, 07:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->