Pojazd zastępczy z OC sprawcy kolizji
Autor Wiadomość
griosek Offline
ninja
****

Warszawa
zx10r

Liczba postów: 796
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#1
Pojazd zastępczy z OC sprawcy kolizji
Jako, że moja sprawa związana z kolizją ciągnie się już od wakacji (na szczęście jest już wyrok sądowy), tak się zastanawiam, ja to jest z tym pojazdem zastępczym z OC sprawcy kolizji. Czy za rozbity motocykl mogę dostać samochód zastępczy? Jeżeli tak to na jakich zasadach i może macie jakieś firmy do polecenia w warszawie, zajmujące się takim wypożyczaniem?

Ewentualnie zastanawiałem się nad fikcyjnym wypożyczeniem samochodu, a kasa którą odda ubezpieczyciel wypożyczalni do podziału ze mną Red_icon_cheesygrin. Nie wiem czy tak się da, ale...

Chcę w ten sposób zmusić ubezpieczyciela (Generali) do szybszego rozwiązanie sprawy. Wyrok dostałem już 30 grudnia a do tej pory nie mam nawet wyceny moto i ubrania (rzeczoznawca był u mnie w sierpniu).

2014-01-13, 10:04 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#2
RE: Pojazd zastępczy z OC sprawcy kolizji
nie wiem jak z moto lecz znajomy ostatnio rozbił auto, dostał od mechanika który zwiózł mu auto lawetą zastepcze BMW E39 i za każdą dobe mechanik dostaje 200zł za wypożyczenie auta i ubezpieczyciel będzie musiał mu wypłacić bo poszkodowanemu przysługuje auto zastępcze Red_icon_smile
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-01-13, 11:40 AM przez godlefas.)
2014-01-13, 11:40 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#3
RE: Pojazd zastępczy z OC sprawcy kolizji
Walka nie zrobisz na fikcyjnym wypozyczeniu auta chyba ze chcesz miec wyrok w zawiasach, pewnie jakas grzywne i oczywiscie wpis do rejestru skazanych. Ciesz sie ze wogole jakas kase Ci zasadzili i w miare szybko sprawe zamkneli (Polskie sady to temat rzeka..) Red_icon_smile
2014-01-13, 12:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->