Nowy się wita :)
Autor Wiadomość
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#21
RE: Nowy się wita :)
Siemanko

2014-01-07, 09:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Artur86
Unregistered




 
#22
RE: Nowy się wita :)
Siemanko
2014-01-07, 09:49 PM
Odpowiedz cytując ten post
lukasz89 Offline
Świeżak
*

Warszawa
RN12

Liczba postów: 4
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
#23
RE: Nowy się wita :)
Darqvader, miałem VTR1000F z 98 roku. Sprzęt był w dosyć opłakanym stanie wyglądowym, bo strasznie się na niego napaliłem, a z kasą nie było szału Red_icon_smile Ale mechanicznie całkiem ok, bardzo mocny dół, na koło szła jak głupia Red_icon_cheesygrin Miałem ją ponad 4 lata i nigdy nic mi w niej nie padło. Regulatora napięcia nie liczę, bo to standard.

954 miałem stosunkowo krótko, bo niecały rok. Piec chodzi trochę jakby mu ktoś nasypał do środka worek gwoździ, co dziwne w ogóle nie brała mi oleju, w winkle kładła się pięknie, a i mocy przy niskiej wadze zdecydowanie nie brakowało. Ale sprzedałem w dobrym momencie, bo nowemu właścicielowi po 2 miesiącach poleciały panewki, więc większa zabawa mnie ominęła.

Koczis, w weekend postaram się ją obfotografować. W skrócie sam nie wierzyłem jak zobaczyłem sprzęt. Oglądałem wcześniej kilka gruzów, m. in. niebieską rn12 w warszawie, o której pisałeś, że była kilka razy składana do kupy. Po tę pojechałem pod Kraków bez większych nadziei, a na miejscu zastałem dziewicę Red_icon_cheesygrin Oryginalne owiewki i lakier, nic nie malowane, nic nie połamane, nie pokrzywione. Obchodziłem z kumplem mechanikiem sprzęt 15 razy dookoła i nie ma ani śladu po jakimkolwiek najmniejszym szlifie nawet. Erłan ze Stanów, kominy yoshimury, power commander, filtr powietrza k&n. Do zmiany eksploatacja, czyli gumy, napęd, uszczelniacze w lagach i klocki.

Jezu, jaki elaborat, sorry Red_icon_tongue
2014-01-08, 08:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
artek45 Offline
Konkretny
****

Opolskie
RN 12;)

Liczba postów: 668
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 1
#24
RE: Nowy się wita :)
siemankRed_icon_wink
2014-01-09, 07:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Tomasz Offline
Młody
**

Warszawa


Liczba postów: 50
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
#25
RE: Nowy się wita :)
Cześć Red_icon_wink
2014-01-12, 12:15 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
FIOŁEK PŁOCK Offline
Młody
**




Liczba postów: 77
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 0
#26
RE: Nowy się wita :)
siemanko
LwG !!!
2014-01-13, 12:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->