GOPPRO HERO 3 BLACK +
Autor Wiadomość
lukasbmw Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 364
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#1
GOPPRO HERO 3 BLACK +
jak w tytule, czy ktos z was mial taka kamerke juz w reku? Mialem do niedawna hero 3 silver i chce kupic wersje BLACK ale zauwazylem ze weszla najnowsza wersja z oznaczeniem " + "
blac mozna juz kupic za 1100 zł a wersje plus za 1600, pytanie czy warto 500 pakowac w ten nowy model?
R6...RN09,RN12,RN19,RN22
2013-11-06, 04:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mihu Offline
Użytkownik
***

Świecie
zimuję bez moto

Liczba postów: 100
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0
#2
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
Też mam zamiar kupić sobie przez zimę GoPro Hero 3 Black i właśnie ten sam dylemat stoi przede mną. Czy kupić z "plusem" czy bez...

Tutaj ciekawe porównanie...

http://www.youtube.com/watch?v=Y0bGzSMr2C8

Tak prawdę mówiąc, czy potrzebne nam są aż takie bajery?... Dylemat u mnie polega na wyborze wyłącznie ze względu na rozmiar... "+" jest "sporo" mniejszy. Ale ogólnie GoPro Hero 3 to już maleństwo, tak więc dylematy zostają.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-11-07, 12:24 PM przez Mihu.)
2013-11-07, 12:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#3
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
mam Black od niecałego roku, warto brać +
ogólnie kamera nie warta tej kasy ale nie ma nic innego na rynku prócz sony.
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2013-11-07, 03:48 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#4
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
Mad ale uzasadnij swoją wypowiedź bo też jestem ciekaw dlaczego warto wziąć "+"? Jakie korzyści to przynosi?
2013-11-07, 04:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#5
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
bo ma 120 klatek na sekunde w HD lub 60 klatek na sekunde w full HD czyli można sobie zrobić super spowolnienia video, moj black 3 ma 30 klatek w full HD i niby ok ale slow motion wychodzi średnio do dupy. HERO 3+ zdecydowanie bardziej profesjonalne, z czego najlepiej poczekac na 4 albo i czekac na wersje 5.

dla tych 120 klatek na sekunde warto dopłacić

jeśli ktoś chce tylko zwykłą kamere sportową to najlepiej kupić hero 3 silwer lub sony i starczy

oczywiście wadą to masakrycznie ciężkie filmy i rozmiary filmów, taki pół godzinny film waży ze 2 giga, wadą hero 3 black jest bateria która trzyma do godziny z czego z doświadczenia moja po pół godziny się przegrzewa i wyłącza Red_icon_smile
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-11-07, 05:00 PM przez mad666.)
2013-11-07, 04:54 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mihu Offline
Użytkownik
***

Świecie
zimuję bez moto

Liczba postów: 100
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0
#6
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
Czyli czekam, dozbieram i wybór pada na 3+ Black.
Te 120kl/s to bardzo fajna sprawa, nie tylko na moto-sport, a ja uwielbiam się bawić obróbką video. Red_icon_smile

Skąd pewnie kupić taki sprzęt nie przepłacając za bardzo?
Podpowie ktoś?

Ps. mad666 - jestem świadomy, że bateria to lipna sprawa przy takim sprzęcie, dlatego od razu chcę uzbroić się w komplet 4 baterii dodatkowych, które będę zabierał na każdy dłuższy wypad.
2013-11-07, 08:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#7
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
dokładnie ja mam dwie dodatkowe, dobrze mieć tez karte pamięci na zapas Red_icon_smile
ja kupiłem ta kamere do właśnie mediów ale troche się przeliczyłem: ta kamere ma bardzo mocno wypukłą soczewke bo troche ją eliminuje do uniwersalnego stosowania.

GoPro ma przedstawicielstwo w Polsce z mocnym rygorem trzymania cen katalogowych bo mocno utrudnia możliwosci kupna taniej. Przemycane z USA sa tańsze ale z gwarancją trzeba kombinować jak coś, choć prawda jest taka że trudno zniszczyć kamere to jednak ja swoją musze rerklamowac bo przycisk blutut przestał działać właściwie.
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2013-11-07, 09:00 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mihu Offline
Użytkownik
***

Świecie
zimuję bez moto

Liczba postów: 100
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0
#8
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
Tak teraz przeglądam, to można kupić nawet w media markt lub media expert, Vobis, Komputronik... itp.:

Dystrybutor na Polskę to FreeWay, a lista legalnych dystrybutorów to: http://freeway.com.pl/gopro/autoryzowani...etaliczni/

Warto też wiedzieć coś na temat gwarancji: http://freeway.com.pl/jak-rozpoznac-kamere-z-przemytu/
Ceny to zazwyczaj Black 3 - 1699 zł oraz Black 3+ 1899 zł
Black 3+ w Komputroniku widziałem w wersji Motorsport wraz z kartą pamięci również w tej samej cenie co baza 1899 zł.
Nie wiem czy czekać jeszcze aż cena spadnie czy kupować odrazu, skoro na wiosnę dopiero się przyda Red_icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-11-07, 09:31 PM przez Mihu.)
2013-11-07, 09:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasbmw Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 364
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#9
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
jezeli nie bedziesz nic nagrywal np zima n arty itp...to lepiej poczekaj, ceny napewno spadna...a co do cen to te z USA mozna juz kupic za 1550 zł, pytanie czy te z USA sa inne niz te na Europe??????????????
R6...RN09,RN12,RN19,RN22
2013-11-07, 10:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mihu Offline
Użytkownik
***

Świecie
zimuję bez moto

Liczba postów: 100
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0
#10
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
Podałem już wyżej link, przeczytaj o różnicy kamer na Europę i USA - oznaczenia pokazano w linku na obrazku - jak rozróżnić skąd jest kamerka.
U nas jest certyfikat CE a w USA jest FCC nieobowiązujący w europie = zapraszam do przeczytania - nie ma tam tego dużo.

http://freeway.com.pl/jak-rozpoznac-kamere-z-przemytu/


Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-11-08, 03:50 PM przez Mihu.)
2013-11-08, 11:11 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasbmw Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 364
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#11
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
to tylko chodzi o gwr...Ja poczekam moze ceny spadna i na nowy sezon kupie.Mighu wspomniales cos o programie do robienia filmików...co polecisz? Ja jeszcze sie nie bawilem w sklejanie filmików(troche ich juz nagralem w tym sezonie)
R6...RN09,RN12,RN19,RN22
2013-11-09, 11:19 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#12
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
ale na forum juz jest opcja serwisowania tych kamer w Holandii - taki einformacje znalażłem na forum GoPro
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2013-11-09, 12:27 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#13
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
ja polecam prosty programik do filmików- Ulead VideoStudio Red_icon_wink
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2013-11-09, 12:28 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mihu Offline
Użytkownik
***

Świecie
zimuję bez moto

Liczba postów: 100
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0
#14
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
Elo, jakoś umknął mi ten temat...
Polecam do edytowania filmów zwykły Sony Vegas, można bardzo dobrze pobawić się przy tworzeniu filmów. Możesz tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=Z770cYIsJBg zobaczyć (na moim kanale) jak kiedyś edytowałem filmy z gier (jeszcze jak miałem czas grać xD),

Dodatkowo pochwalę się, nie wyczekałem i zamówiłem GoPro Hero 3+ Black - Adventure. Jutro odbieram go z Komputronika (przyszedł już dziś ale nie miałem czasu odebrać :/ ). Czytałem, że GoPro wypuściło "GoPro Studio 2.0" do edytowania filmików, na pewno ściągnę i pobawię się ich programikiem, ale prawdopodobnie finalny montaż będę wykonywał w Sony Vegas.

Skusiłem się na polską wersję kamery (od polskiego dystrybutora za 1899 zł) prawdopodobnie przepłacam, ale już tak mam, że jak się na coś napalę to ... zobaczymy jak teraz będzie Red_icon_wink

Narazie nie będę miał co nagrywać, bo nawet do parku linowego nie będzie można skoczyć (jutro drugi syn kończy 1 miesiąc życia, więc lipa z czasem, ale do wiosny opanuję kamerkę i zacznę kręcić wypady, wycieczki i oczywiście śmiganie na eRłan 04 Red_icon_smile

Na wiosnę mam już zaplanowaną wycieczkę całodniową po zamkach krzyżackich (może nawet 2 dniową) tylko muszę ekipę zebrać, bo samemu takie zwiedzanie jednośladem to mija się z celem moim zdaniem, ale z tej wycieczki postaram się skręcić na 100% jakiś dobry materiał z jazdą i widokami z i na zamki i ruiny zamków.
2013-11-28, 10:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
krisr1 Offline
Młody
**

Szczecin


Liczba postów: 66
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#15
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
mad666: Ja nie wiem co Ty masz za Blacka że masz 30 fpsów przy 1080 i tylko 60 fps przy 720 Red_icon_tongue chyba coś Ci się pomyliło - śmiało starcza Black bez plusa, z plusem jest ostrzejszy obraz, lepszy zasięg i praca wifi, żywotność baterii +15-20 minut więcej.
Black+ wcale nie jest mniejszy bo jest taki sam jak Black, to ta sama kamerka z innym softem oraz mniejszą obudową która defacto pasuje do Blacka ale obudowa od Hero3+ ma już inne zamknięcia więc drzwiczki od bacpacków z hero1, 2 oraz 3 nie będą pasować Red_icon_tongue

Aha no i szukajcie tych z polską 24 mc gwarancją, bo kamerki gopro nie są naprawialne ! Proces naprawy gwarancynej polega na tym że producent wymienia je na nowe w ramach gwarancji.
____________________________
RN20 Blue. http://facebook.pl/torywyscigowe
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-11-29, 12:06 AM przez krisr1.)
2013-11-29, 12:04 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#16
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
no właśnie jak napisałem mam zwykłego BLACK i 30 klatek w full HD co wg mnie jest mało.
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2013-11-29, 12:21 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#17
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
Mihu to na wiosne się widzimy i trzeba coś skręcić. Jak się uda to wybiorę się z Tobą na te zamczyska Red_icon_cheesygrin
2013-11-29, 08:23 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Irek Offline
Wariat
*****

Pulawy


Liczba postów: 1,061
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 4
#18
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
A z tanszych kamerek ktos moze cos polecic ciekawego?
2013-11-29, 05:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#19
RE: GOPPRO HERO 3 BLACK +
GOPRO HERO 2 daje rade, nie zamienie jej na 3 ani 3+ bo też idzie skleić coś fajnegoRed_icon_smile za mniej niż tysiaka już wyrwiesz wersje motorsport. Zreszta różnego typu mocowania idzie dostac juz za grosze na allegro.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-11-29, 06:25 PM przez szymek.)
2013-11-29, 06:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->