Upiększanie RN22
Autor Wiadomość
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#21
RE: Upiększanie RN22
brzmi to "taniej" na pewno Red_icon_tongue ehh utrzymac moto to gorzej jak z samochodem
2011-07-11, 02:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#22
RE: Upiększanie RN22
zależy jakie moto z jakim samochodem Red_icon_smile
2011-07-11, 09:13 PM
Odpowiedz cytując ten post
nowak Offline
Użytkownik
***

czytaj wstecz AWW
bialy brzydki

Liczba postów: 367
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 5
#23
RE: Upiększanie RN22
umowiles sie w koncu???!!! Chce uslyszec te graves na zywo!!! grrrrr albo dawaj sami zalozymy! jutro u mnie pod blokiem Red_icon_tongue
2011-07-12, 01:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
korzen Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 238
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
#24
RE: Upiększanie RN22
Cóż to takiego : Bazzaz ?
2011-07-20, 04:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#25
RE: Upiększanie RN22
Nowak ja właśnie też chciałbym to cudeńko zobaczyć na żywca, męczmy go to ulegnie Red_icon_smile korzen moduł Bazzaz to taki odpowiednik bardziej popularnego Power Commandera a to już jak mniemam wiesz co to jest? Red_icon_smile
2011-07-20, 11:02 PM
Odpowiedz cytując ten post
korzen Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 238
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
#26
RE: Upiększanie RN22
(2011-07-20, 11:02 PM)XoXo napisał(a): Nowak ja właśnie też chciałbym to cudeńko zobaczyć na żywca, męczmy go to ulegnie Red_icon_smile korzen moduł Bazzaz to taki odpowiednik bardziej popularnego Power Commandera a to już jak mniemam wiesz co to jest? Red_icon_smile

Nowy jestem to nie będę ukrywał ze wiem tyle co nic =P

Domyślam się tylko, że jest to coś w stylu komputera z mapą ?
2011-07-21, 08:19 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#27
RE: Upiększanie RN22
zajrzyj do innego wątku w tym dziale: Przyrost mocy
2011-07-21, 10:08 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
korzen Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 238
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
#28
RE: Upiększanie RN22
Dzięki za podrzucenie linka - dużo wyjaśnia =)

Widzę, że zakup motoru to dopiero początek przygody - jeszcze kupa rzeczy do ogarnięcia =)


A czy posiadacze Bazzaz'a mogą się wypowiedzieć jak wygląda sytuacja z apetytem na benzynę po zamontowaniu tego cacka? Wzrasta, to samo czy maleje? Zakładając, że styl jazdy nie ulega zmianie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-07-21, 01:17 PM przez korzen.)
2011-07-21, 11:41 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#29
RE: Upiększanie RN22
Bemisz, ja wciaz czekam na Twoje wykresy z hamowni i opis wrazen! Red_icon_tongue
2012-08-09, 10:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#30
RE: Upiększanie RN22
Ok... a więc Bazzaz założony (z modułem TC i QS)

oto wykres z hamowni, która (niestety kurwa!) podobno przekłamuje o 12 KM Red_icon_sad

motocykle hamowane przez ludzi, którzy dziś stroili mi sprzęta też wykazywały spadki mocy (3 maszyny, równo o 12 KM) - chętnie bym sprawdził motocykl na innej hamowni Red_icon_cheesygrin

chłopaki od razu mi powiedzieli, że jest problem i zapytali czy chcę hamować, bo...
1. Moc nie będzie dokładnie policzona (mam dodać +12 kucy)
2. Ale mogą dostroić przyrost mocy i działanie Bazzaza

Powiem szczerze, że trochę byłem rozczarowany, ale po kilku godzinach montażu chciałem jednak spróbować i jak widać dostrajanie się udało
(choć szczerze... sam nie wiem jak jest miarodajne Red_icon_sad )

   

(2 wykresy - nr 1 zaraz po wjeździe na hamownię, nr 25 po zakończeniu strojenia)

OK, więc moc/moment to jedno, ale... QS jest niesamowity!

Musiałem odwrócić sobie biegi i jeszcze nie do końca się przyzwyczaiłem, ale lecąc na pełnej otwartej przepustnicy i wbicie biegu bez sprzęgła, a potem kolejnego... Brak słów, to trzeba przeżyć!

Dodatkowo TC - dziś strasznie lało podczas montażu, więc jak wracałem, to było mokro... LOL że co? Red_icon_wink
Kto by się teraz tym przejmował! Red_icon_tongue
Co prawda jestem (uwaga samo-krytytka) zjebem, bo do Bazzaza nie dokupiłem przełącznika map zapłonu oraz poziomu kontroli trakcji (kupię w poniedziałek), więc mam ją ustawioną na środek = 5 (z możliwych 10 stopni), ale czuć, dobrze czuć ingerencję w zapobieganiu uślizgów.

Jak kupię TC Adjust Switch to będę testował ustawienia od 1 do 10 Red_icon_smile

PS.
Szkoda, że nie mogłem porównać wykresów serii vs. Gravesy ... ale nie można mieć wszystkiego
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-09-22, 08:27 PM przez BeMisz.)
2012-09-22, 08:14 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#31
RE: Upiększanie RN22
Uuuu, Bemisz, slabiutko. Co to za hamownia z przeklamianiem, kalibrowali ja przed pomiarem czy atak na zywca?. Moze nastepnym razem sprawdz R1 na hamowni gdzies indziej. Mape Ci stroili sami czy masz Z-AFM? Teraz odblokuj ECU, wtedy zbaczysz jak naprawde jezdzi RN22 Red_icon_smile

PS: tez kupilem Bazzaza ale Zfi+Z-AFM (na razie latam na PC 5), QS podlacze z ECU, TC na ulice jest zbedna.
2012-09-22, 09:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#32
RE: Upiększanie RN22
jedyna w Wawie - PolandPosition

w sumie to tragedi nie ma, bo z dołu ciągnie zajebiście, a dodatkowe kuce...?
hmm... pewnie kiedyś tam skuszę się na oblokowanie ECU (może jeszcze w tym roku), ale póki co założyłem Bazzaza, którego trzymałem w chacie ponad rok! Red_icon_wink

jechali na żywca... mapa dostarczona z Bazzazem - poszukam czegoś lepszego Red_icon_wink

aa... no i teraz jest też patent na self-maping, ale by z tego korzystać to muszę kupić przełącznik
(w poniedziałek mam dzownić)

Mariader - też myślałem, że TC jest zbędne do momentu, gdy zaczęło działać Red_icon_wink
możesz sobie z winkli wyjść bez obawy (teoretycznie) o high-side - chociaż tak sobie dumam, że aż tak (proszę mi wybaczyć) nakurwiać nie będę na ulicy, bo szkoda by było się przejechać na piachu, oleju itp.

PS.
aaa... wyjazd na tor! trzeba jechać! w styczniu (dam znać w innym dziale) do Hiszpanii Red_icon_smile
2012-09-23, 11:07 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->