XBOX 360 Gry
Autor Wiadomość
bpr1 Offline
ZIOMUS
****

Haugesund/Viken
BMW E46

Liczba postów: 594
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#1
XBOX 360 Gry
Panowie i Panie moze ktos z was ma xboxa.
Sczeze powiem ze ze wzglegow pogody wykopałem swojego x moze ktos ma jakies gry na handel albo na wymine
Wieczorem podklepie jakie mam gry moze ktos kupi albo sie wymieni

A swoja droga zamowiłem sobie cos takiego


http://allegro.pl/moto-gp-13-xbox-motogp...82902.html

ogladałem filmik i wyglada spoko zobaczymy jak bedzie z grywalnoscia

Jak był juz jakis taki temat zakładany to soorrry Koczis mnie poprawi albo przeniesie
2013-10-18, 02:53 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#2
RE: XBOX 360 Gry
Jeśli nie grasz ONLINE to sobie przerób konsole i nie bedziesz musial kupować gier za 250zł Red_icon_smile

ja też odkopie na zime swojego X'a i ściagne pare gier na kinecta bo to nieżły fun na wieczorne drinkowanie Red_icon_cheesygrin
2013-10-18, 03:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#3
RE: XBOX 360 Gry
źli ludzie! bardzo źli ludzie! szczerze! odbieracie (takim jak ja - pracującym w branży gier) kasę na chleb lub/i kasę za bardzo (kurwa) ciężką pracę po godzinach (w nocy, w weekendy, przez kilka miesięcy!), aby gracze mogli nacieszyć się zajebistą grą!

jak ktoś ukradnie motocykl (lub jego część), to pojawiają się inwektywy oraz nagonka, aby "łapy obcinać", ale w przypadku gier, to już niby wszystko ok?

kurwa! co z Wami!? pozwólmy temu, kogo nie stać na moto, aby kupił sprzęt od złodzieja, albo niech sam kradnie!
(podobnie do gier... niby są drogie w Polsce, to lepiej kupować/ściągać kradzione?!)

jestem jeszcze wstanie zrozumieć dzieci i "młodzież", która poniekąd sama nie zarabia, ale cieżko mi ogarnąć fakt, że posiadacze nietanich motocykli, zarabiający na paliwo, opony, elementy tunigu, kupują sobie konsole i nie stać ich potem na gry!!!??

to jest kpina! totalna kpina! - i do tego jeszcze namawiacie innych do takich rzeczy?!

tak się składa, że pracuję przy tworzeniu gier i Bóg mi świadkiem, że przez piractwo moja firma straciła kupę kasy! przez co ja też straciłem możliwość otrzymania bonusa w firmie, bo nie było takich zysków jak się firma spodziewała, bo... duża część społeczeństwa grała sobie na piratach!
(a dziesiątki osób w mojej firmie, tak jak ja, naprawdę ciężko pracowała, aby wydać zajebisty produkt, który ucieszy graczy - pracowałem po 10-14h dziennie, włącznie z weekendami i mieliśmy wszyscy nadzieję, że oprócz satysfakcji będzie za to jeszcze gratyfikacja finansowa... ale nie było!)

nie będę przepraszał za ostrą krytykę, bo szczerze się należy...

pozwolę jednak zmodyfikować (autorom) posty powyżej, aby przypadkiem ktoś się do tego nie dopierdolił, że szerzone jest złodziejstwo!

wątek w ciągu 24h (lub jego część) zostanie usunięty!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-10-21, 01:45 AM przez BeMisz.)
2013-10-21, 01:09 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bpr1 Offline
ZIOMUS
****

Haugesund/Viken
BMW E46

Liczba postów: 594
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#4
RE: XBOX 360 Gry
BeMisz ja popieram ci w 100pr dlatego mam nie przerobiona konsole i gry kupuje w sklepie normalnie za 200pln niestety
2013-10-21, 08:31 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#5
RE: XBOX 360 Gry
beMiszcz ma racje ;d za to ze place mam full satysfakcje i w sieci to jest najwazniejsze ze mozna z zywymi ludzmi pograc ;] moja Luba tego zdania niepodziela i nie wie jak moge wydac 2 stowki na gre ;] no ale co robic zima... silownia i gry pozostaja w czasie wolnym Red_icon_cheesygrin aco do piratow na PC to zaciagne gre... spodoba sie to oryginala kupuje i tyle w temacie ;d
2013-10-21, 10:49 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#6
RE: XBOX 360 Gry
teraz wszyscy bez skazy Red_icon_cheesygrin jak to mówią "niech rzuci kamieniem ten co bez winy jest" Red_icon_smile

sorry Bartek, że Ci premie odebrałem taki live, nie ja pierwszy i nie ostatni ale jak to w Polsce jest każdy chce oszczędzić pare groszą aby wsadzić jakieś graty w te nasze R1 Red_icon_cheesygrin

taki edit : z branża muzyczną jest tak sama także ciekaw jestem czy każdy ma oryginalną płytke w samochodzie Red_icon_cheesygrin ja osobiscie robie tak, że najpierw sciągam oceniam czy płyta jest czegoś warta i lece do Empiku ELO
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-10-21, 11:02 AM przez szymek.)
2013-10-21, 11:00 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#7
RE: XBOX 360 Gry
a ja kupuję gry normalnie na Origin i na przykład
[Obrazek: origin.jpg]
dzięki mnie miałbyś premię Red_icon_smile

chociaż kilka lat temu jak mnie nie było stać to nie kupowałem, ale znowu jak sobie kupiłem PS3 to tylko oryginalne przecież i na pewno wydałem na gry dwa/trzy razy tyle co zapłaciłem za konsole

a co do muzyki to Ci mają najbardziej prze.. bo tworzą ale w obecnych czasach mamy YT gdzie jest prawie wszystko, w aucie słucham radia (jest kilka stacji zawsze coś się znajdzie co lubię) ale w domu czy gdziekolwiek mam zasięg internetu leci wszystko z YT u mnie
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-10-21, 06:36 PM przez malikowy.)
2013-10-21, 06:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piteer83 Offline
303
***

Warszawa/Śródmieście
rn 04

Liczba postów: 244
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#8
RE: XBOX 360 Gry
Też kupuje tylko oryginały ps3 mam nie przerobionego nawet nie kojarzę czy jest jakaś teraz możliwość a na pc screen mówi sam za siebie tak jak kolega pokazał.


Załączone pliki Obrazki
   
2013-10-21, 07:18 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Own3r Offline
SzerszeŃ
***

Stalowa Wola / Lbn
RN04 2000r.

Liczba postów: 324
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#9
RE: XBOX 360 Gry
Najlepiej zamieniać się grami z kimś jak nam się znudzą obecne.
Ja mam ps3 i by zaoszczędzić na grach to po prostu w świecie kupuję używane na alle.... Mam konsolę nową nie przerobioną i szkoda mi jej zablokowania czy coś podobnego. W dodatku na oryginałach można śmiało pykać sobie online Red_icon_smile
2013-10-21, 07:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
VIP Offline
...
**

Częstochowa
Litr K6

Liczba postów: 92
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#10
RE: XBOX 360 Gry
Mam przerobionego X i kupę gier. Nie wiem nawet ile dokładnie, ale niestety trza się przyznać- nie wszystkie Ori. Ale zaqcząłem kupować te oryginalne. Jak co to PW, parę tytułów mogę zamienić.
2013-10-21, 10:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#11
RE: XBOX 360 Gry
Ja z chęcią zakupię ori Red_icon_smile
2013-10-24, 10:05 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bpr1 Offline
ZIOMUS
****

Haugesund/Viken
BMW E46

Liczba postów: 594
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#12
RE: XBOX 360 Gry
Marki a powiedz jakie gry ci interesuja mam kilka na handelek wieczorem powiem jakie
2013-10-24, 02:37 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Marki Offline
Los Ami:)
****

Krasnystaw


Liczba postów: 820
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#13
RE: XBOX 360 Gry
Wiesz u mnie w domu są konsole od małego i wszystkie jakie chyba były Red_icon_cheesygrin teraz górował PS ale dla zabawy kupiłem X z kinectem i w coś by czasami pograł z nudów bo na ps3 we wszystko fajne grałem Red_icon_cheesygrin to napisz jakie Masz to się zgadamyRed_icon_smile
2013-10-25, 09:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->