Naklejka w formie tabliczki znamionowej
Autor Wiadomość
jacolbacol
Unregistered




 
#1
Naklejka w formie tabliczki znamionowej
Witam!

Pozdrawiam wszystkich,i mam prośbę.
Mam r1 z 2007 roku, już sprawdziłem motocykl ma oryginalną ramę, nie leżał(jest prosta),tylko nie ma cholernej tabliczki znamionowej w formie naklejki.
Tutaj moja prośba czy ktoś ma też R1 z 2007 i może zrobić zdjęcie tej tabiczki z przyłożoną linijką.

Pozdrawiam i proszę o kontakt.
jacolbacol@wp.pl Red_icon_cry
2011-06-13, 10:10 AM
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#2
RE: Naklejka w formie tabliczki znamionowej
o... dwa w jednym - powitanie i pytanie Red_icon_wink

witamy!

BTW - osoby, które chcą pomóc pewnie zdają sobie sprawę, aby na zdjęciu (przed wysłaniem) zamazać numery Red_icon_wink

pzdr!
2011-06-13, 10:26 AM
Strona WWW Szukaj
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#3
RE: Naklejka w formie tabliczki znamionowej
to już się chyba nie zmieni,ciekawe spostrzeżenie Bemisz Red_icon_smile,potem będą dwie takie same Red_icon_tongue
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-06-13, 11:16 AM
Szukaj
jacolbacol
Unregistered




 
#4
RE: Naklejka w formie tabliczki znamionowej
(2011-06-13, 11:16 AM)żaba napisał(a): to już się chyba nie zmieni,ciekawe spostrzeżenie Bemisz Red_icon_smile,potem będą dwie takie same Red_icon_tongue

A, nie,nie panowie ,mogę przesłać scan dowodu rejestracyjnego.
Oczywiście jak kolega wyżej wspomniał numer oczywiście zamazany.

Pozdrawiam.
2011-06-13, 12:34 PM
jacolbacol
Unregistered




 
#5
RE: Naklejka w formie tabliczki znamionowej
(2011-06-13, 12:34 PM)jacolbacol napisał(a):
(2011-06-13, 11:16 AM)żaba napisał(a): to już się chyba nie zmieni,ciekawe spostrzeżenie Bemisz Red_icon_smile,potem będą dwie takie same Red_icon_tongue

A, nie,nie panowie ,mogę przesłać scan dowodu rejestracyjnego.
Oczywiście jak kolega wyżej wspomniał numer oczywiście zamazany.

Pozdrawiam.

I jeszcze najważniejsza sprawa, wielkie dzięki za ciepłe przyjęcie.
2011-06-14, 05:41 AM
XoXo
Unregistered




 
#6
RE: Naklejka w formie tabliczki znamionowej
jacolbacol - CHILLOUT Red_icon_smile
Chodzi o to, że bezpieczeństwa nigdy za wiele, nikt Cię nie podejrzewa, żeś rabuś Red_icon_smile A stwierdzenie BeMisza o zamazaniu numerów jest jak najbardziej trafne bo nigdy nic nie wiadomo kto siedzi z drugiej strony monitora Red_icon_smile
2011-06-14, 06:14 AM
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#7
RE: Naklejka w formie tabliczki znamionowej
jacolbacol: jest git! ja osobiście się cieszę, że jako nowy użytkownik wrzuciłeś posta do tego działu, no i jesteś nowym użytkownikiem, który ma R1, a o to nam chodzi! Red_icon_smile

co do bezpieczeństwa - dochodzi też jeszcze jeden aspekt... jeśli coś by "poszło nie tak", to nie chciałbym, aby ktokolwiek (np. jakiś prawnik pokrzywdzonego) miał do mnie (jako admina forum) pretensje, że... no właśnie, nie będę domniemywał Red_icon_tongue

tak czy inaczej - witamy i mam nadzieję, że ktoś pomoże!

aha no i może warto to pytanie zadać w innym dziale, bo wiem, że są tu użytkownicy, ktorzy w ogóle nie zaglądają do działu Świeżaki Red_icon_wink

pzdr!
2011-06-14, 07:34 AM
Strona WWW Szukaj
jacolbacol
Unregistered




 
#8
RE: Naklejka w formie tabliczki znamionowej
(2011-06-14, 07:34 AM)BeMisz napisał(a): jacolbacol: jest git! ja osobiście się cieszę, że jako nowy użytkownik wrzuciłeś posta do tego działu, no i jesteś nowym użytkownikiem, który ma R1, a o to nam chodzi! Red_icon_smile

co do bezpieczeństwa - dochodzi też jeszcze jeden aspekt... jeśli coś by "poszło nie tak", to nie chciałbym, aby ktokolwiek (np. jakiś prawnik pokrzywdzonego) miał do mnie (jako admina forum) pretensje, że... no właśnie, nie będę domniemywał Red_icon_tongue

tak czy inaczej - witamy i mam nadzieję, że ktoś pomoże!

aha no i może warto to pytanie zadać w innym dziale, bo wiem, że są tu użytkownicy, ktorzy w ogóle nie zaglądają do działu Świeżaki Red_icon_wink

pzdr!

O.k ,dzięki spróbuję w innym dziale.


Pozdrawiam.
2011-06-14, 12:34 PM


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->