Chłopaki nie kupujcie od gościa części Rn12
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#21
RE: Chłopaki nie kupujcie od gościa części Rn12
widzę, że "ciekawie" się zrobiło, ale jakoś poszło to w dobrą stronę - czyli wszelkie niuanse proszę załatwiać przez PRIV, tel, e-mail

część postów została skasowana, aby nie bruździć na ogólnym

jeśli w tym wątku znowu pojawią się jakiekolwiek wyzwiska będę banował - również za wszelkie próby prowokacji!

dziękuję za wysłuchanie / uważne przeczytanie! Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-09-16, 07:23 AM przez BeMisz.)
2013-09-11, 11:25 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
LIŚĆ Offline
Użytkownik
***

Sulechów
RN12

Liczba postów: 111
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#22
RE: Chłopaki nie kupujcie od gościa części Rn12
Luciu jeśli chodzi o sąd to on nie będzie jeździł 260 km tylko u niego w miejscowości będzie miał sprawę
2013-09-25, 04:45 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#23
[split] Uwaga Pedał z Legionowa !!!!
tu wątek, z którego zostały przeklejone posty, aby zachować logikę: http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=5711

Chyba się popłacze... Żal to mi ciebie bo nie jednego człowieka wydymałeś swoimi zjebanymi częściami. Wiec się tu nie użalaj jak prostak. Niby mam w dupie, kasy mam w brud... To po kiego skomlesz jak pies? Ile tobie razy kolega mówił przed.zakupem w jakim stanie szuka części? A przyszedł sam śmietnik który wciskasz ludziom. Te linki które były dla mnie też miały być igły a przyszły porwane. A później pajacu paczki zwrotnej nie odbierasz bo niby cie nie ma? Tyle tylko,że mój kolo okazał się mądrzejszy od Ciebie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-12-16, 01:05 PM przez Koczis.)
2014-12-15, 05:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#24
RE: Uwaga Pedał z Legionowa !!!!
c'est la vie
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2014-12-15, 05:57 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MaV Offline
Użytkownik
***

Zduńska Wola


Liczba postów: 207
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
#25
RE: Uwaga Pedał z Legionowa !!!!
BACA nadal mi Ciebie żal, po tej wypowiedzi jeszcze bardziej.

Kto tutaj skomla jak pies pajacu??? ja tylko daleim informacje, nie moja wina ze nawet podstawówki nie potrafiłeś skończyć i do dnia dzisiejszego nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem

No powiedz w jakim stanie Twój kolega szukał części ???

Skoro piszesz ze niejednego człowieka wydymałem to dawaj przykład jeden po drugim.

A pajacować to sobie możesz ale co najwyżej w swoich Polkowicach.

Reasumując.

żal mi ciebie prostaku oj żal
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-12-15, 07:15 PM przez MaV.)
2014-12-15, 06:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#26
RE: Uwaga Pedał z Legionowa !!!!
mnie panie MaV wydymałes i nie udawaj głupiego, tyle ze ja dla przykładu nie pisze że jestem bogaty i nie będe się z tobą szamotał o pare groszy. Dymasz ludzi i liczysz że się nie wyda i że4 dadżą sobie spokoj. Ja sobie poradzę. Swoje już kiedyś napisałem co myśle o tym twoim handlu. Kto nie wierzy w słowa moje czy innych których wyjebałeś na kase to niech się nacinają i uczą się na swoich własnych błędach - ty w tym czasie będziesz jeszcze bogatszy, będziesz pokazywał się w BMW 6, super ciuchach i będziesz opowiadał że tobie kasy nie brakuje itd a to wszystko z kasy z tych oszustw...? LUdzię często mowią że w końcu taki trafi na swojego no i ciekawe czy odzyskałeś motor czy znowu to jakis przekręt był ... może na AC to też bym się nie zdziwił ale wiadomo że to tylko moje podejrzenia bo kto wie co to się wydarzyło, może ktoś kogo oszukałęś zrobił ci psikusa? nie wiem nie wiem i nie moja sprawa.
Cześto się okresla że karma wraca więc nie wiem czy to się wydarzyło na prawde czy kolejna ściema.

Pozdrawiam Red_icon_smile
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2014-12-15, 08:35 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Irek Offline
Wariat
*****

Pulawy


Liczba postów: 1,061
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 4
#27
RE: Uwaga Pedał z Legionowa !!!!
mad widziałes zeby ktoś sie uczciwie dorobiłRed_icon_smileRed_icon_smileRed_icon_smile
2014-12-15, 08:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MaV Offline
Użytkownik
***

Zduńska Wola


Liczba postów: 207
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
#28
RE: Uwaga Pedał z Legionowa !!!!
Wydymałem Cie Madeja ???? Kasy Ci nie oddałem, także jakie szamotanie o parę groszy, zanim coś napiszesz to się chłopie zastanów !!! poza tym co ja będę z Tobą gadał jak Ty nie wiesz jaki masz silnik i jakie sprzęgło potrzebujesz, a potem mówisz ze Ci jakieś gówno dałem.....

Napisz konkretnie kogo wydymałem na kasę a nie piszesz ogólnikowo Madeja.


BMW 6 dorobiłem się w 2009 roku nie na częściach( wtedy nimi się nie zajmowałem ) tylko na Handlu kruszywami. Także daruj sobie takie podchody, to że ciebie nie jest stać na auto za prawie 200 tys to nie znaczy że będziesz gadał głupoty że dorobiłem się go na dymaniu ludzi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-12-15, 09:51 PM przez MaV.)
2014-12-15, 09:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#29
RE: Uwaga Pedał z Legionowa !!!!
Panowie takie wywody proszę kierować na swoje skrzynki PW. Od tego są.

Maddd już zakładałeś wątek dotyczący MaV-a i jak ktoś będzie chciał to sobie znajdzie, poczyta i podejmie decyzję, czy kupować coś od niego, czy nie. Tu nie jest odpowiedni wątek.

Dziękuję.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2014-12-15, 09:42 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
luciu222 Offline
Użytkownik
***

LUBIN
R1

Liczba postów: 278
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 3
#30
RE: Uwaga Pedał z Legionowa !!!!
Ha ha - Fakt jest faktem - sprzedajesz części i nie jesteś rzetelną osobą która jest godna zufania ... Wiem coś o tym Panie Adrianie ... Ze mną było podobnie , jeśli Twoim zdaniem linka exup ponadrywana jest dobra - to szacun .. Mieszają Ci się zanczenia słów ..
Kolejna sprawa - same koło miało byc idealne ???? ( a tu co - kolejne bumm rozczarowanie, hallo PAnie Mav-prostowana młotkiem i pryśnieta czarny sprajem ????? , spoko części dobre godne polecenia , sama kierownica po ślizgu - skrzywiona, nie mocno ale jednak , lusterko miało być idealne - porysowane ) BUUUUU ...
Reasumując - pojęcie cześci ładnych nie uszkodzonych o których rozmawialiśmy i prowadziliśmy konwersację mailową, odbiegały od realiów rzeczywistych ...
Z odbiorem też był problem , za którymś razem odebrałeś jak Ci napisałem że nie odpuszczę i przyjedziesz do mnie 260 km - na sprawę w sądzie.. Ja prezentów pieniężnych nie robię ludziom .. Ponieważ szanuje pracę i siebie ... Tak więc Madowi się nie dziwie ..
Podejrzewam że nie jesteśmy jedynymi osobami która zostały wprowadzone w błąd. Bo nie wszyscy maja odwagę coś z tym zrobić bądź machną ręką ... Nie chce mi się rozwijać ze zdjęć forumowicze sami ocenią ... Nie broń się bo fakty mówią za siebie ....


Załączone pliki Obrazki
                   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-12-15, 11:33 PM przez luciu222.)
2014-12-15, 11:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MaV Offline
Użytkownik
***

Zduńska Wola


Liczba postów: 207
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
#31
RE: Uwaga Pedał z Legionowa !!!!
Ludzie jak Ty nie maja pojęcia co to są używane części, TY szukałeś części nowych bez skazy z serwisu a zadzwoniłeś do mnie gdzie sprzedaje części użynane także nie wiń mnie za swoje błędy.

1. Kierownica zdjęta z jeżdżącego moto nie brałem miarki i nie mierzyłem czy nie ma odchylu o 1 mm.
2. Linek exupa nie wyciągałem z osłony ale faktycznie jedne splot był naderwany
3. Co do felgi to już nie pamiętam co z nią było.

4. Zadzwoniłeś do mnie z żalem że ci wysłałem chujowe części to CI kazałem wszystko spakować i odesłać , na drugi dzień na mailu miałeś zdjęcia drugiego koła linkę i chyba kierownicy.

Odbiór paczki:
Za pierwszym razem to chuj wie gdzie Ty to wysłałeś bo nie doszło do mojej Firmy w ZDW, już tego nie pamiętasz jak sam szukałeś po numerze przesyłki gdzie jest paczka i musiałem gdzieś po nią zapierdalać bo nie była w ZDW tylko w Sieradzu ?????

Ok nie jestem rzetelna osoba i nie musisz mi ufać. Dlatego teraz jak dzwonią marudy to każe przyjeżdżać po części osobiście nawet z drugiego końca Polski i sobie wybierać , nie ma żadnego sprawdzania części przy kurierze. PROSTE Red_icon_cheesygrin

Dodam po raz ostatni ,sprzedaje się tego troche na Checzy czy Slowacje.wiec czasem jak przyjeżdża kurier to jest robota na szybkiego( bo są wakacje bo każdy chce jeździć bo części są mu potrzebne na wczoraj ) i mogę czegoś nie sprawdzić. tylko od razu spakować.

"Podejrzewam że nie jesteśmy jedynymi osobami która zostały wprowadzone w błąd" = a kogo byś do tej wyliczanki jeszcze dodał huh ???

Jeszcze masz jakiś problem ???
Jeszcze czegoś nie rozumiesz z tego co napisałem ???
Kazałem od razu odesłać części i podesłałem Ci zdjęcia kolejnych elementów które zdemontowałem z innego moto ???
Nie Broń się ????? ale przed czym mam się bronić ??? przed tym że Cie oszukałem , wydymałem na kasę jak to kiedyś "chyba" napisałeś ?? czy przed tym że wysłałem Ci chujowe graty ??? Proszę Cie Red_icon_cheesygrin



PS: Mad666 Banned ?? HAHAHA Red_icon_cheesygrin
PS: Mad666 nie pochwalisz się że wysłałeś swojego kolege z moich okolic który osobiście przywiózł sprzęgło i dostał kasę do reki??? a co on z nią zrobił to już nie moja sprawaRed_icon_cheesygrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-12-16, 12:01 AM przez MaV.)
2014-12-15, 11:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#32
RE: Uwaga Pedał z Legionowa !!!!
Takich jak ty w Polko to się w dupe kopie. Żadnego pajacowania nie trzeba...
2014-12-16, 01:24 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#33
RE: Uwaga Pedał z Legionowa !!!!
Mad'a mocniej ruszyło, przesadził to bana dostał, jak dalej będzie tu prowadzona taka rozmowa, która zresztą nie ma nic wspólnego z tematem to pewnie ADMINI zrobią porządek.

A co do tego, że część jest używana no sorry ale nawet używane potrafią być bez skazy.
Sam czasem coś sprzedaję ale dokładnie opisuję stan przedmiotu i zaznaczam, że jest dane uszkodzenie żeby mnie ktoś naciągaczem nie nazwał.
Jeszcze gdyby Baca czy Luciu wspomnieli o jednym czy dwóch wpadkach co już byłoby i tak dużo to okej ale jak sam Luciu ma kilka różnych części i z każdą coś nie tak to trzeba się zastanowić.
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2014-12-16, 02:06 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MaV Offline
Użytkownik
***

Zduńska Wola


Liczba postów: 207
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
#34
RE: Uwaga Pedał z Legionowa !!!!
Baca Przyjedz do Zduńskiej Woli na Szadkowska 14 i mi to powiedz w twarz, żal mi Cie chłopie jak nie wiem co.

Malikowy to dobrze ze masz części "ktore potrafia być" bez skazy, ja za to nie sprzedaje czegoś czasami tylko mam 24 motocykle zdekompletowane, także nie jestem w stanie opisać 30 tylnych felg jakie mam do RN12 tył tym bardziej ze większość z nich jest nadal na motocyklach.

Poza tym kim jest Baca ???? nie znam chłopa i nie wiem w ogolę na chuj się wypowiada jak nic ode mnie nie brał.
Możesz się Malikowy zastanawiać ile chcesz mnie to i tak nie robi różnicy.

Koniec wątku z mojej strony, także można go zamknać

--------------------------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-12-16, 09:09 AM przez MaV.)
2014-12-16, 08:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#35
RE: Uwaga Pedał z Legionowa !!!!
Jak się idzie na ilość, a nie jakość to później są takie kwiatki właśnie. Piszesz, że super, a dostają bubel.
Nad tym się zastanów jeśli nie zrozumiałeś.
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2014-12-16, 12:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#36
RE: Chłopaki nie kupujcie od gościa części Rn12
Dokładnie to co Malikowy napisał.
Trzeba wiedzieć co się sprzedaje i "rzetelnie" opisać.
Przed wysyłką i tak sprawdza się uszkodzenie i stan.
MAV sporo ludzi sprzedaje części i jakoś nie mają problemów z dokładnym opisem co jest uszkodzone.
Jednym bardziej zależy na zadowoleniu klienta, bo może jeszcze wróci, a innym na zadowoleniu siebie samego, że coś się udało sprzedać.

Twoje części i Twoje podejście do tematu, ale jak masz tyle "motocykli" na placu to może lepiej zatrudnij kogoś do pracy i będziesz miał większą rzeszę zadowolonych klientów, którzy wrócą po kolejne graty Red_icon_cheesygrin

Posty przerzucam do już zaczętego jakiś czas temu wątku.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-12-16, 01:03 PM przez Koczis.)
2014-12-16, 12:59 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
peter RN09 Offline
Użytkownik
***

Pasym


Liczba postów: 350
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 1
#37
RE: Chłopaki nie kupujcie od gościa części Rn12
Ja bym sie wstydzil takie czesci dla ludzi z forum i nie tylko sprzedać mamy sie wspierać w gronie motocyklistów a nie w h.....ja leciec
2014-12-16, 05:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Irek Offline
Wariat
*****

Pulawy


Liczba postów: 1,061
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 4
#38
RE: Chłopaki nie kupujcie od gościa części Rn12
No faktycznie lusterko niby sprawne itd to ze przytarte mozna polemizowac czy to dyskfalifikuje od uzywania czy nie kierownica tez moze byc sprawa sprzeczna ale takie LINKI PORWANE TO JUZ PRZY PAKOWANIU NIE SPOSOB PRZEGAPIC I pewnie z premedytacja wysłane do klienta.

Wiesz mav biznes biznesem ale jakiś honor trzeba miec...

masz ten swoj blackseven i tam sobie handluj
2014-12-16, 05:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#39
RE: Chłopaki nie kupujcie od gościa części Rn12
Używane używanymi. Ale jak ktoś mówi jak do człowieka,że zapłaci dobrze ale ma być igła to ma być igła. Luciu to taki gość jak Koczis. Pedantyczny do granic możliwości. I skoro dzwoni ileś razy i mówi,że chce igłę a po czym przychodzi śmietnik to ręce opadają. Lusterko jak najbardziej sprawne ale Luciu prosił o takie.bez skazy...

MaV się tu wziął przez Lutka bo mu powiedział,że obsmaruje go na forum, nie potrzebnie tylko powiedział na jakim...

Tak,że chłopaki z forum niech do zakupów podchodzą ostrożnie. Chyba,że ktoś chce zakładać do swojego moto części które daleko odbiegają od tego jak opisuje je sprzedawca MaV.

Pozdro i to tyle z mojej strony ^_^
2014-12-17, 06:33 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
janusz85 Offline
Świeżak
*

Lubawa
R1 RN22

Liczba postów: 4
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
#40
RE: Chłopaki nie kupujcie od gościa części Rn12
Witam szukając części i w międzyczasie zaglądając na forum namierzyłem nowego sprzedawce na allegro:
Sprzedający mlody20136 (3)
Zgadnijcie kto to może być. Przepraszam, że wymądrzam się jako świeżak, ale niemogłem sie powstrzymać żeby dodać swoje 3 grosze.

http://allegro.pl/show_item.php?item=4905524393
2014-12-17, 12:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->