sprzedam R1 RN09
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#1
sprzedam R1 RN09
Po ostatnich przemyśleniach ,wyszło na to ,że chyba pora rozstać się z moją R1 ,ogłoszenie na razie tylko na forum ,być może będzie tylko na forum ,zobaczymy jak wyjdzie ,sprzedaje tylko i wyłącznie dlatego ,że chciałbym kupić coś nowszego ,pewnie RN12 bo na więcej mnie nie będzie stać.
Co do R1 ,jest to 2003 rok , 37 tyś przebiegu , nie mam nic do ukrycia ,znam motocykl od śrubki ,trochę przy nim pogrzebałem Red_icon_smile 2 lata temu zaliczyłem ślizga (mam chyba zdjęcia po tym szlifie ,jak wyglądała ) była cała malowana ,ale nie prze zemnie ,taką kupiłem ,R1 jest do malowania ,trzeba by kupić ,lewy boczek i ogon ,chyba że ktoś będzie kleił ,ja osobiście uważam ,że wygląd nie jeździ ,mi nie przeszkadzały te skazy ale kto co woli , z dodatków jakie posiada to : amor skrętu LSL ,stalowy oplot przód i tył , Power Commander 3r (obecnie zdemontowany ale jest i mogę wpiąć od ręki ) sportowa końcówka wydechu ,sportowy filtr powietrza BMC ,mocowanie tablicy Rizoma ,kierunki akcesoryjne, nie wiem co zrobić z pompą hamulca ,jest sportowa Nisina ,kosztuje 1600zł ,więc chciałbym ją zabrać i założyć oryginał ,bo nikt za to nie zapłaci , cena jaka mnie interesuje to 11500 zł ze względu na stan plastików ,inaczej taniej jak 13 tyś bym nie sprzedał, na wszystkie pytanie odpowiem na priv . zdjęcie z jedne strony (tej gorszej )z drugiej jest ok ,posiadam do niej drugi silnik kmpl. więc mogę sprzedać do moto w rozsądnych pieniądzach ,inaczej pójdzie na allegro , dodam tylko ,że poza tymi plastikami ,R1 jest bez zarzutu ,ale pewnie i tak większość woli odpicowane złomy


Załączone pliki Obrazki
   
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-09-05, 10:00 AM przez żaba.)
2013-09-03, 06:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: sprzedam R1 RN09
Odświeżam temat ,dodam tylko ,że technicznie sprzęt jest bez zastrzeżeń ,jeśli sami chcecie być oszukiwani to się nie dziwcie potem Red_icon_cheesygrin motocykl może i jest porysowany lecz zainwestujesz w lakiernika i masz świetny motocykl ,dlatego jest taka cena ,11 tyś i ani złotówki mniej i można zabierać moją Rke Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2013-09-11, 04:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#3
RE: sprzedam R1 RN09
Co tu dużo pisać kto zna Żabe ten wie, że nie ściemnia i pisze tak jak jest. Sprzetem jezdzilem i prowadzi sie idealnie, silnik idealnie. Do poprawy tylko plastiki i bike marzenie dla nie jednego Red_icon_smile
2013-09-11, 06:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->