[S] sprzedam moją R1 RN01 . 1999r
Autor Wiadomość
Maciek0407 Offline
Użytkownik
***

Sosnowiec
Honda 600rr

Liczba postów: 118
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
#1
Sad  [S] sprzedam moją R1 RN01 . 1999r
Z przykrością muszę oznajmić że jak to ostatnio na forum popularna sprawa , sprzedaje swój sprzęt.. na jakiś czas zawieszam jazdę bo muszę w miare szybko sprzedać swoją niunie...
Jest to R1 RN01 1999r
co do części to w tym sezonie:
-świece irydowe NGK
-filtr powietrza , dorzucam K&N w bdb stanie dodatkowo
-stalowy oplot przód i tył
-regulacja luzów zaworowych
-zmieniony łańcuszek rozrządu
-czyszczenie , regulacja i synchro gaźników
-nowy filtr
-zmieniony olej Motul 5100
-zmienione przekładki i tarcze sprzęgła
-Nowy wydech dedykowany do modelu Laser Oval titan

przebieg około 50tyś z tym że nadal jeżdżę i rośnie , zamówiłem dzisiaj nową opone 2013r Continental ContiMotion wymienie ją w piątek , przód opona 50% Pilot TC, co do części wymieniane wszystko było w warsztacie gdzie mechanicy robią głównie Yamahy bo jeden z właścicieli miał kiedyś serwis i sprzedaż motocykli Yamaha. Dorzucam filtr K&N w świetnym stanie żeby ktoś mógł sobie go zmienić do przelotowego wydechu który b.fajnie brzmi bo słychać fajny bas a nie ryk , wydech kupiłem całkowicie nocy.Zainwestowałem troche w ten motocykl pieniędzy i pracy , ale jest jeszcze troche do zrobienia , nie w kwestji technicznej ale kosmetycznej , motocykl jest troche przerysowany bo jak stwierdził poprzedni właściciel jak wjeżdżał do garażu to go przerysował, nie zdążyłem tego zrobić... Motocykl komuś jeszcze długo posłuży i bedzie zadowolony , niema problemu ze skrzynią biegów , dwójka ani nie szarpie ani nie wyskakuje nawet przy odkręceniu do końca jak i każdy inny bieg. zrobię dokladne zdjęcia jutro i wrzucę a dzisiaj tylko poglądowe, ze sprzedażą mi się troszkę śpieszy bo potrzebuje na rozkręcenie ponownie działalności. W polsce jestem do 19 sierpnia , potem dopiero na początku września i już bede praktycznie cały czas . W razie jakichkolwiek pytań to dzwońcie 516901902 na pytania chętnie odpowiem . LwG Red_icon_sad

[Obrazek: 1011832_485671031503487_156815690_n.jpg]

zapomniałem o najważniejszym , dla użytkowników bądz pochodnych od użytkowników naszego forum cena to 8200zł do niewielkiej negocjacji .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-08-07, 06:44 PM przez Maciek0407.)
2013-08-07, 06:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->