3-4sierpnia biała podlaska C.D. 31-01 sier-wrz...
Autor Wiadomość
adriano Offline
Młody
**

Zbuczyn


Liczba postów: 34
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#41
RE: 3-4sierpnia biała podlaska
Ja byłem na "białej" i uważam, że jest OK. Nie rozumiem tylko co wy z tym kolanem Red_icon_cheesygrin to nie kolano jest najważniejsze... są goście co latają na kolanie ale 60km wchodza w winkielki a są tacy którzy nie schodzą i nawet 145km/h ładują się i jeszcze jest luz. Pozycja na moto jest najważniejsza a nie kolano Red_icon_smile
Co do złej pozycji na moto to pokażę Wam jak nie powinno się jeździć po białej ;p
Np. TAK!


Załączone pliki Obrazki
   
2013-08-21, 10:27 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#42
RE: 3-4sierpnia biała podlaska
No racja, ta pozycja jest nie bardzo, moto w lewo a jeździec w prawo Red_icon_smile
2013-08-21, 10:31 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
adriano Offline
Młody
**

Zbuczyn


Liczba postów: 34
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#43
RE: 3-4sierpnia biała podlaska
Dokładnie ale to pierwszy raz przed ustawieniem pozycji... a profesjonalnie to się nazywa chyba nawet - "zajebanie X-sa" ale spokojnie ustawienie w tym tygodniu i może na następnej "białej" potestuję. pokażę Wam fotkę prawidłowej pozycji - tego gościa za mną on jeździ zajebiście.


Załączone pliki Obrazki
   
2013-08-21, 12:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Artur86
Unregistered




 
#44
RE: 3-4sierpnia biała podlaska
Ja wcale na torze nie wymiatam więc może być tak że ja Twoje spaliny będe wdychał... Dopiero zaczynam i coraz bardziej mi się to podoba.
Adriano chyba widziałem Twoje moto w białej... Może dasz nam trochę lekcji :]

fishuennt - Ty też dawaj za dwa tyg i tym razem wbijaj na tor
2013-08-21, 12:07 PM
Odpowiedz cytując ten post
adriano Offline
Młody
**

Zbuczyn


Liczba postów: 34
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#45
RE: 3-4sierpnia biała podlaska
Kringer czy to nie Wasz ziomek GSXRa położył w białej ostatnio? a potem w magiczny sposób szybko go poskładał? kojarzę, że obok było czarno zółte R1
2013-08-21, 12:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Artur86
Unregistered




 
#46
RE: 3-4sierpnia biała podlaska
Tak Właśnie mój kumpel położył gixa i co jest fajne w białej przy pomocy ludzi z toru po 3 godzinach zespawalismy stopke, klamkę ktoś za grosze odsprzedał plastiki na śróbki i opaski, klucze od warszawiaków - moto zrobione, a nawet kumpel wyjechał na tor... Moja pszczoła stała obok i też mi olej z uczczelniacza przy deklu poszedł i też udało się ogarnąć sprzęta na miejscu.
Może byłeś na naszej wieczornej popijawie przy motorach i służbowym grilu?? mieliśmy kimać w hotelu a wyszło że przy cieple silników odpoczywaliśmy Red_icon_cheesygrin
2013-08-21, 12:18 PM
Odpowiedz cytując ten post
adriano Offline
Młody
**

Zbuczyn


Liczba postów: 34
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#47
RE: 3-4sierpnia biała podlaska
A to kojarzę, ja najechałem na twojego kolegę jak leżał już. Ściągałem moto z toru bo zaraz by ktoś jeszcze zawinął mu (śmiać mi się chciało, że pierwsze jego słowa to weź motor z toru). A jemu kolo przejebał po przodzie o ile dobrze widziałem. I ten tekst do tego młodego co mu przetrącił koło - DZIĘKI KURWA DZIĘKI!! On chyba spoko zapierdziela - agresywnie widziałem, że latał - puszczałem go raz czy dwa bo szybko pomykał. Ja wracałem do domu po 16 bo miałem gości więc wieczorem nie byłem - mam do białej z 70km chyba to wiesz można jechać. Po ustawce przez Mania planuję wyskoczyć jeszcze potestować.. Z nami wtedy był kumpel taką CBR600 F4 REPSOLem on jeździ zajeqrwabiście. Od niego można się wiele uczyć. Kolo technicznie wg. mnie najlepszy w siedlcach - aż strach pomyśleć jakby miał szybsze moto Red_icon_smile

Wieczorem z domu puszczę Wam fotkę jak Repsol siedzi na moto w zakręcie coś po prostu książkowego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-08-21, 12:38 PM przez adriano.)
2013-08-21, 12:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#48
RE: 3-4sierpnia biała podlaska
A to moja pozycja, co prawda nie na waszym torze ale jak się nie ma gdzie to trzeba na drodze. Jedno z pierwszych zdjęć na którym udało się zejść na kolanko (lubię to uczucie Red_icon_smile )
Komentarze mile widziane, na pewno jest coś do poprawy np. ustawienie stopy.


Załączone pliki Obrazki
   
2013-08-21, 01:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#49
RE: 3-4sierpnia biała podlaska
Mi gorzej się składać w prawą stronę. Adrian ten gość na za Tobą na zdjęciu to też jeździł jak ja byłem

2013-08-21, 04:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
fishuennt Offline
A na chuj mi ten kaktus?!
****

k/ Białej Podlaskiej
1000rr

Liczba postów: 622
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
#50
RE: 3-4sierpnia biała podlaska
jeśli będzie pogoda to wbijam na tor, w sobotę pracuję więc po pracy przyjadę popatrzeć pewnie a w niedzielę będę latał. Co do kolana w zakrętach to ja osobiście nie szuram po asfalcie, jakoś jeszcze nie idzie mi w parze wziąć szybko zakręt i rysować po asfalcie. Nogi mam krótkie i trzymam blisko motoRed_icon_smile
2013-08-21, 05:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
adriano Offline
Młody
**

Zbuczyn


Liczba postów: 34
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#51
RE: 3-4sierpnia biała podlaska
Kafel - To Maniu leci za mną i nie było go w białej bo my latamy razem musiałeś go pomylić z kimś. Maniu to ten który mnie uczy zobacz jaką pozycję ma na nakedzie Red_icon_smile teoretycznie jest wyjebiście obcykany Red_icon_smile

Kringer na pamiątkę... (aj ciągam ten aparat to zawsze coś się kliknie)

A i obiecałem Krisa... 3 różne ujęcia. I kto powie, że trzeba dupe zdejmować aby kolano zaliczyć? To on decyduje kiedy kolano chce a kiedy nie - po paru kółkach powiedział, że nie wali kolanem bo krzywo jest i podbija nogę a to miesza mu w jeździe Red_icon_smile


Załączone pliki Obrazki
       
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-08-21, 05:57 PM przez adriano.)
2013-08-21, 05:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Artur86
Unregistered




 
#52
RE: 3-4sierpnia biała podlaska
adriano - zajebiscie ze uwieczniłeś naprawę. Może masz jeszcze jakieś fotki z niebieska bać żółtą strzałą? Pokaże kumplowi fotkę jak walczył z moto... Red_icon_cheesygrin Widziałeś jak doszło do tej gleby?
2013-08-21, 06:39 PM
Odpowiedz cytując ten post
adriano Offline
Młody
**

Zbuczyn


Liczba postów: 34
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#53
RE: 3-4sierpnia biała podlaska
Ja najechałem na ten wypadek. Jak twój ziomek leżał na glebie, potem wstał i położył się i powiedział tylko abym moto z łuku zabrał potem zjechało się juz pare osób i poleciałem sobie dalej latać. Innych fotek bardzo nie ma bo dałem aparat zanjomym i klepali tylko nam fotki czasami ktoś inny ale mam z 600 fotek z toru z czego ostrych jest ... 10 hehehe. Nie wystarczy mieć aparatu za kupę kasy jeszcze trzeba umieć robić - a zapomniałem o szkoleniu dla ziomków Red_icon_smile
2013-08-21, 07:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#54
RE: 3-4sierpnia biała podlaska
Spojrzałem na fotki i rzeczywiście to nie on. Wydawało mi się że to taki sam naked

2013-08-21, 08:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Artur86
Unregistered




 
#55
RE: 3-4sierpnia biała podlaska C.D. 31-01 sier-wrz...
Dobra to kto wybiera się na następne torowanie do Białej...?
Ja planuję cały dzień w Niedzielę bo w sobote bede jeszcze chyba w gdańsku...
2013-08-25, 10:06 PM
Odpowiedz cytując ten post
adriano Offline
Młody
**

Zbuczyn


Liczba postów: 34
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
#56
RE: 3-4sierpnia biała podlaska C.D. 31-01 sier-wrz...
Ja jadę na sobotę 31.08. W niedzielę pewnie będę w zooRed_icon_cheesygrin z maluchami
2013-08-26, 04:08 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#57
RE: 3-4sierpnia biała podlaska C.D. 31-01 sier-wrz...
powiedzcie mi tylko jaki jest koszt jednodniowego torowania w tej białej podlaskiej?????? może bym wyskrobał coś i poleciał w sobote Red_icon_smile) Leci ktoś z wawy albo przez wawę????






Icon_baseball
2013-08-26, 09:13 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Artur86
Unregistered




 
#58
RE: 3-4sierpnia biała podlaska C.D. 31-01 sier-wrz...
cały week koszt 400zł jak opłacisz na miejscu, a jak na konto dwa dni wczesniej to 300zł.

sobota na miejscu chyba 200zl za cały dzien a niedziela 270zł w tym jest 6 sesji po 20min

pojedyncza sesja 60zł
2013-08-26, 03:19 PM
Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#59
RE: 3-4sierpnia biała podlaska C.D. 31-01 sier-wrz...
6 sesji po 20 min?, to jakie są przerwy między tymi sesjami skoro ma to być cały dzień???? przecież nie będę siedział godzinę czasu na dupie żeby polatać 20min..






Icon_baseball
2013-08-26, 05:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#60
RE: 3-4sierpnia biała podlaska C.D. 31-01 sier-wrz...
Ja jeszcze nie wiem czy w sobotę czy w niedzielę i wogóle czy pojadę. Ciekawe jaka pogoda będzie

2013-08-26, 05:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->