R1 jako pierwszy motocykl
Autor Wiadomość
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#41
RE: R1 jako pierwszy motocykl
tylko ze on ma dobry uklad w niemczech i dlatego ma dobre ceny... Red_icon_smile glownie handlarzom to pcha jak jest shit to nie poleci w zyciu i zawsze nawet kazdemu obcemu wszystko szczerze jak na spowiedzi mowi. Ja w kupnie to juz powoli sie poznaje ale swoja erke kupilem totalnie w ciemno i ryzykownie no i oplacilo sie byla po lekkim slizku prawa strona nieudolnie pomalowana bez naklejek ale 2002 rok w 2010 kupic za 10 kola w stanie technicznym idealnym to nielada osiagniecie Red_icon_smile do tego okazuje sie ze jak kupowalem z przebiegiem w ktory kompletnie niewierzylem 17800 okazal sie prawdziwy Red_icon_smile takze nie ma ryzyka niema zabawy Red_icon_smile a tak na serio to teraz bym w zyciu tak nie kupowal Red_icon_smile pofarcilo mi sie a z tego co slysze to niezle bomby potrafia sprzedawac
2012-04-02, 11:55 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kudlaty Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 119
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#42
RE: R1 jako pierwszy motocykl
ja jeździłem 4 lata suzukim gn 125, to moto nauczyło mnie podstaw, potem za namową ojca kupiłem virago 535, ale było za nudne i paliłem nim gume, wykładałem sie w winklach, etc...

po takim okresie, mam 18 lat, powiedziałem że chyba już umiem jeździć motocyklem... kupie R1 RN09Red_icon_wink
no i kupiłem... pierwsza jazda? zszedłem z moto blady i sie telepałem.. jazda kupionym do domu... ~280?
A PRZYRZEKAŁEM ZE NIE BĘDE ODKRĘCAŁ. nie kupujcie tego moto na pierwsze chyba ze będziecie samotnikami i posłużycie jako dawcy...
CBR f4i & RN 23 

2012-04-04, 10:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mag78 Offline
Młody
**

małopolska


Liczba postów: 48
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#43
RE: R1 jako pierwszy motocykl
18 lat ?

p.s skąd oni mają forse na takie motocykle ??? hmmm tata kupił ???
2012-04-05, 03:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kudlaty Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 119
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#44
RE: R1 jako pierwszy motocykl
tata?
tata dołożył mi do GN, potem wszystko sam, za swoje ciężko zarobione pieniądze..
nie mam wakacji ani ferii, tylko wyjeżdzam do pracy, i tak od 15 roku życia.
w międzyczasie nauka w tech. inf i robienie WWW za grosze..
CBR f4i & RN 23 

2012-04-05, 07:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#45
RE: R1 jako pierwszy motocykl
mag78, nie można tak wrzucac wszystkich do jednego wora, nie każdy ma zawód "ojciec" Red_icon_wink a i czasy sie zmieniają :p
2012-04-05, 09:17 PM
Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#46
RE: R1 jako pierwszy motocykl
watpie ze ktorys rodzic by kupil taka maszyne dziecku Red_icon_wink moja jak matka zobaczyla erke to 2 tyg sie nie odzywala Red_icon_wink a ojciec jak sie spytal jaka to pojemnosc i mu odpowiedzialem ze tysiac odp tylko "Ja pier... to takie robia?" Red_icon_tongue po roku zadal ze strasznie szybko sie rozpedza i ile na 1 biegu pojedzie jak powiedzialem ze 143 odp to po co mu reszta biegow Red_icon_wink
2012-04-06, 10:32 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#47
RE: R1 jako pierwszy motocykl
Ja bym nie kupił moto gdyby matka mi nie pozwoliła, pomimo że to ja płaciłem w całości. Ona nie ogarnia pojemności i co jest duże, a co małe więc tym się nie przejmuje ale jak usłyszała ile waży i ile kucy mam do dyspozycji pod manetą to troche się zdenerwowała. Do tego czas przyspieszenia 0-100 i v-max Red_icon_bggrin Najlepszy był dziadek jak dowiedział się ile ma pojemności. Z wójkiem zadaliśmy mu pytanie ile to może mieć koni skoro jego Toyota ma z 1.4 98km. On na to że jakieś 60 pewnie Red_icon_bggrin Nasza odpowiedź "weź to pomnóż 3 razy i będziesz miał wynik" Red_icon_smile Dziadek się spytał w takim razie jaka jest v-max pewnie coś koło 220-240 ^^ "no na początku jest trójka jak mam maks" swoją drogą ciekawe jakie jest przekłamanie i czy naprawdę pojedzie ponad 300 jak się 299 pokazuje
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2012-04-06, 11:03 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#48
RE: R1 jako pierwszy motocykl
oj tam mam 27 lat i to jest moja pasja wiec musiala sie z tym pogodzic Red_icon_smile po zeszlorocznym wypadku kazala mi sprzedac... obiecalem ale i tak to jest odemnie silniejsze... tu zrozumiala w przeciagu 1 dnia wiec chyba czai ze musze i ciul ;p Moja luba jak uslyszala ze "niby" sprzedam to odpowiedziala "chociarz mi nie kituj" hyhy Red_icon_wink
2012-04-06, 11:15 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kudlaty Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 119
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#49
RE: R1 jako pierwszy motocykl
@ malikowy,
299 juz mi pokazało, a potem staneło i jeszcze obroty w góre troszke Red_icon_wink)
tak naprawde moze mieć chyba 5% granicy błędu, czyli mogłeś nie jechać 300 Red_icon_cheesygrin
CBR f4i & RN 23 

2012-04-06, 01:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mag78 Offline
Młody
**

małopolska


Liczba postów: 48
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#50
RE: R1 jako pierwszy motocykl
(2012-04-05, 09:17 PM)XoXo napisał(a): mag78, nie można tak wrzucac wszystkich do jednego wora, nie każdy ma zawód "ojciec" Red_icon_wink a i czasy sie zmieniają :p

W czasach kiedy ja kupiłem było to pierwsze R1 w moim mieście i w okolicy, a teraz co trzecie moto to R1. Taka jest prawda że czasy tak się zmieniły że w tej chwili małolaty kupują rozpiździały (nie mówię konkretnie o R1 ale ogólnie) sprowadzone nie wiadomo skąd za parę tysiaków np. jakieś starsze moto wystarczy 600setka, za 3-4 tysiące już coś kupi, i rozpierdalają się. XoXo, masz rację że czasy się zmieniły bo widzę ile teraz na drogach jeździ sprzętów a ile jeździło w czasach gdy ja kupowałem. Nie zrozum mnie źle bo to fajnie że coraz więcej widać motocyklistów na ulicach, poznajesz ludzi, powstają fora jak to itd... Ale czasem to słabość ogarnia gdy widzę co odpierdala małolat na sprzęcie który ledwie się kupy trzyma.
2012-04-06, 05:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#51
RE: R1 jako pierwszy motocykl
http://demotywatory.pl/3423028/%E2%80%9E...ra-na-stol


a dla Mnie ten demotywator jest najbardziej wymowny i nie potrzebujący komentarza : )
LwG!
2012-04-12, 08:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#52
RE: R1 jako pierwszy motocykl
Dokładnie Red_icon_smile
2012-04-12, 09:04 PM
Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#53
RE: R1 jako pierwszy motocykl
mag78- masz racje, teraz byle gowniarz dostaje od tatusia czy mamusi skuter, komputer czy moto w wieku 17 lat bo sportowe sprzety- w wiekszosci wyklepane ulegalki staly sie tanie i ogolno dostepne ale co z tego jak nie potrafia sikuny jezdzic i byle wyga objezdza na 125ccm. Za to jest duzy rynek czesci zamiennych i interes sie kreci a ludzie robote maja, patrz tez mechanicy, serwisy, adwokaci, lekarze, rehabilitanci itd. :-) Sa plusy, sa minusy.

Ps. Nic to jest litr. Na dwoch :-P
2012-04-13, 06:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Szizys Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#54
RE: R1 jako pierwszy motocykl
Ja kupilem R1 na pierwszy motocykl Uwazam ze jest to opcja tylko iwylacznie dla ludzi z glowa na karku Mam wielki respect do tej maszyny poczatki byly trudne ale dalem sobie rade i teraz smiegam juz z zona (notabene lepiej mi sie jezdzi z nia niz samemu ) Moja R1 ma 160koni po modyfikacjach nie wykozystuje calej mocy napewno ale moge zapewnic kazdego ze nie objedzie mnie byle siusiek na 125 Red_icon_smile ostatnio objechal mnie jedynie koles na hayabusie ale to raczej nie dziwi Jezdze z kumplami któzy maja tez R1 Aprilie RSV-R Zawsze dotrzymuje im kroku i zaden z nich nie powiedzial by napewno ze to moja pierwsza Litra Red_icon_smile Moze jest troche inaczej w moim przypadku bo ja mam motocykl w UK troszke inne drogi tu mamy i inna jest kultura kierowców
Osobiscie nie polecam Red_icon_smile ale uwazam ze sie da bo od kazdej reguy jest wyjatek Red_icon_smile
Pozdrawiam
2012-05-01, 01:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BANITA78 Offline
Młody
**

Poznań
RN22

Liczba postów: 45
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#55
RE: R1 jako pierwszy motocykl
Witam wszystkich ja też kupiłem na pierwsze moto R1 bo nie ukrywam że jak zobaczyłem tą maszynę i to w kolorach jakich lubię to już nic innego mi się nie podobało, wszyscy mówią że zwariowałem ale jak narazie przejechałem 1300 km narazie żyję i jestem coraz bardziej zakochany w tym motorze. Teraz idę na kurs doszkalający technikę jazdy. Ale jedno co mogę powiedzieć jak miałem 20 lat napewno nie miałem głowy do tak szybkich pojazdów
2012-05-13, 04:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pawlor Offline
Użytkownik
***

Gdańsk


Liczba postów: 214
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#56
RE: R1 jako pierwszy motocykl
Czas i na mój post w tym temacie.

Moją rn09 przez 6 dni od dnia jej zakupu zrobiłem ok. 600km. Tylko w pierwszy dzień wsiadłem na nią sam i chciałem zobaczyć jak się zachowuje. Wcześniej jak pisałem jeździłem już na innych dwukołowcach ale zdecydowanie słabszych. Prywatnie r1 to moje pierwsze moto. Po pierwszym dniu jazdy japa cieszyła mi się niemiłosiernie. Wiem jaka to jest moc i obecnie w zupełności nie mam zamiaru jej wykorzystywać.
Dodam, że już na drugi dzień i do tej pory jeżdżę nią z narzeczoną. Nie uważam się za mistrza kierownicy ani też nie próbuję nim być i jest git. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z jazdy Red_icon_smile
... w trakcie zarabiania na rn22 ;]
2012-05-13, 07:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#57
RE: R1 jako pierwszy motocykl
moje pierwsze moto to właśnie R1 RN19. jak na razie ponad 6tyś. km. w tym sezonie i kręci się dalej... było by więcej ale 3tyg. moto czekało na wymianę łańcucha... Red_icon_smile
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2012-05-31, 10:12 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
jacar1 Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#58
RE: R1 jako pierwszy motocykl
Kupujac r1jako 1sze moto bylo bledem poniewaz na lzejszym sprzecie szybciej i wiecej bym sie nauczyl.
2012-06-06, 10:36 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#59
RE: R1 jako pierwszy motocykl
(2012-06-06, 10:36 AM)jacar1 napisał(a): Kupujac r1jako 1sze moto bylo bledem poniewaz na lzejszym sprzecie szybciej i wiecej bym sie nauczyl.
Przywitaj się ładnie w odpowiednim wątku

2012-06-06, 12:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GIENEK_II Offline
Młody
**

Lubelskie


Liczba postów: 36
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#60
RE: R1 jako pierwszy motocykl
Każdy ma swoje racje na plus, jak i na minus. Moją pierwszą maszyną jest też r1, i to prawda że trzeba mieć wyobraźnie i jeździć z głową. Z drugiej strony każdy ma jakieś kaprysy :-)
2012-09-02, 06:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->