Moja R1!!!
Autor Wiadomość
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#21
RE: Moja R1!!!
Rękawice też RST? Na zdjęciu spoko to wygląda. Tylko ja jakbym miał kasę kupiłbym buty innej firmy bo prawie każdy wybiera Sidi więc tak dla odmiany co innego bym chciał żeby się wyróżniać. Kask lubię w jakimś interesującym malowaniu żeby trochę był zauważalny Red_icon_smile Poza tym musiałbym zobaczyć ten strój na żywo

2013-07-25, 09:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
samotnyy Offline
Chyba Ty
***

Olsztyn/Mannheim
RN09

Liczba postów: 347
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
#22
RE: Moja R1!!!
Też RST, fajnie wyglądają i przyjazne w użytku. Zadowolony ogólnie jestem. Co do butów, właśnie z racji tego, ze każdy z kim rozmawiałem zachwalał, więc wolałem nie eksperymentować. Mi bardziej o zdrowie chodzi, przez wzgląd na wypadek zeszłoroczny, niż o wyróżnianie się Red_icon_tongue Miałem okazję w zajebistym malowaniu kupić, ale ciała dałem.. Młody człowiek, głupi Red_icon_smile W przyszłym sezonie planuję wymieniać. Na zlocie mam nadzieję zobaczysz Red_icon_cheesygrin Dzięki za opinię!
-

"Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale"
2013-07-25, 10:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#23
RE: Moja R1!!!
Chciałbym ale nie wiem czy będę bo ponad 500 kilosów mam. Co prawda cały czas A2 się leci to może przylecę jak załatwię towarzystwo. Jak będę utrzymywał tempo 200km/h cały czas to w około 3 godziny się śmignieRed_icon_cheesygrin

2013-07-25, 11:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
samotnyy Offline
Chyba Ty
***

Olsztyn/Mannheim
RN09

Liczba postów: 347
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
#24
RE: Moja R1!!!
No ja mam 550km i nikogo z moich stron. Dodatkowo po operacji będę (mam nadzieję, że pozwoli zdrowie na jazdę) i planuję być, także mam nadzieję, że Cię zmotywowałem Red_icon_cheesygrin
-

"Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale"
2013-07-26, 12:37 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#25
RE: Moja R1!!!
strój na motocykl to podstawa ,od tego się zaczyna kupując motocykl Red_icon_smile masz super zestaw ,więc możesz ruszać w świat Red_icon_cheesygrin co do cen i produktów ,moje zdanie na ten temat jest takie ,że to Tobie ma się podobać i Ty w tym będziesz jeździł ,jeśli już kupiłeś to musiało się Tobie podobać Red_icon_smile ceny może faktycznie nie są powalające ,ale nie szukaj teraz ,nie kombinuj Red_icon_cheesygrin masz wszystko i to najważniejsze ,jak ten się zużyje przyjdzie pora na kolejny ,wtedy będziemy radzić abyś latał na wypasie Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2013-07-26, 09:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
samotnyy Offline
Chyba Ty
***

Olsztyn/Mannheim
RN09

Liczba postów: 347
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
#26
RE: Moja R1!!!
dobrze powiedziane, dzięki Mariusz Red_icon_cheesygrin
-

"Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale"
2013-07-26, 10:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->