Miejscówki w Wawie i okolicy (kontra opony)
Autor Wiadomość
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#1
Miejscówki w Wawie i okolicy (kontra opony)
Siema, Panowie jutro odbieram lejce i pierwsze co zamierzam zrobić to jechać na zmianę opon na nowe tak by dobrze zacząć sezon Red_icon_smile pytanie czy znacie jakieś dobre miejscówki w warszawie i okolicach np. jakiś duży plac żebym bez przypału mógł sobie tam dotrzeć oponki i na spokojnie pouczył się zejścia na kolano ?????? będę wdzięczny za jakieś info- a jak ktoś nie chce ujawniać plejsu na forum to może być priv lub mogę oddzwonić czy cuś Red_icon_smile pzdr






Icon_baseball
2013-07-10, 10:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#2
RE: Egzamin praktyczny na A
Tylko nie przypierdol na nowych gumach bo daleko nie dojedziesz...
2013-07-10, 10:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#3
RE: Egzamin praktyczny na A
no wiem dlatego pytam Red_icon_wink poza tym i tak muszę je dotrzeć do samego brzegu bo co mi z wytartego środka ?nic.. Troszkę już je potraktowałem papierkiem żeby wazelina zeszła Red_icon_smile ale resztę muszę zrobić na moto..






Icon_baseball
2013-07-10, 10:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#4
RE: Egzamin praktyczny na A
Wazelina sama zejdzie po kilku dziesięciu km... Resztę wytrzeć ścierą i będzie gites...
2013-07-10, 10:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#5
RE: Egzamin praktyczny na A
damy rade Red_icon_smile ale miejscówki i tak potrzebuję, muszę poćwiczyć i zobaczyć na co stać nowe opony i sprawdzić jak z tym zejściem do kolana. Dzisiaj sobie dopiero przypomniałem, że mam na tyle 190/55 a nową kupiłem 190/50 a ja się dziwiłem co ona się tak głęboko kładzie Red_icon_smile

ps. zgadnijcie jaka to oponka??? podpowiedź to słonik na ranciku Red_icon_cheesygrin






Icon_baseball
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-07-10, 10:30 PM przez erłan87.)
2013-07-10, 10:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#6
RE: Egzamin praktyczny na A
2ct???
2013-07-10, 10:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
IsThePower Offline
matt1992
****


rn09/ rn12

Liczba postów: 768
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 3
#7
RE: Egzamin praktyczny na A
Metzeler
2013-07-11, 02:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#8
RE: Egzamin praktyczny na A
Plastik odebrany, gumy zmienione = można zapierdalać Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Zupełnie inna bajka jak się człowiek nie stresuje i nie myśli o psach itp. Oponki zmieniłem na metzelery m5, miały być supergluty bt-003 ale stwierdziłem, że jak ma mi się zaraz skończyć tył to wole dłużej pojeździć.. Pierwsze wrażenia z m5 pozytywne, już jak wyjeżdżałem od wulkanizatora to poczułem, że koło się lepiej toczy Red_icon_smile Po paru kilometrach i zaliczeniu wszystkich wiaduktów na puławskiej oponka prawie zamknięta tzn. wszystkie oznaczenia na oponie zaliczone jednak słonik jeszcze nie tknięty Red_icon_wink Jajca były jak pocinałem z dwiema oponami zarzuconymi na sobie bo nie miałem jak ich zawieźć, a dymać autobusem mi się nie chciało Red_icon_cheesygrin w każdym razie zmiany dokonał Pan Tomasz Szostak na puławskiej 229 i z czystym sumieniem mogę go polecić. Szybko, precyzyjnie z optymalizacją za 100zł-nie wiem czy to drogo ale ruchy ma jak na pitstopie Red_icon_cheesygrin pzdr






Icon_baseball
2013-07-11, 03:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MikiRikiTiki Offline
Użytkownik
***

Warszawa
rn01

Liczba postów: 498
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#9
RE: Egzamin praktyczny na A
jak wymieniałem opony w moto hurcie, to też 50,- za wymianę od oponki płaciłem z wyważeniem elektronicznym.
Po ok 150-300 km to cała powłoka schodzi i będziesz mógł bez strachu sobie ćwiczyć zejście na kolano. W wawce troszkę trudno o dobre miejsce - no chyba, że jakiś odkurzony plac manewrowy ogarniesz sobie, albo jak większość, na parkingu jakiegoś marketu poćwiczysz.
________________________________________________________________

rn01 - Dziadziuś, ale lubi sport Red_icon_smoke
2013-07-11, 03:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#10
RE: Miejscówki w Wawie i okolicy (kontra opony)
OT:
pozwoliłem sobie oddzielić posty z wątku na temat prawa jazdy, bo pytanie jest o miejscówki (w Wawie i okolicy), aby sobie opony ładnie pozamykać Red_icon_wink
2013-07-11, 04:26 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#11
RE: Miejscówki w Wawie i okolicy (kontra opony)
dobrze szefie Red_icon_wink






Icon_baseball
2013-07-11, 05:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
KajoZG Offline
Dawca
**

Zielona Góra
R1 RN01

Liczba postów: 70
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 1
#12
RE: Miejscówki w Wawie i okolicy (kontra opony)
Co do cwiczenia na parkingu pod supermarketem to uwazaj na parkingi z malowanymi liniami do parkowania. Poszukaj parkingu bez lini najlepiej z kostki brukowej (linie sa z kolorowej kostki) podobno kostka lepiej klei niz asfalt dla tego stunterzy nie pala gumy na kostce bo za szybko koncza sie opony i za mocno klei tyl (tak slyszalem w wydziadzie chyba z Raptownym)
2013-07-11, 06:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#13
RE: Miejscówki w Wawie i okolicy (kontra opony)
zawsze mi sie wydawalo ze na kostce latwiej zerwac przyczepnosc jak patrze na osiedlu i jednak na kostce bym nie ryzykowal

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-07-11, 07:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Qurde Offline
Użytkownik
***

w-m
BMW s1000rr

Liczba postów: 271
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#14
RE: Miejscówki w Wawie i okolicy (kontra opony)
na kostce zawsze piasek jest co wiaze sie z gleba xD zreszta lepiej zaufac asfaltowi niz kamieniom
@@@@@@@@@@@@@@
Alpinestars + arai = RN12
http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=2045
2013-07-11, 08:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
KajoZG Offline
Dawca
**

Zielona Góra
R1 RN01

Liczba postów: 70
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 1
#15
RE: Miejscówki w Wawie i okolicy (kontra opony)
Kostka jest podobno bardziej szorstka a piach zatrzymuje sie w rowkach (zalezy tez jaka kostka). Osobiscie wolal bym kostke niz asfalt z liniami ale pewnie najlepszy jest zwykly dobrej jakosci asfalt bez dziur i farby. Po za tym jak przetestujesz opony na asfalcie to bedziesz tez wiedzial jak sie spisuja na drodze(chyba ze jezdzisz po chodnikach Red_icon_tongue ). W sumie i kostka i asfalt jest dobry ale trzeba unikac wszystkiego co malowane Red_icon_smile
2013-07-11, 09:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#16
RE: Miejscówki w Wawie i okolicy (kontra opony)
po pierwszym całym dniu na moto Red_icon_smile wiem jedno, nigdy więcej dwóch różnych opon w motocyklu nie założę. I nie chodzi o to czy to są miśki czy pirelki tylko o to, że musi to być komplet! Czuć spójność w prowadzeniu i jest lepsze czucie drogi, nie wspominając już przyczepności. . . Tylko ciągle mało winkli, maaałoooo Red_icon_cry






Icon_baseball
2013-07-12, 02:02 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#17
RE: Miejscówki w Wawie i okolicy (kontra opony)
Jebłem .... np.traska na pułtusk. Zachscz o zegrze zjedz zapierdalanke i na trasce do pultuska zjazdy,rozjazdy masz szybkie winkle .nie skuś bo 4 lata temu kumpel zamienil sie tam w tatar......
--- R One  is The BesT OnE ---
2013-07-12, 04:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#18
RE: Miejscówki w Wawie i okolicy (kontra opony)
no to żeś dojebał z tą skuchą. . . Red_icon_cry z resztą jechać na pułtusk żeby zrobić 2 czy 3 zakręty to trochę lipna perspektywa... Chodziło mi raczej o coś bardziej na odludziu, w sensie bezpieczeństwa- bez puszek band i żeby ludziom nie przeszkadzać. Na ruchliwych drogach to ja podziękuje, można sobie na małe co nie co pozwolić ale nie sprawdzać swoje czy opon możliwości. . . Rozjazdy na puławskiej są zajebiste ale dwa trzy kułka i trzeba się zawijać żeby przypału nie robić. . . Red_icon_sad Chyba się wybiore na modlin ale to dopiero jak żebatkę zmienie Red_icon_cheesygrin






Icon_baseball
2013-07-12, 07:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#19
RE: Miejscówki w Wawie i okolicy (kontra opony)
jedz na tor do radomia tam bedziesz mial bezpiecznie bez przypalu i do bólu

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-07-13, 10:21 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#20
RE: Miejscówki w Wawie i okolicy (kontra opony)
No chyba będę musiał tak zrobić. . . ToR_GT a Ty byłeś w tym radomiu wiesz jak to miej więcej wygląda tzn. jakie opłaty, czy coś trzeba mieć nie wiem co kolowiek żeby pozwolili polatać ????????






Icon_baseball
2013-07-13, 11:01 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->