"chech engine" w R1
Autor Wiadomość
KiluR1 Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 8
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
#1
"chech engine" w R1
Witam wszystkich Forumowiczow .

Tak jak w temacie mam pytanie co do "check engine"w R1 a mianowicie co trzeba zrobic zeby zegary pokazaly czemu zapalila sie kontrolka ? R1 jest z 2004 roq z USA i wiem ze wciska sie ktores przyciski na zegarachi zeby zegary pokazaly kody co jest nie tak ze zapalila sie pomaranczowa kontrolka na zegarach "chceck engine" Jak bylem w USA dzwonilem do salonu yamahy i przez telefon mowili mi co mam wciskac zeby wyskoczyly kody a kody mozna sprawdzic na internecie i wiem ze 3 czujniki musze wymienic bo motocykl nie odpala ;/(niestety nie pamietam jak to sprawdzalem) Slyszal ktos cos o tym ??

2 pytanie: Czy komputer pasuje od Europejskiej R1 do R1 z USA ??
2013-06-11, 09:15 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#2
RE: "chech engine" w R1
ja mam starszą wichure i nie mam pojęcia o tych kodach ale czy próbowałeś dzwonić po naszym kraju ??? może chłopaki z serwisów będą wiedzieć???






Icon_baseball
2013-06-11, 01:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
KiluR1 Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 8
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
#3
RE: "chech engine" w R1
(2013-06-11, 01:19 PM)erłan87 napisał(a): ja mam starszą wichure i nie mam pojęcia o tych kodach ale czy próbowałeś dzwonić po naszym kraju ??? może chłopaki z serwisów będą wiedzieć???

W naszym pieknym kraju mowia zeby przywiezc do serwisu hehe Red_icon_smile albo,ze to pewnie czujnik przechyenia i dlatego nei odpala co jest to mozliwe ale musze sprawdzic dokladnie bo nie bd kupowal czujnikow jak to nie to... Ogarne jakos jak bd w PL i zadzwonie do usa tam albo bardziej kumaci albo zyczliwi Red_icon_smile
2013-06-12, 10:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#4
RE: "chech engine" w R1
błąd czujnika przechylenia wywali błąd już jak moto będzie miało mniejszy kąt przechylenia niż 45st i to raczej nie wpływa na odpalanie tylko po prostu jest błąd położenia motocykla który jak ktoś wie jak możena samemu skasować z zegarów jak i inne błędy. Mi się przewróciła ze stojaka i jakoś odpala normalnieRed_icon_wink jak w trasie by Ci się kosa w ziemie wbiła i moto wywróciło tez byś nie mógł go odpalić?

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-06-13, 05:00 PM przez Thor.)
2013-06-13, 04:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
KiluR1 Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 8
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
#5
RE: "chech engine" w R1
(2013-06-13, 04:58 PM)ToR_GT napisał(a): błąd czujnika przechylenia wywali błąd już jak moto będzie miało mniejszy kąt przechylenia niż 45st i to raczej nie wpływa na odpalanie tylko po prostu jest błąd położenia motocykla który jak ktoś wie jak możena samemu skasować z zegarów jak i inne błędy. Mi się przewróciła ze stojaka i jakoś odpala normalnieRed_icon_wink jak w trasie by Ci się kosa w ziemie wbiła i moto wywróciło tez byś nie mógł go odpalić?

Wiadome,ze moglbym ale czujnik ten jezeli motocykl sie przewali wylacza silnik tak ?? Jak czujnik pochylenia jest zjebany to mozliwe,ze wlasnie wylaczylo silnik i nie odpala bo komputer uwaza ze on caly czas jest na glebie i dlatego to ma sens ...
2013-06-14, 09:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#6
RE: "chech engine" w R1
kilu przeczytaj temat od FZ1, tam wrzucałem jak wejść w diagnostyke przeczytać numery błędów i skasować błędy

2 pytanie: Czy komputer pasuje od Europejskiej R1 do R1 z USA ??
w żadnym przypadku nie pasuje
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-06-16, 02:58 AM przez malikowy.)
2013-06-14, 11:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#7
RE: "chech engine" w R1
Jak szukalem R1 to tylko jedna nje miala tego bledu a napewno lezala ktos poprostu skasowal, a wszystkie odpalaly. Skasuj blad ale mysle ze on na nic nie wplywa

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-06-15, 10:36 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
KiluR1 Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 8
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
#8
RE: "chech engine" w R1
(2013-06-14, 11:58 PM)malikowy napisał(a): kilu przeczytaj temat od FZ1, tam wrzucałem jak wejść w diagnostyke przeczytać numery błędów i skasować błędy

2 pytanie: Czy komputer pasuje od Europejskiej R1 do R1 z USA ??
w żadnym przypadku nie pasuje

Wielkie thx ! Pozdro
2013-06-16, 12:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->