Owiewki torowe-różnice ?
Autor Wiadomość
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#1
Owiewki torowe-różnice ?
Siema, możecie mi wytłumaczyć tak czysto teoretycznie Red_icon_smile różnice między zwykłymi owiewkami, a owiewkami TOROWYMI ??? Czym one sie różnią i co tak naprawdę dają??? Pytam bo wpadłem na pomysł który mi podżucił malikowy Red_icon_smile wrzucając ostatnio zdjęcie starej R1 z zajebiście zrobionym zadupkiem torowym do urzytku codziennego. I tak sobie pomyślałem, że zamiast nakładki na siedzenie( za nie wiadomo ile ) zajebałbym sobie właśnie taki zadupek i oddał już wszystko do lakierowania Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin. Na dole link do foto tej Rjeden, oceńcie i napiszcie jak wam się widzi taki pomysł ??? Red_icon_smile Pozdro i niech pogoda już wróci. .. Red_icon_sad
http://www.the370z.com/members/andyr1-al...296-r1.jpg






Icon_baseball
2013-05-24, 11:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#2
RE: Owiewki torowe-różnice ?
dają tyle, że nie uszkodzisz oryginalnych w czasie gleby + łatwiej je moim zdaniem montować niż oryginały i przede wszystkim są tańsze w zakupie a jak masz komplet to możesz od razu polecieć do znajomego żeby Ci odbił kilka kompletów za mniejsze pieniądze, pług według wymogów powinien posiadać miejsce w razie wycieku oleju żeby nie wszystko poszło na asfalt i rzadko jest miejsce na lampy oraz miejsce na oryginalne siedzenie bo wtedy naklejana jest po prostu pianka zamiast niego Red_icon_smile
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-05-25, 01:21 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#3
RE: Owiewki torowe-różnice ?
dzięki Red_icon_smile znalazłem coś takiego http://allegro.pl/siedzisko-zadupek-yama...47278.html tylko tak się zastanawiam czy to nie będzie się majtać jak starej kurwie majtki na wietrze ??? w sensie czy materiał jest dosyć sztywny, a nie taki papiierowy jakby Red_icon_smile ?






Icon_baseball
2013-05-25, 09:26 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Ziutek Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 462
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
#4
RE: Owiewki torowe-różnice ?
moim zdaniem troche drogo za sam zadupek torowy Red_icon_tongue poszukaj powinno byc taniej Red_icon_wink
2013-05-25, 11:57 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#5
RE: Owiewki torowe-różnice ?
a ja powiem tak:

oryginały się nie rozbijają jak szkło, torowe owiewki z laminatów mają to do siebie że wystarczy przewrócić bolida i one pękają gdzie tylko mają możliwośc.

Oryginał jest miękki jak guma, oryginały powiem że trudno rozwalić, miałem szlifa i wszystko przeżyło niemal nietknięte.

Oryginał elementu kosztuje około 15o zł sztuka. W życia wzięte że bardziej opłaca się polowac na takie oryginały po lekkim szlifie niż kupować zestaw nowych torowych.

Ale to moje zdanie. Jeżdzę na oryginałach i nie żałuję tej decyzji zwłaszcza że w zimie je wychaczyłem dość tanio. Po takim szlifie jak miałem na Brnie to chyba wszystko z laminatów poszło by na śmieci.
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2013-05-25, 02:32 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#6
RE: Owiewki torowe-różnice ?
Czyli tak jak myślałem, chociaż jak znajde coś w dobrych pieniądzach i będzie się podobać to pomyslę nad tym, a jak nie to nakładka i tyle.. A tak apropo zadupka to dzisiaj chyba z 6 godzin spędziłem na modelowaniu tego jebanego akcesoryjnego undertailu :/ :/ :/ skończyło się na dwuch kątownikach i jest gitara Red_icon_cheesygrin pzdr






Icon_baseball
2013-05-25, 09:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->