Kupię RN19 [cz.2]
Autor Wiadomość
marfi88 Offline
słager
**

LBN
RN20

Liczba postów: 98
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
RE: Kupię RN19 [cz.2]
kolego stk26, zawodowo, to ja szczuje psami stulejarzy;P Poza tym, jesli przez motor rozumiesz motocykl, to dzieki, ale juz kupilem. I bylem ogladac ta niebieska i jakos z nikim nie chcialem sie bic. Jak wspomnialem, podoba sie biore, nie podoba, to dziekuje, a nie pisze wspomnienia z wakacji na forum. Jedno mnie tylko zastanawia, dlacego kazdy kupuje igle, a potem jak sie chce od kogos kupic, to ,,posiada normalne slady uzytkowania''-.- Z twoim kolega bedzie podobnie, bedzie gleba i to pewnie nie jedna, wiec szkoda takiej iglyRed_icon_tongue Zeby nie bylo oftopu, to nie ma nic zlego w jezdzie na torze. Od tego sa te motocykle, wazne aby byly odpowiednio serwisowane. Nie chcesz z przeszloscia torowa, to kup junaka. A co do tych kierunkowskazow, to hamerykance tak maja, zmiana kierunkow pomaga, ja zmienilem te duze bulwy na diodowe i jest gites, wiec to najmniejszy problem na ktory trzeba zwrocic uwage podczas kupna moto.

ps nie chce sie klocic, czy stwarzac nerwowej atmosfery, ale badzmy ludzmi. Jak chce kupic igle i ja kupuje, to tez powinienem sprzedac igle. A nie, taka cebulowatosc, kupuje igle, oddaje padline. A jak chce normalny motocykl do jazdy, to nie zwracam uwagi na srubki, koleczki, spinki, zapinki, tylko kupuje w miare zadbany ze zdrowym piecem, jak juz koledzy pisali.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-07-12, 10:17 AM przez marfi88.)
2014-07-12, 10:12 AM
Szukaj
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
RE: Kupię RN19 [cz.2]
stk26 koledzy dobrze Ci mówią, a jak szuka kumpel Twój takiej igły to marne szanse, że 19-stke znajdzie (choć sznase marne ale są) lepiej niech dozbiera i do salonu się wybierze bo szkoda waszego czasu i kasy na benzynę jak o takie pierdoły się czepiacie. Uważam, że patrzenie na spinki czy były zdejmowane zgubione czy zmienione jest przesadą. Bo u siebie jak zmieniałem wydechy nadepnąłem na spinkę i wsadziłem inną. Jak za ładna to też źle i doszukujecie się dlaczego za ładna. Dla mnie osobiście ważniejsze od spinek naklejek i koloru plastików jest to żeby moto było sprawne technicznie rama nie malowana nie spawana i silnik nie zajechany, zawias czy cały i koła proste nie spawane. Kazdy wybiera co dla niego najlepsze ale Twojemu kumplowi tez sezon ucieka Red_icon_wink

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2014-07-12, 10:27 AM
Szukaj
stk26 Offline
Młody
**




Liczba postów: 38
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
RE: Kupię RN19 [cz.2]
marfi gadasz od rzeczy strasznie, podobają Ci sie sprzety po torze to jezdzij na takich i nie ma o czym rozmawiac. ja widzialem niebieska i gosc mnie chcial bic za to co ja jemu powiedzialem o tym motorze, a Ty pewnie bylbys taki uprzejmy dla niego ze o nie czepialbys sie zeby bylo milo i kupilbys ten sprzet, Ty ale nie ja. i zebys Ty przypadkiem nie miał gleby.... bo tego bym nie zyczył jak Ty mojemu koledze,

i od tego jest forum zeby sie dzielic uwagami, bylem po sprzet, widzialem i dziele sie z wami, to nie jest dla mnie tylko dla innych, jak Ci sie nie podoba to nie czytaj, albo jesli nie od tego jest te forum to nie bede pisac co widzialem bo mi to do szczescia nie potrzebne

ja zwracam uwage na spinki bo to nie 1000zł zebys przykrywał oko na to co kupujesz.

niebieska szrot totalny, thor wlasnie o tym powiedzialem koledze, czerwona mi sie podoba i powiedzialem ze i tak bym ją wziął, zmienil naped, jezdzil na takim koszu i sprzecik i tak godny polecenia.

ja widze kazda spinke i nie robie nikomu zawrotu glowy tylko zwracam uwage, odkad patrze na ten temat mowicie o kazdej spince i srubce, od tego jest forum a czepiacie sie mnie
dla mnie prosty motor,nie spawany i zdrowy silnik to podstawa, a osobiscie bym wolał zeby był w jak najlepszym stanie i nie byl poskladany z kilku. pozdro
2014-07-12, 12:32 PM
Szukaj
dzorczbond142 Offline
Młody
**

Lewin Brzeski


Liczba postów: 98
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
RE: Kupię RN19 [cz.2]
aaa kolego twoje ostatnie zdanie przeczy temu co wczesniej pisales ze prosty nie spawany zdrowy silnik to podstawa, ale jak opisywales te sprzety to tylko ja ogladales gdzie byl malowany jak naklejka zle przyklejona itd glownie detale i wyglad ogladales a tej niebieskiej nawet nie odpalales... a przecierz to serce rama i ogolnie to co jest niezbedne do jazdy sa najwazniejsze, a noz by ta niebieska mimo ze byla cala przemalowana to mogla byc w swietnej kondycji...
2014-07-12, 03:04 PM
Szukaj
marfi88 Offline
słager
**

LBN
RN20

Liczba postów: 98
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
RE: Kupię RN19 [cz.2]
Jak byłem ją oglądać miesiąc temu, to odpalałem. Nie chodziła najgorzej, ale do ideału sporo brakowało:/ Niestety nie jeździłem, więc może chociaż skrzynia jest igla;]
2014-07-12, 03:38 PM
Szukaj
Speedfighter Offline
Młody
**

Radzymin
brak

Liczba postów: 39
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
RE: Kupię RN19 [cz.2]
2014-07-13, 03:05 PM
Szukaj
aras1313 Offline
Użytkownik
***


R1 2006

Liczba postów: 311
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
RE: Kupię RN19 [cz.2]
znaczki r1 na owiewkach nie w tych miejscach co powinny byc wydechy tragedia, nigdy nie rozumialem co wiara ma z tym znaczkiem na czaszy z przodu (nosek) haha
2014-07-13, 03:17 PM
Szukaj
arturky Offline
Młody byłem
***

podlaskie
świetlówki

Liczba postów: 280
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
RE: Kupię RN19 [cz.2]
Moto opisywalem w tym watku, do tego co napisal Aras dodam ze to anglik i ma jeden kluczyk. Boczne owiewki kiepsko pomalowane i oklejone. Ale cenka opada, bo nie znalazla amatora kwasnych jablek.
Chciałbym być bogaty, bo młody i piękny już byłem Red_icon_smile
2014-07-13, 05:41 PM
Szukaj
stk26 Offline
Młody
**




Liczba postów: 38
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
RE: Kupię RN19 [cz.2]
dzorczbond142 nie hejtuj, nie odpalałem bo najpierw sie oglada stan techniczny wizualnie, pozniej sie odpala ewentualnie, w zyciu niczego nie kupowales czlowieku ?

do r1 widze ze:
wloty powietrza mają byc białe, 2 dolne plugi malowane, albo to chinczyki,nieoryginalne naklejki na zadupki, wiec albo tez chinczyk albo malowany, przypuszczam ze reszta motoru tez malowana,brak tylnych setow
i nie wiem, ale z tego co zauwazylem sprezyna na amortyzatorze jest srebrna, nie wiem czym to idzie, ja mam anglika 2007 i mam zółta
sprawdz po vinie jakiego koloru motor wyszedl z fabryki i od tego bym zaczał, wez technika, wejdz w komputer i sprawdz na ktora strone lezala.
za malo zdjec,popros o dodatkowe, w dodatku po cenie duzo dobrego bym sie nie spodziewal
2014-07-14, 03:23 AM
Szukaj
Milvith
Unregistered




 
RE: Kupię RN19 [cz.2]
Słuchajcie jedziecie chłopaka że szuka nie wiadomo co a ideał to tylko w salonie... Nie prawda mnie takie podejście do kupowania pasuje bo czy 50 tys czy 25 to cieżko zarobiona kasa. Poza tym takie mocne dopatrywanie i przewidywanie jest dobre bo potem można mieć niezłe problemy... Tak jak umnie w mieście kupiłbym przypuscmy takie mocnopowypadkowe r1 coś by się rozsypało to serwis mam 100 km domenie całodzienny wyprawa... Popieram takie mocne oględziny i kolegę stk26 bo póki kasa w garści to ty jesteś pan... A kupić rodzynka można tylko jest to kwestia czasu...

Pozdrawiam
2014-07-14, 07:50 AM
dzorczbond142 Offline
Młody
**

Lewin Brzeski


Liczba postów: 98
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
RE: Kupię RN19 [cz.2]
aaa pierdziele sie klocic jedni kupuja tak a drudzy zas inaczej wiec kij tam ja nikomu nie zmienie nastawienia a ktos mnie tym bardziej Red_icon_wink
2014-07-14, 08:08 AM
Szukaj
adrian_00 Offline
Konkretny
****

Mińsk Mazowiecki
Rn 22 11'

Liczba postów: 798
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
RE: Kupię RN19 [cz.2]
2014-07-19, 07:32 PM
Szukaj
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
RE: Kupię RN19 [cz.2]
sory za ot ale milvith popieram co napisałeś, chłopak dobrze robi, że stara się weryfikować wszystkie niedociągnięcia, przy najmniej ma łeb na karku, a takich handlarzy co naciągają ludzi na nie małe pieniądze w morde się powinno walić i patrzeć czy równo puchną. pzdr






Icon_baseball
2014-07-19, 08:28 PM
Szukaj
Irek Offline
Wariat
*****

Pulawy


Liczba postów: 1,061
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 4
RE: Kupię RN19 [cz.2]
2014-07-25, 08:08 PM
Szukaj
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
RE: Kupię RN19 [cz.2]
STK jezeli macie pape wpadacjie do mnie jak sie do czegos doczepisz ze nie jest ori i to udowodnisz to zworce kase za przyjazd i pojde po 0,7 JB ;]

Iro kupuj ladna sztuka Red_icon_tongue malowanie najlepsze Red_icon_tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-07-25, 11:35 PM przez Gr4.)
2014-07-25, 11:32 PM
Szukaj
Ponury Klecha78 Offline
Banned

Warszawa
B-king

Liczba postów: 113
Dołączył: Jun 2014
RE: Kupię RN19 [cz.2]
Irek ona 106 kucy ma Red_icon_cheesygrin
2014-07-26, 09:10 AM
Szukaj
Irek Offline
Wariat
*****

Pulawy


Liczba postów: 1,061
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 4
RE: Kupię RN19 [cz.2]
he pewnie koles napisał moc na kole :))) szczególarz:)
2014-07-26, 02:32 PM
Szukaj
stk26 Offline
Młody
**




Liczba postów: 38
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
RE: Kupię RN19 [cz.2]
ktos wysłał
http://allegro.pl/yamaha-r1-rn19-rn20-10...49302.html

od poczatku w polsce ale wersja stany, przelaczniki,klucz itp
lakier wyglada na oryginał,
nie podoba mi sie sruba stelaza tylnego, bo w srodku jest okragla Red_icon_cheesygrin pewnie zaszpachlowana
kierunki przód wersja usa a tylne europa czy mi sie wydaje ?? , boczna owiewka europa
sruba w ramie powinna miec jakas zaslepke ??

waz nad deklem sprzegla z prawej powinien byc swiecacy jakby, niz taki matowy
i jeszcze jedno,

z tego co mi wiadome rn19 na poczatku produkcji mialy oznaczenie skrzyni xN515e, ponoc dopiero 2008 mialy podobno poprawioną w czyms tam i szlo N516e
czy wystarczy ze byla poczatku produkcji a ze usa to juz miała poprawke w skrzyni i oznaczenie N516e ??

cos mi tutaj smierdzi Red_icon_cheesygrin za dobra cena jak na bezwypadkowosc i oryginalny lakier Red_icon_cheesygrin
co nie znaczy ze nie ładna Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-07-28, 12:43 AM przez stk26.)
2014-07-28, 12:38 AM
Szukaj
Irek Offline
Wariat
*****

Pulawy


Liczba postów: 1,061
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 4
RE: Kupię RN19 [cz.2]
http://otomoto.pl/yamaha-r1-black-gold-M4087800.html
nastepna sztuka wiem ze nie idealna ale mam blisko i byc moze do nastepnego sezonu dałoby sie wyszykowac. chyba ze ktos widzis jakies wady ktore calkiem dyskwalifikuja tego sprzeta


tylko w 2007 nie było chyba złotych r1Red_icon_sad
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-07-28, 03:18 PM przez Irek.)
2014-07-28, 03:14 PM
Szukaj
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
RE: Kupię RN19 [cz.2]
Irek ona cała malowana, więc i fele możliwe że trysnął.
Jak masz blisko, to podjedź i osłuchaj jak od strony technicznej.

Z wad/uwag:
- wahacz po lewej stronie, koło mocowania rolek pod stojak - jakiś taki mocno pochetany
- lewa laga cała zardzewiała(nalot)
- lewe mocowanie przedniego koła, koło ośki wygląda na malowane
- lewy set kierowcy normalny, a sama dźwignia już psełdo sportowa, bo składana
- czasz odstaje lampy
- śruby od stelaża przynajmniej po lewej są jakieś pougniatane i raczej kluczem już tego nie ruszysz
- brak śruby mocującej lewą lampę do stelaża
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2014-07-28, 03:39 PM
Strona WWW Szukaj


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->