Stelarz tył Rn19
Autor Wiadomość
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#1
Stelarz tył Rn19
Witam, jak w temacie, poszukuje stelarza tylnego do rn19 ( 2007r) w dobrej cenie Red_icon_smile moj niestety polamal poprzednik ... i puscil na spawie. I zastanawiam sie czy spawac go dalej czy po prostu kupic nowy, ( pękł praktycznie w miejscu w ktorym trzymana jest tylna owiewka i tablica rejestr ) wiec pasazerowi nie zagraza, ale telepie mi calym tylem. Co radzicie? Wiem ze ciezko jest dostac dobry uzywany stelaz w dobrych pieniadzach
2011-05-16, 10:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
RafsonR1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
#2
RE: Stelarz tył Rn19
Cieniu, jakbyś znalazł jakiś punkt gdzie można taki stelaż do rn19 zakupić w sensownej cenie to poproszę o info, też poszukuje. Mam zamiar polecieć na Rumunię i nijak nie wiem jak mam se bagaż przymocowaćRed_icon_wink a może jakaś samoróbka będzie rozwiązaniem?
2011-05-17, 02:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#3
RE: Stelarz tył Rn19
Wlasnie nie wiem, ale po przemysleniach chyba tymczasowo to jeszcze pospawam zwlaszcza ze ucze sie latac na gumie Red_icon_tongue i bron Boże cos pojdzie nie tak to nowy stelarz pojdzie w cholere Red_icon_tongue ost "okazje" jaka widzialem byl to uzywany stelarz z allegro za 1200zl ... fakt ze stan idealny ale ta cena ... Red_icon_sad wiec alternatywa spawania wydaje sie korzystniejsza Red_icon_smile
2011-05-17, 06:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
RafsonR1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
#4
RE: Stelarz tył Rn19
Powaliłoby mnie jakbym na kawałek zagiętego aluminium wydał 1200plnRed_icon_wink.. chyba pozostaje pobawić się z torbami turystycznymi, mam takie tylko płyta mocująca nie pasuje do R1, muszę jakoś poprzerabiać i pomyśleć jak przypiąć pasy aby nie popaliło od wydechów.. a jak już się uda przymocować, mam nadzieję że mi nie zwieje przy ostrym starcieRed_icon_winkRed_icon_wink
2011-05-22, 11:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#5
RE: Stelarz tył Rn19
hmmm widze ze sie nie zrozumielismy Red_icon_tongue mi pekl stelaż ten seryjny ;P nie dodatkowy Red_icon_smile czyli jakby rama pomocnicza - przedluzenie ramy glownej tuz pod siedzeniem pasazera ;/ a nie dodatkowy na bagaz - wybaczcie ale R1 i torba to tak jakbys ogladal modelke z grubymi udami i wielkim brzuchem ;p nie kaleczcie tego motocykla! Red_icon_tongue polecam torbe na bak ktora mocuje sie na magnes - piekna sprawa Red_icon_wink
2011-05-23, 10:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#6
RE: Stelarz tył Rn19
wznawiam temat Red_icon_sad nikt nie ma dojscia do jakiejs uszkodzonej rn19 ? potzrebuje tylny stelaż Red_icon_sad na gwalt w dobrej cenie - i Jakbys mogl bemisz poprawic nazwe watku Red_icon_cheesygrin bo nie wiem skad wzialem stelaż przez "RZ" Red_icon_cheesygrin
2011-05-24, 11:18 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->