Egzamin praktyczny na A
Autor Wiadomość
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#21
RE: Egzamin praktyczny na A
po prostu latałem dziś od 14 i wiem jak pogoda wygląda teraz, ciekaw jestem jakie warunki będziesz miał na egzaminie bo trzeba hamować awaryjnie, a na mokrym to wiesz Red_icon_smile
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-05-07, 10:13 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
drzewo Offline
Konkretny
****

Sosnowiec
Hornet 919

Liczba postów: 829
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
#22
RE: Egzamin praktyczny na A
Powodzenia Red_icon_smile Ja miałem na tym egzaminie stresa jak jasna cholera - na B nie było takiego Red_icon_smile
moto-opinie.info - Opinie o motocyklach i produktach motocyklowych w jednym miejscu.
2013-05-07, 10:17 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#23
RE: Egzamin praktyczny na A
a ja zdałem w połowie listopda ubiegłego roku ,a smigam ponad 15 lat moto,zdałem z 2 razem,plac ok ujebał na przejsciu ze wymusiłem .zdawałem motocyklem van van taki plazowy,jak gn250 na balonowych kolach.
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2013-05-08, 05:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#24
RE: Egzamin praktyczny na A
ja na A zdalem w 2002.... ehhh to byly czasy... tak ósemki śmignalem na pelnej rurze ze mi powiedzial ze na miasto niemusimy juz jechac ;] samochod mialem pocwiczyc jak to stwierdzil i w 2006 dopiero sobie zrobilem ;d ale w tych czasach to niezly hardcore slyszalem wiec POWODZENIA Red_icon_cheesygrin
2013-05-08, 08:59 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#25
RE: Egzamin praktyczny na A
zdales ? bo nie wiem czy moge juz kciuka puscic... Red_icon_tongue
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2013-05-08, 12:05 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
aneta Offline
Młody
**




Liczba postów: 25
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
#26
RE: Egzamin praktyczny na A
powodzenia Red_icon_smile
2013-05-08, 02:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#27
RE: Egzamin praktyczny na A
NO I JEDNAK UJEBAŁEM Red_icon_sad Red_icon_sad Red_icon_sad Red_icon_sad Red_icon_sad Red_icon_sad JA PIERDOLE..... EHH ://///////////////////////////
Dwa razy sie podparłem nogą na tym samym manewrze i dokładnie w tym samym miejscu-wolny slalom na wyjściu z bramki.. Powiem wam tak, że jeżeli macie jakiegoś znajomego co ma zdawać to niech nawet nie myśli się wybierać tam bez jazd doszkalających na tym motocyklu!!!! Jest taki nie poręczny, że jak się dobrze nie opanuje techniki jazdy na nim między tymi jebanymi pachołkami to nie ma szans. W ogóle bez gazu idzie za szybko i trzeba go dławić tylnym chamulcem, do tego oczywiście operować sprzęgłem i pilnować żeby nie zdławić go i nie przewrócić. Jest mi tak chujowo że nie dałem rady że nawet nie macie pojęcia. Red_icon_sad A jeśli chodzi resztę manewrów to nie jest już tak strasznie bo na tych jazdach doszkalających zaliczyem je za pierwszym razem- slalom przy 30kmh na lajcie i ominięcie przeszkody przy 50kmh też na lajcie. Jest jednak pewno ale, jeśli ktoś trafi na deszczowy dzień to ma przejebane jak siemasz!!! Podsumowując, gdybym pojeździł tym Gladiusem więcej niż tylko dwie godziny ( w tym tylko 1 godzine na placu byłem wcześniej zero doczynienia z tym motocyklem ) - to dałbym rade. Dodam też że wziąłbym więcej tych jazd przed egzaminem ale ostatnio jestem w totalnie ciemnej dupie i hajs na jazdy i egzamin musiałem pożyczyć Red_icon_sad Także jeden wielki qrwa paradoks bo motocykl mam, a na prawko mnie w tym momęcie nie stać.. :/ ja jebie... dobrze że jeszcze coś w baku pływa to przykurwie chyba dzisiaj bo inaczej tego nie widze. WARSZAFFKO latasz dzisiaj?? bo jak tak to się przyłączam!!!! Pzdr i dzięki wielkie za wasze wsparcie ale jak widać los chciał inaczej. Red_icon_smile

ps. kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa .... . . . . .. kurwa !!!!.. Red_icon_cheesygrin






Icon_baseball
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-05-08, 05:33 PM przez erłan87.)
2013-05-08, 05:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#28
RE: Egzamin praktyczny na A
ahhh kiedyś sie uda Red_icon_wink
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2013-05-08, 05:37 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#29
RE: Egzamin praktyczny na A
Spoko ja też za 1 nie zdałem. Tak więc luz. Weźmiesz sobie kilka jazd i placyk będzie pestka.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-05-08, 05:53 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#30
RE: Egzamin praktyczny na A
wieeeem ale moto pod blokiem stoi i już mnie wkurwia ta sytuacja... chociaz to by mogło pujść po normalnej mysli. Ubieram się i idę zrobić runde bo mnie krew zalewa.






Icon_baseball
2013-05-08, 06:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#31
RE: Egzamin praktyczny na A
I tak bywa ze sie zdaje po kilka/nascie razy ;>. A uslyszales: "zapraszamy ponownie za 2 tygodnie"? Ile buliles z egzaminy (teoria i praktyka)? Tak z ciekawosci Red_icon_smile)
2013-05-08, 06:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#32
RE: Egzamin praktyczny na A
jesli chodzi o egzaminatora to akurat spoko typ, widać było że chciał pomóc a nie udupić. Teoria to koszt 34zł a praktyka 170zł także nie mało. . .






Icon_baseball
2013-05-09, 01:06 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#33
RE: Egzamin praktyczny na A
*erłan z racji tego że teraz matury to - hamulcem, momencie, pójść

2013-05-09, 11:29 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#34
RE: Egzamin praktyczny na A
kafel jarałeś coś? Red_icon_cheesygrin nie kminie o co ci chodzi? Red_icon_cheesygrin






Icon_baseball
2013-05-09, 01:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MikiRikiTiki Offline
Użytkownik
***

Warszawa
rn01

Liczba postów: 498
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#35
RE: Egzamin praktyczny na A
Erłan...szkoda... Kiedyś to się zdawało (teoria/praktyka za 1 razem i już)...ale damn it!!! Na Gladiusie 650 oni puszczają na kat. A? Przecież to moto się nie nadaje dla ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z moto - 72 kuce...(troszkę zbyt agresywne w gazie dla młodego adepta)... (nie mam na myśli ciebie erłan87, bo nie wiem jak długo śmigasz bez prawka)
Ale nie ma co się martwić... zbieraj kasę na egzamin i jazdę doszkalającą na gladiusie one more time i będzie git!! Zresztą już wiesz na co bardziej musisz zwrócić uwagę - a to diablo istotne.
________________________________________________________________

rn01 - Dziadziuś, ale lubi sport Red_icon_smoke
2013-05-09, 02:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#36
RE: Egzamin praktyczny na A
Dzieki morda damy radeRed_icon_cheesygrin i ja to wiem Red_icon_cheesygrin tylko chodzi o to, że ja podszedłem do tego egzaminu po jednej godzinie jazdy na nim : ( brak floty na wiecej)... A jak juz wspomniałeś ten gladius to jest poprstu pomyłka, you knownRed_icon_cheesygrin to jak tirem krecić slalom miedzy butelkami- nie wygodne troszkę Red_icon_smile pzdr






Icon_baseball
2013-05-09, 02:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#37
RE: Egzamin praktyczny na A
(2013-05-09, 01:27 PM)erłan87 napisał(a): kafel jarałeś coś? Red_icon_cheesygrin nie kminie o co ci chodzi? Red_icon_cheesygrin
wytknąłem twoje ortografy z poprzednich postów

2013-05-09, 09:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#38
RE: Egzamin praktyczny na A
"Prymus, nie pekaj" Red_icon_wink Wczoraj kumpel zdawal w Bialymstoku egz. na A poniewaz mu skasowali lejce za punkty, zdal na XJ'cie, po 12 latach w siodle na sportowych motocyklach ale statystyka rozowo nie wyglada - z 50 egzaminowanych na kat. A zdalo tylko 5 osob. To co debile z Ministerstwa wymyslili w ramach egzaminu a co dzis slyszalem z pierwszej reki odnosnie ewolucji na placu to jakas kpina albo sposob na wyciagniecie sporej $ od szarego Polaka. Sam zdawalem wieki temu, jeszcze na WSK hiehie, ale sie zastanawiam czy taki szczaw zaraz po kursie da rade zdac ten dzisiejszy chory egz praktyczny za 1 strzalem... Albo fuksiarz ktory trafil na starego slepego dziada z drogowki (czyt. "egzaminatora"), albo uklady albo do "x" razy sztuka. A kasa leci...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-05-10, 08:33 AM przez marider.)
2013-05-09, 11:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#39
RE: Egzamin praktyczny na A
Kafelku mordo ty moja Red_icon_cheesygrin ja na te ortografy sikam więc nie potrzebnie je poprawiałeśRed_icon_smile jak inni siedzieli przy lekcjach to ja ruchałem dupy w krzakach albo własnie szukałem która sie da Red_icon_cheesygrin ..także na lajcie Red_icon_smile

marider hajsu to oni napierdolą i to nie źle ale do czasu... Chodzi o to, że jest jeszcze spora grupa ludzi którzy uczyli się na starych maszynach, a na nowych nawet nie siedzieli. W momęcie egzaminu dostają przykrego olśnienia, że poprostu nie dadzą rady bo kompletnie NIE czują motocykla i kończy sie to wyjebaniem poza pachołki albo jak większość poprostu glebą Red_icon_cheesygrin Idioci bo idą na egzamin w ciemno!! A tak ogólnie to nawet spoko jest ten egzamin bo wreszcie można pozapierdalać po placu Red_icon_cheesygrin oczywiście wykluczając wyjątki co wpinają 5 bieg na placu Red_icon_smile






Icon_baseball
2013-05-10, 12:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#40
RE: Egzamin praktyczny na A
XJ w Bialymstoku ma najechane zaledwie 150km i juz jest poobijana z kazdej strony, pewnie przez to omijanie, slalomy i awaryjne heblowanie hihi...
2013-05-10, 08:35 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->