zakup na ebay
Autor Wiadomość
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#1
zakup na ebay
witajcie kto by nam ogarnoł zakup na ebayu rególatora łancucha,kto juz kupował i jak to wyglada.
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2013-05-01, 03:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcinpsk Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 260
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3
#2
RE: zakup na ebay
Daj linka. Korzystam z ebaya na calym swiecie, takze moze uda sie cos Ci pomoc.
2013-05-01, 04:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#3
RE: zakup na ebay
http://www.ebay.com/itm/CNC-CHAIN-ADJUST...c1&vxp=mtr
oto link który wkleił kolega ereinz i miał kupowac ale czas ok 1mies,i zrezygnował i oddał kase.
tj rególator do 19 aja chce taki sam ale do 12
kolega xoxo tez by brał do 19
patrzyłem inne na ebayu angielskim,niemieckim tez to jest
ale ja nieznam jezyka,i niewiem jak to sie kupóje .ale oten regggg sie rozchodzi i cos by sie wybrało.mozesz sam zobaczyc inne aukcje ebay i wybrac sam najlepsza opcje,bo koszta wysyłki z usa,a niemiec to inne wiadomo...
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2013-05-01, 07:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcinpsk Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 260
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3
#4
RE: zakup na ebay
Ale ten link co podales juz jest nieaktywny. co do czasu oczekiwania to niewiele jestem w stanie wskurac, bo to juznie ode mnie zalezy tylko od dzialania poczty w poszczegolnych krajach.
2013-05-01, 07:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#5
RE: zakup na ebay
a mógłbys cos podobnego znalezc ,zapodac widziałem podobne w funtach to anglia,i euro niemcy wiem czas niewazne by doszło i było ,a jak robisz zakupy to wiesz jak to,ja tylko alegro .poszukam jótro podam aty zapytasz jaki czas dostawy,dostepnosc płatnosc .
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2013-05-01, 08:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcinpsk Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 260
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3
#6
RE: zakup na ebay
O cos takiego Ci chodzi ?

http://www.ebay.com/itm/Aluminum-Chain-A...4d0ade1de7


Jesli tak to cena wszedzie bedzie podobna bo to z Chin itp. jest wysylane. Koszt przesylki jest zawarty w cenie. Czas dostawy z Chin i tamtejszych okolic to z praktyki Ci powiem ze jak kupowalem pare razy rzeczy u nich to czekalem okolo3 tygodni na paczke.
2013-05-02, 07:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#7
RE: zakup na ebay
(2013-05-02, 07:50 AM)marcinpsk napisał(a): O cos takiego Ci chodzi ?

http://www.ebay.com/itm/Aluminum-Chain-A...4d0ade1de7


Jesli tak to cena wszedzie bedzie podobna bo to z Chin itp. jest wysylane. Koszt przesylki jest zawarty w cenie. Czas dostawy z Chin i tamtejszych okolic to z praktyki Ci powiem ze jak kupowalem pare razy rzeczy u nich to czekalem okolo3 tygodni na paczke.

ok ajak na twoje oko warto pchac sie w te chiny ,tenie czy warte.
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2013-05-02, 09:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcinpsk Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 260
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3
#8
RE: zakup na ebay
Trudno powiedziec ale bralem kiedys crashpady z Chin do innego moto i przy dosc powaznie wygladajacej glebie spisaly sie wysmienicie, a stelaze do tych crashpadow robione z tego samego aluminium co tutaj te naciagi lancucha nawet sie nie odksztalcily, wiec nie jest to jakies miekkie badziewie. Takze za ta kase mysle ze mozna zaryzykowac. Gdybym niemial teraz innych wydatkow to sambym zaryzykowal i wzial na probe takie naciagi do jednegfo ze swoich moto.
2013-05-02, 10:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#9
RE: zakup na ebay
w porzadku to ogarniesz temat
wezme ten rególator,i wezme tez ten listek do rególacii przedniego zawieszenia ten droszczy za 9,32$ lecz zapytaj o dostepnosc rególatora do rn12 złoty,i zawieszenia tez złoty,podlicz ile mam przelac i czekamy na pake.a jest taka opcja by niedoszła,koles wypnie d..... po zapłaceniu...na alegro duzo kupóje i drogie mam obawy pytam dzwonie i ryzykóje ale tam chiny.ale jak zamawiałes to.
zapytam xoxo,i erejz czhciał te co podawałem w linku.daj moze tel na pw zadzwonie....
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2013-05-03, 07:28 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcinpsk Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 260
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3
#10
RE: zakup na ebay
Z ebayem jest ten plus ze jak paczkanie dojdzie to tam platnosc sie dokonuje glownie przez PayPal i oni kase zwracaja. Raz tylko w zyciu mi sie zdarzylo ze paczka z Chin nie doszla ale koles sam sie zaoferowal ze jeszcze raz wysle przedmiot (tzn. drugi przedmiot) albo odda kase i po drugiej wysylce dotarla paczka po 2 tygodniach. Co do kosztow calkowitych to zalezy od kursu dolara/euro na dany dzien w ktorym przesylasz kase oraz do tego trzeba doliczyc 3% sumy ktora przesylasz jaka pobiera Paypal za przeslanie pieniedzy.
2013-05-03, 07:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#11
RE: zakup na ebay
ok to sledziłbys to dlamnie ,moze xoxo i ereinz tez sie zdecydója do 10 maja potym terminie moge ci przelac kase 93dolce za reg i 9 za reg zawiasu to cos ponad 100 pare $,czyli jak wtej aukci co ereinz podał problem był z kolesiem pow ze okres oczekiwania tydzien potem dwa,i mies i ztad zrezygnowalismy.jakby xoxo niebrał ja wezme dla siebie. tylko chodzi bys mi to ogarnoł,pilnował itp bym niestracił kasy i paczki oczywiscie prowizje za fatyge dostaniesz .narazie dopytaj o dostepnosc,czy jest złoty reg do rn12,czy pasóje,tak samo z reg zawiasu,....
czyli jak to wyglada zamawiasz i płacisz ityle koles wysyła aty sledzisz paczke tak.
ja ereizowi wpłacałem 375zł przy kursie 3.20 za $
bodajze
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2013-05-03, 10:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcinpsk Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 260
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3
#12
RE: zakup na ebay
Ok dopytam co do tego czy pasuje do rn12
2013-05-03, 12:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->