Mało płynne ruszanie 2
Autor Wiadomość
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#21
RE: Mało płynne ruszanie 2
jesli zauważyłeś to bo jestes użytkownikiem tej r1 drugi czy trzeci sezon to powinny tarcze wystarczyc .... jesli kupiłes sobie motUra z tą niewielką usterką to może wiedzieć tylko : " Łychy ciotka Danka" lub poprzedni właściel jak mocno pałował moto i sam siebie :/
ale wpierw sprawdź moze czy to nie wina linek :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ a dopiero puzniej wymieniaj skrzynie,silnik i rame oraz naklejke mocy :/
--- R One  is The BesT OnE ---
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-12, 02:23 PM przez incom.)
2013-04-12, 02:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#22
RE: Mało płynne ruszanie 2
Sprężyny zawsze z tarczkami. A czy kosz to się okaże po rozbiórce. Czasami wystarczy go podtoczyć żeby wyrównać i będzie latał.
2013-04-12, 02:26 PM
Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#23
RE: Mało płynne ruszanie 2
Podtoczyc kosz, ladne rady, naprawde. Dolej do silnika jeszcze ceramizera najlepiej i zobaczymy czy bedziesz latal hehehe... Kecha pier. jak potluczony jak zwykle jesli chodzi o sprawy tuningu Red_icon_cheesygrin. Moze naucz sie Ponury na jakiej zasadzie dziala sprzeglo w motocyklu?

melon - jak chcesz grzebac w sprzegle bez wiekszych kosztow, to najpierw je rozbierz i zobacz w jakim stanie sa tarcze i przekladki, zloz do kupy jesli beda niewytarte/spalone/teczowe i wstaw twardsze sprezyny EBC (sa tansze) w pierwszej kolejnosci a pozniej opisz wrazenia.
2013-04-12, 02:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#24
RE: Mało płynne ruszanie 2
Akurat sie tak regeneruje kosze popytaj mechaników czy np. Cienia bo miał tak robiony z tego co wiem. Wiec maryś zanim zaczniesz klepać dziobem to sie doedukuj.
2013-04-12, 03:05 PM
Odpowiedz cytując ten post
melon Offline
Młody
**




Liczba postów: 14
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
#25
RE: Mało płynne ruszanie 2
ok dziękuje za wszystkie radyRed_icon_smile stopniowo będę je wdrażał i dzielił się wrażeniami Red_icon_smile a co do sprzęgła to po wciśnięciu na 3/4 nie czuć aby obciążenie się zmieniało, to chyba dobry znak? jak coś przyuważę to napiszęRed_icon_smile
2013-04-12, 08:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
melon Offline
Młody
**




Liczba postów: 14
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
#26
RE: Mało płynne ruszanie 2
Nasmarowałem linkę sprawdziłem naciąg łańcucha i stwierdzam iż to nie było to... przy wymianie oleju zajrzę do sprzęgła tylko to mi zostałoRed_icon_smile
2013-04-25, 11:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
montoya Offline
Młody
**




Liczba postów: 34
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#27
RE: Mało płynne ruszanie 2
Podczepię się pod temat , w mojej RN04 mam coś takiego że jak chce delikatnie ruszyć to silnik jak by się krztusił , ale po rozpędzeniu do około 30-40 km/h zaczyna normalnie wchodzić na obroty i się rozpędzać jak powinno być . Zauważyłem też że jak dam więcej gazu około 3-4tys obr. to ruszam normalnie i ładnie wchodzi na obroty . Co to może być ? Exup ? a może gażniki ? świece już wymieniłem i to nie pomogło
2013-04-25, 06:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->