Polski syf
Autor Wiadomość
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#1
Polski syf
Witam.

Z racji, że był temat o Koreii Płn. który wałkuja dziennikarze i będą wałkować dalej, żeby ogłupiać ludzi postanowiłem założyć nowy odnośnie sytuacji w kraju. O tym że media są strerowane przez polityków wie każdy a przynajmniej powinien. Jest bardzo ciekawy portal pressmix.eu którego wiadomości pokrywają się z rzeczywistością i wieloma innymi źródłami. Aż mi się kurwa w środku skręca jak czytam takie rzeczy... Chcę aby i Ci nieświadomi po przeczytaniu pewnych rzeczy mieli troszkę inne spojrzenie na rzeczywistość i zobaczyli, że tak naprawdę toniemy w gównie po szyje, a za chwile będziemy stali w nim po uszy.

http://pressmix.eu/index.php/2012/11/05/...inna-z-po/


Popieram dziłania młodych Polaków dążących do obalenia władzy w Polsce i tym tematem na forum chcę im chociaż odbrobinę pomóc i przekazać ich myśl patriotyczną dalej.
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-07, 11:47 AM przez wilku7.)
2013-04-07, 11:45 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#2
RE: Polski syf
Hmm... Temat ciekawy ale może wywołać tutaj burze ... Nie jestem pewien czy to dobre miejsce na takie problemy. Ja osobiście wchodzę tutaj dowiedzieć sie czegoś ciekawego na temat moto, techniki itp. Szczerze to mam dosyć polityki w tej czy innej formie, strach już lodówkę otworzyć w obawie o dyskusje polityczne, więc zdecydowanie jestem na NIE. Red_icon_smile
2013-04-07, 12:03 PM
Odpowiedz cytując ten post
lukasbmw Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 364
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#3
RE: Polski syf
pomysl dobry bo to co sie dzieje w Polsce dotyczy Ciebie , mnie i nas wszystkich w tym Panstwie!
R6...RN09,RN12,RN19,RN22
2013-04-07, 12:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#4
RE: Polski syf
Ponury jak nie bedziesz miał pieniedzy na benzyne bo bedzie kosztowal 8-10zł... A policja i ITD zaopatrzeni w najnowszy sprzet beda stali na kazdym rogu i czekali az przekroczysz dozowolone 50km/h motocyklem i wlepia Ci mandat 500zł i wpierdola 10 punktow to zmienisz zdanie... To co te pawiany wyczyniaja odbije sie na kazdym a i motocyklistów tez to nie ominie... Takze uważam ze temat jest jak najbardziej na miejscu...
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2013-04-07, 12:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Rolsob Offline
Użytkownik KTM RC8R
*****

Śląsk
KTM RC8R

Liczba postów: 1,162
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 3
#5
RE: Polski syf
Zgadzam się z Ponurym ...
Polityka jest na każdym kroku ,mam dosyć nie chce mi się słuchać czytać itp tym bardziej na "Naszym" forum.....Wiem Wiem za chwile ktoś napisze że nie musze czytać tego akurat tematu i w sumie ma racje
KTM RC8 R / SHOEI XR-1100 / BERIK LS2-8323-BK / KNOX HANDROID / SIDI Vortice
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-07, 12:24 PM przez Rolsob.)
2013-04-07, 12:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#6
RE: Polski syf
no niestety od polityki zalezy to czy mamy czym jeździć, po czym jeździć lub czy mamy jeść szczaw.

Jeżeli ktoś próbuje nie myślec o polityce i starać się unikać tematu to sam robi sobie krzywde - tak uważam.

Co innego co można z tym zrobić. Bo co można zrobić? Wydaje mi się że nie wiele. Bo jest zbudowany system który będzie się chronił.

Każdy musi sobie zdać sprawe że albo będzie walczył i za wszelką cenę zniższy konkurenta/opozycję/przeciwnika/drugiego człowieka lub jakieś zrzeszenie by być wśród kilku procent bogatywch i żyjącyh "na poziomie" lub musi się pogodzić z biedą (w polsce znika klasa średnia czyli bieda zmierza do 80-90 % społeczeństwa) jaka wynika z czystej logiki i zadłużenia jakie jest. TO że ktoś ma prywatną firmę i wydaje mu się ze jest niezależny to żyje w ułudzie i fikcji! Bo z jednostek ten system jest zbudowany i to ze każdy walczy o swoje przyczynia się do uwalenia kogoś kogo w realu nie widzi.

Można tez wyjść z fajnego założenia jakie kiedyś usłyszałem: "że ten świat i tak jest najlepszy jaki może być".

Trudno mi doradzać na kogo głosowac i co robić bo nie wiem ale przyjmniej należy mieć swiadomość co mniej wiecej się dzieje na swiecie, w Polsce i w regionie województwa. Trzeba by miec obioektywną informacje o takich danych a to nie jest chyba dzisiaj realne.

ten link troche śmieszny ale prawdziwy i smutny :
http://www.youtube.com/watch?v=qRzl-U2zKns
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2013-04-07, 12:28 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#7
RE: Polski syf
Polityka dzieli ludzi, powoduje spory itp.

Z całym szacunkiem ale tez jestem na NIE na naszym forum.
2013-04-07, 12:40 PM
Odpowiedz cytując ten post
drzewo Offline
Konkretny
****

Sosnowiec
Hornet 919

Liczba postów: 829
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
#8
RE: Polski syf
Jak wyżej - tematy religijne i polityczne zawsze źle się kończą Red_icon_smile
moto-opinie.info - Opinie o motocyklach i produktach motocyklowych w jednym miejscu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-07, 12:45 PM przez drzewo.)
2013-04-07, 12:43 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#9
RE: Polski syf
(2013-04-07, 11:45 AM)wilku7 napisał(a): Popieram dziłania młodych Polaków dążących do obalenia władzy w Polsce i tym tematem na forum chcę im chociaż odbrobinę pomóc i przekazać ich myśl patriotyczną dalej.

Myślisz, że to jest do zrobienia? Żeby obalić tych darmozjadów muszą wyjść wszyscy na ulice. Rząd tuska dobrze to zaplanował. Chociaż by w taki sposób, że uprościli ludziom dostawanie kredytów hipotecznych. A człowiek który ma rodzinę i kreche 40 lat nie wyjdzie na ulice ze strachu, że wszystko straci.

Też nie jestem za tym żeby taki temat był tu wałkowany.
2013-04-07, 01:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PonuryKlecha78
Unregistered




 
#10
RE: Polski syf
Plz bez linczu tylko Red_icon_smile nie chce być źle zrozumiany. Leży mi na sercu dobro Polski , angażuje sie w życie społeczne , natomiast nie chce tego na TYM forum. Jest to TYLKO moje zdanie i MOJA opinia. Pozdrawiam niezależnie od poglądów politycznych i innych upodobań Red_icon_cheesygrin
2013-04-07, 01:18 PM
Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#11
RE: Polski syf
Zawsze jest''NIE TU, NIE TERAZ, KIEDY INDZIEJ..''
Ponury-''hmmm temat ciekawy''??? JA jestem za tym aby każdy polak stary, młody, z kredytem czy też bez, interesował sie i wiedział co mu ''na stół podano'' A nawet jak ma kredyt to niech szuka, prubuje, pomaga żebysmy tych kredytów nie musieli brać( pętla na 30 lat)
Baca- dobrze mówisz, wszyscy muszą wyjść na ulice, ale tego nie zrobia bo każdy to oleje i zje takie gowno jakie mu dadzą. (obawa, strach na są myśl że możnaby w ogóle coś takiego zrobić)
Nie powinniśmy odrzucać tego tematu tylko wspólnie pomysleć co z nim dalej zrobić.!!! Nas samych ERŁANowiczów jest mnóstwo, a są jeszcze milniony innych użytkowników, innych pojazdów i mowa tu tylko o DWUśladach. Niestety ale jeśli ten(NASZ) kraj nie zbierze się do kupy, krok po kroku(sferami) tak jak w jebanym filmie amerykańskim to niedługo nie bedzie tu czego szukać. A wtedy skończą sie R-jedynki i inne CBR-ki. Też jestem za tym żeby Nasze Forum pozostało czyste od polityki, ale ten temat powinien być podjęty WSZĘDZIE I TO BEZ DWUCH ZDAŃ. Pozdrawiam.






Icon_baseball
2013-04-07, 02:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#12
RE: Polski syf
Aby było jasne... TEŻ WYMIOTUJE POLITYKĄ... A temat umieściłem tylko w celach informacyjnych... Nic poza tym... Nie musicie pisać postów pod spodem... Przeczytajcie i miejcie świadomość, że jesteście niewyczerpalnym źródłem dochodu dla Państwa i robi z wami co chce Red_icon_wink. Tyle...
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2013-04-07, 03:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bpr1 Offline
ZIOMUS
****

Haugesund/Viken
BMW E46

Liczba postów: 594
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#13
RE: Polski syf
Dajmy Polakom jeszcze trochę czasu i wyjdą na ulice jak tak dalej będzie.
Uważam że temat jak najbardziej dotyczący nas wszystkich, i nie mo co się izolować od tego.
Mam nadzieję że wszyscy pójdą szybko po rozum do głowy i szybko stanie się jakąś rewolucja, bo to cię dzieje w kraju to jest jakieś chore. Z nas wycisnąć chcą ostatnie grosze a te lajzy a Wiejskiej zapychaja sobie brzuchu naszymi podatkami, akcyzami i innymi wydatkami
aż mi się ciśnienie podniosło jak o nich myślę
2013-04-07, 04:22 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kawasakizx9r Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 373
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1
#14
RE: Polski syf
"Zycie to Polityka" w sensie doslownym i umownym i nie odnosi sie tylko do tych z wyborow...
Tu macie Polityke i jak goscia zabiaja kawalek po kawalku poczytajcie a szczegolnie ci nieuswiadomieni.

Tego jest masa na YT ale lepiej nie ogladac bo sie niedobrze robi na mysl o tych ludziach kotrzy w imie swojego urzedniczego biznesu robia takie rzeczy.


http://bgoczynski.wordpress.com/2012/12/...w-w-trabe/

http://www.youtube.com/watch?v=OOvjr_Y4s70
2013-04-07, 04:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#15
RE: Polski syf
Qrwa, widzisz ja nawet nie słyszałem o tej sprawie. To chyba wyjaśnia wszystko, bo normalnie to by trąbli i trabili o tym...






Icon_baseball
2013-04-07, 05:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rubyR1 Offline
Konkretny
****

Mysłowice
pięta palec

Liczba postów: 794
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8
#16
RE: Polski syf
jak dla mnie temat bez sensu, to jest forum o r1, jego uzytkownikach, problemach a nie polityce kerej jest wszedzie i jo dupca ta cala polityka, ino tego tematu mi tu brakuje do kłótni
Red_icon_mad
2013-04-07, 06:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#17
RE: Polski syf
póki co pozostawię bez komentarza Red_icon_smile

a kto nie chce, to niech nie czyta... Red_icon_cheesygrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-07, 08:35 PM przez BeMisz.)
2013-04-07, 08:32 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasbmw Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 364
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#18
RE: Polski syf
ale na tym forum sa rozne działy wiec po co te teksty ze to nie forum od tego...a jak ktos o dupach pisze to jest dobrze...po prostu sa tu ludzie co maja kilkanaście lat i jeszcze tego nie rozumieja bo sa przyssani do cyca matki...nie inetresuje Ciebie ten temat to go omijaj...proste!
R6...RN09,RN12,RN19,RN22
2013-04-07, 09:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#19
RE: Polski syf
Za duzo tej polityki wszedzie i nie powinno jej byc na tym forumR1 mozna sobie zakladac inne fora pisac na fb, ale jeszcze tu? Zyjmy nasza pasja a nie nawet tu o polityce gadac tez jestem na NIE

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-04-07, 09:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#20
RE: Polski syf
idąc tym tokiem myslenia nikt i nigdy na to nie zwróci uwagi i będzie dalej tak jak jest. Nasz kraj sporo przeszedł, a jedynym sposobem na zjednoczenie i zdziałanie czego kolwiek żeby znowu nie doszło do tragedii (a do tego to wszystko dąży) jest zwrócenie uwagi grup środowiskowych. Tworzenie sie, a potem ich łaczenie. A takie odcinanie tematu przy samej dupie tylko powoduje dalszą nie wiedzę i siedzenie w gównie. Bo jak nazwać to co się w naszym kraju dzieje?? Powinniśmy chyba równać do góry, a nie do dołu? A u nas ciemnota i nic wiecej, i to tylko za sprawą naszego rządu bo to oni wszystkim manipulują... tyle






Icon_baseball
2013-04-07, 11:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->