Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
Autor Wiadomość
R36 Offline
Młody
**

Warszawa
RN12

Liczba postów: 33
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#1
Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
Był ktoś? Potrzebuje pare gratów, nie wiem czy warto jechać, czy w ten śnieg coś tam sie wogóle dzieje..
2013-04-06, 11:26 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#2
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
W taką pogodę to bym sie nie spodziewał fajerwerków tam
2013-04-06, 02:36 PM
Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#3
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
Siema,fajerwerków nie ma bo ceny są nie tak małe jak się spodziewałem:/ dosłownie przed chwilką wróciłem. Ogólnie dużo tego tam jest, ciuchy-motocykle-nawet złom. Ja nie miałem chajsu żeby cokolwiek kupić ale chciałem zobaczyć jak to wygląda bo nigdy nie byłem, i mimo to że mnie wypizgało nie miłosiernie bo byłem tam od 8.30 to nie żałuje!!! W chuj ludzi poznałem i dowiedziałem wielu cennych informacji, np. tego że moja RN04 fabrycznie nie miała pełnego lakierowania tylko wszyskie wzory na owiewkach to naklejki nie pokryte bezbarwnym z wyjątkiem baku. A ja myslałem że mam ulepa:/ Jeśli ktoś coś wie na ten temat to niech mnie wyprowdzi z błedu bo ja juz sie za lakiernikami rozglądamRed_icon_smile Pzdr






Icon_baseball
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-06, 03:16 PM przez erłan87.)
2013-04-06, 03:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bpr1 Offline
ZIOMUS
****

Haugesund/Viken
BMW E46

Liczba postów: 594
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#4
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
Byłem od 8.00 do 16.00 jak na te pogode było naprawde sporo osob, az sam byłem w szoku
Jutro tez jedziemy i mam nadzieje ze bedzie wiecej ludzi niz dzis
wiec jak chcesz cos kupic warto poleciec
pozdr
2013-04-06, 06:59 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#5
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
A sa jakies moto? Rn12 jkas moze stala?

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-04-06, 09:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#6
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
no co Ty.. była jedna Rn09 ale paskudna jak idź i nie wracaj.. Była też ale przez chcwile ładna Rn01 za 13.000, tylko chłopaczki się z całym bajzlem zawineli jak zapytaliśmy czy będzie można zerknąć czy klamki które chcemy kupić będą do takiej pasowały ... Nie wiem jakoś szybko uciekli...






Icon_baseball
2013-04-06, 09:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#7
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
latałem na motośmietnik 2 razy w sezonie .... sam nie wiem po co ...... przejchac sie i popatrzec pewnie za "a może trafi sie full akrap za 100zł lub jakies kombi alpiny/dainese topowy model okazja za 300zł uzywaka " Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin: D tak zajeło mi to X lat (kiedys za rembertowem był duzy moto szrot czynny cały rok nie mylić z tym przy przejeździe kolejowym)zeby zrozumieć chyba prawdziwą idee mototśmietnika . .... mianowicie nie latamy na oldschoolach czyli jako takich częsci nie mamy co tam szukac ..... akcesoryjne częsci akrapy,wallravy,pazzo itd itp tam jeszcze dlugo nie slyszeli bo na allegro idzie to jak świezy boczek zazwyczaj a na motosmietniku cene pusza o te 10-20% podwyższyc bo przeciez sami placa jeszcze za miejscówke ..... tak więc akcesoria tez nam odpadaja z tego festynu ..... jedyna opcja kupna czegos rzeczywiscie taniej to szukac ludzi ktorzy chodza w tłumie (bo maja jedna uzywke na sprzedarz ) i od czasu do czasu rzucą hasłem ze np maja fajny kombi na sprzedaż wtedy warto pogadac ..... od samych złomiarzy z motosmietnika jedyna warta uwagi rzecz do r1 to jakies drobnostki typu śruby do r1 ktore w aso kosztuja chyba 40zł jedna to na motoi bazar rok temu typek ktory mial na sprzedaz tego wór sprzedał w 2h ..... ogólnie moto bazar aktualnie bardziej jest dla ludzi nie posiadajacych nawet moto niz dla posiadaczy .... zwrućcie uwage na kolejki .... rodziny,dzieci, wejscie chya 20zł . stara kiełbasa 15zł i wogóle festyn ......Sorry jeszcze gumy w dobrym stanie używki PRZEZ PIERWSZE 2h tego dwudniowego globalparty można wyrwać taniej ale wstać o 8-9 rano ...... ? hmmmm przemyślałem .... jesli nie jesteś jedną z 1000-ca pierwszych osób za bramką to okazyjnie możesz ... zjeśc tylko stara kiełbe i pomarznąć .......
--- R One  is The BesT OnE ---
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-07, 01:12 AM przez incom.)
2013-04-07, 12:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#8
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
Coś w tym jest. Też byłem kilka razy, ale raczej z ciekawości niż aby coś kupić. Jakoś wystawiane motocykle są zazwyczaj w kiepskim stanie, a części to jakieś połamane plastiki lub części z demobilu.
Moim zdaniem można się tam zakupić jakieś ciuszki, ale też raczej marek, które ogólnie nie uchodzą na TOP lub jak już coś markowego to cena wyższa niż w sklepie.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-04-07, 09:46 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#9
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
Fakt faktem jest to festyn i ceny u niektórych cyt. '' 9 paczek'' za kurtałe z przed 15 lat chyba, tylko prawie jak nowa to są jakąś pomyłką. Ja myślałem że giełda to wiecie cuś taniej a nie drożej. Ale jest jeden plus tego targu, jak jest troszkę cieplej walnie się piwko i chumory ''WSZYSTKIM'' w miarę dopisują, to można sporo dobrych ludzi poznać.. I wtedy dopiero trafić można jakąś okazje, mi gościu za 50zł wyśle całego kata z exupem, myślę że dobra cena..






Icon_baseball
2013-04-07, 10:01 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#10
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
Incom, to co piszesz jest mi bardzo bliskie Red_icon_smile. Byłem rok temu... Szału nie ma, dupy nie urwie... Moto to same ulepy... i tylko ciuszki mozna kupic i to tez w niezbyt atrakcyjnych cenach...
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2013-04-07, 10:06 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#11
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
A ja tam zawsze cos kupilem a smar do lancucha, nosek do kasku czy naklejke ktora sie nie chcials nakleic a 7zl kosztowala. Generalnie incom to dobrze ujal motosmietnik niewiele tam jest

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-04-07, 10:19 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
R36 Offline
Młody
**

Warszawa
RN12

Liczba postów: 33
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#12
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
Generalnie też twierdzę, że jest to raczej szopka dla 'niejeżdzących' którzy przychodzą, żeby z pajdą chleba ze smalcem w dłoni podziwiać wszystkie te moto-ulepy od handlarzyków.
Szukałem opon, porównywałem ceny po stoiskach i jeden handlarzyna się trochę zakręcił, zapytałem o PP2ct podał cenę zwykłych PowerówRed_icon_wink wziąłem odrazu bez negocjacjiRed_icon_wink
2013-04-07, 02:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
adel Offline
Młody
**




Liczba postów: 68
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#13
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
Trochę przesadzacie z tymi cenami Red_icon_smile nie zapominajcie, że jest to "bazar" więc zawsze można się targować. Zazwyczaj koleś od razu zjeżdża do ceny w internecie a jak się ma gadane i upór to nawet jeszcze coś się urwie. Poza tym na bazarze nie oczekujcie samych nowych rzeczy. Każdy wystawia to co ma.
2013-04-07, 08:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#14
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
sam jestem lamusem i znowu pojawiłem sie na tym bazarze bo w tym smutnym jak chuj mieście nie ma gdzie wyjsc ........... i powiem znowu ........ KIBEL !!!!!!!!!!!
--- R One  is The BesT OnE ---
2013-04-07, 10:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#15
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
A kielbase zjadles tam przynaniej? ;-)

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-04-07, 10:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#16
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
.... kupiłem 2x kubek 20zł sztuka bo irmina potrzebowała do pracy Red_icon_cheesygrin
--- R One  is The BesT OnE ---
2013-04-07, 11:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#17
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
tekstem dnia jak byłem, było '' maacieee dentkiiiiiiiii '' no rozjebał mi konstrukcje typ Red_icon_smile






Icon_baseball
2013-04-07, 11:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rubyR1 Offline
Konkretny
****

Mysłowice
pięta palec

Liczba postów: 794
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8
#18
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
co roku na bajzle sie wybieram ale i tak nic nie kupilem jeszcze, opone chcialem ale ceny jakies wygorowane, w tym roku chcialem kupic z oxforda sakwy do mojej erki to mial o 5 dych droższe niż na alledrogo
Red_icon_mad
2013-04-08, 09:57 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#19
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
kumpel mowil ze kiedym motobazary mialy klime... zawsze cos "niepotrzebnego" taniego kupil... caly garaz ma rupieciami zawalony ktore zawsze sie do czegos przydadza... perelka jest skurzany tank-pad ? kondon? na bak CBRki fireblady ;d z kieszeniami ;p kiedys zrobie foto to wam pokarze ;d mowi ze teraz juz takich glupot znalzc sie nieda ;d i niejezdzi ;d
2013-04-08, 10:55 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#20
RE: Warszawski bazar motocyklowa 6-7 kwietnia
(2013-04-08, 09:57 AM)rubyR1 napisał(a): co roku na bajzle sie wybieram ale i tak nic nie kupilem jeszcze, opone chcialem ale ceny jakies wygorowane, w tym roku chcialem kupic z oxforda sakwy do mojej erki to mial o 5 dych droższe niż na alledrogo

Dokladnie ceny nie male kask widzialem agv na allegro kosztowal ok 500zl tam 650zl chieli, pas nerkowy ktory w lidlu kosztowal 25zl na motobajzlu dokladnie ten sam 90zl

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2013-04-08, 11:40 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->