nuklearne pierdu-pierdu
Autor Wiadomość
ziolek Offline
Użytkownik
***

ZMY


Liczba postów: 297
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
#21
RE: nuklearne pierdu-pierdu
nawet jak kitajce wystrzela te swoje petardy to co im to da? moim zdaniem amerykance sa na to przygotowani, maja tarcze antyrakietowe i inne ustrojstwa zadna rakieta nie osiagnie celu.
tylko ze jak juz kitajce wsadza ten przyslowiowy kij w mrowisko to im wspolczuje
2013-04-05, 10:30 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#22
RE: nuklearne pierdu-pierdu
ok... a czy jeśli zaatakują, ale TYLKO ościenne bazy wojskowe USA... które jeszcze nie mają tarczy?
tam rakiety mają krótszy dystans do przebycia...

czy to może spowodować totalny odwet? i czy będzie to ... oko za oko, tzn:
* atak bez użycia broni nuklearnej vs. atak taką samą formą, lub...
* atak z użyciem broni nuklearnej vs. atak też bronią nukelarną, lub... (to jest ciekawe...)

* atak bez uzycia broni nuklearnej vs. atak bronią nuklearną?
(tutaj, kontratakujący zawsze może powiedzieć, że musiał tak zaatakować, bo niby druga strona również dysponuje bronią nuklearną, więc chcą niejako wyprzedzić w sposób "kontrolowany" nadchodzący kontratak nuklearny)
(uwaga: a może ktoś właśnie chce w ten sposób sprowokować "kraj dobrobytem płynący" to takiej reakcji, czyli ostatecznie: kraju, który jako pierwszy użył broni nuklearnej podczas interwencji zbrojnej??)

ok... chyba muszę iść spać Red_icon_wink
2013-04-06, 12:26 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#23
RE: nuklearne pierdu-pierdu
uwaga mały update news:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/hakerzy-...omosc.html

nooooo... teraz to dochodzą nowe możliwości do rozpoczęcia konfliktu nuklerarnego...
* można zwalić na hakerów, że to oni wystrzelili rakiety, bo próbowali zawiesić systemy w centrach dowodzenia
* albo... mieć już właśnie wyszkoloną grupę hakerów, która po prostu ... to zrobi... czyli wejdzie do systemów Korei Płn., a potem... "kto da więcej, ten wybiera cel"? fajny zarobek, co? ciekawe na ile by wycenili taką usługę? problem w tym, że taki scenariusz jest w jakimś tam stopniu możliwy
2013-04-06, 12:57 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Rolsob Offline
Użytkownik KTM RC8R
*****

Śląsk
KTM RC8R

Liczba postów: 1,162
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 3
#24
RE: nuklearne pierdu-pierdu
nie no Bemisz wojny nie będzie a na pewno nuklearnej,nie martw się tym Red_icon_smile
Powodem do zmartwienia dla Nas wszystkich jest brak wiosny Red_icon_mad
KTM RC8 R / SHOEI XR-1100 / BERIK LS2-8323-BK / KNOX HANDROID / SIDI Vortice
2013-04-06, 08:07 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#25
RE: nuklearne pierdu-pierdu
Media od zawsze sterowały ludźmi i tak jest i w tym przypadku... Sprawę matki Madzi wałkowali w pizde czasu... To samo tutaj... Wg. mnie zagrożenie ze strony Korei Płn. wynosi 1%. Po pierwsze to ONZ na to nie pozwoli... A po drugie Amerykanie w ciągu 7 dni zrównają Koree z ziemią... A Korea tylko tak sobie pogroziła i dobrze wie, że są tylko pierwiastkiem z ZERA... Po drugie MEDIA to reżimowe kurwy... Przepraszam za wyrażenie ale to prawda... Pier... głupoty, ale nie informują o najważniejszym informacjach... Strajki nt. Odwołać Rząd Tuska, upadek rządu w Islandii, upadek rządu w Bułgarii... Żaden Lis ani inny chujek o tym nie powie... Jedyne o czym mogą powiedzieć to że Bronek zgolił wąsy i o tym że brzoza w smoleńsku rozerwała kadłub Tupolewa.... Podsumowując, mam w dupie wiadomości na Onecie, Interii i innych żałosnych, Lisa i cały jego TVN, Gazete wyborczą i inne masowe żródła informacji, które zaślepiają przeciętnego zjadacza chleba i wmawiają mu wszędzie jest gorzej niż w Polsce i nie ma powodów do narzekań... A tak naprawdę Polska jest w czarnej DUPIE!! Zresztą ten Polski bajzel i tak się rozsypie i tak...


Także Bemisz luzik Red_icon_smile. Nic z tego nie wyjdzie, a że żałosne media nie mają o czym pisać to biorą każdy lepszy temat, który podziała na psychikę odbiorców Red_icon_smile
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2013-04-06, 10:18 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
drzewo Offline
Konkretny
****

Sosnowiec
Hornet 919

Liczba postów: 829
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
#26
RE: nuklearne pierdu-pierdu
Wilku, normalnie dałem ci punkt do reputacji za tą wypowiedź Red_icon_smile Całkowicie się z tobą zgadzam - staram się nie oglądać wiadomości, bo stronniczość i manipulacja aż bije po oczach i uszach. Podobno za komuny była propaganda w mediach, myśle że dzisiejsze media nie różnią się niczym od tych za komuny - tylko przyjaciele się zmienili.
moto-opinie.info - Opinie o motocyklach i produktach motocyklowych w jednym miejscu.
2013-04-06, 10:35 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#27
RE: nuklearne pierdu-pierdu
Ja bym powiedział, że nowi członkowie "rodziny" Red_icon_smile. Władza od dawien dawna jest przekazywana w rodzinie i nikt jej nie chce wypuścić z rąk... A nie wygodni ludzie są po prostu likwidowani po cichu... czytałem kiedyś prywatny artykuł ile ludzi którzy chcieli zrobić coś dla narodu i nadepnęło władzy na odcisk wącha już kwiatki od spodu to się w pale nie mieści... najlepszy przykłąd "Tupolew" Red_icon_smile.
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2013-04-06, 10:46 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#28
RE: nuklearne pierdu-pierdu
Macierewicz Red_icon_smile
2013-04-06, 02:13 PM
Odpowiedz cytując ten post
gruch Offline
Użytkownik
***

Leśnica (Opolska)
R1 RN09

Liczba postów: 315
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2
#29
RE: nuklearne pierdu-pierdu
(2013-04-06, 10:18 AM)wilku7 napisał(a): Media od zawsze sterowały ludźmi i tak jest i w tym przypadku... Sprawę matki Madzi wałkowali w pizde czasu... To samo tutaj... Wg. mnie zagrożenie ze strony Korei Płn. wynosi 1%. Po pierwsze to ONZ na to nie pozwoli... A po drugie Amerykanie w ciągu 7 dni zrównają Koree z ziemią... A Korea tylko tak sobie pogroziła i dobrze wie, że są tylko pierwiastkiem z ZERA... Po drugie MEDIA to reżimowe kurwy... Przepraszam za wyrażenie ale to prawda... Pier... głupoty, ale nie informują o najważniejszym informacjach... Strajki nt. Odwołać Rząd Tuska, upadek rządu w Islandii, upadek rządu w Bułgarii... Żaden Lis ani inny chujek o tym nie powie... Jedyne o czym mogą powiedzieć to że Bronek zgolił wąsy i o tym że brzoza w smoleńsku rozerwała kadłub Tupolewa.... Podsumowując, mam w dupie wiadomości na Onecie, Interii i innych żałosnych, Lisa i cały jego TVN, Gazete wyborczą i inne masowe żródła informacji, które zaślepiają przeciętnego zjadacza chleba i wmawiają mu wszędzie jest gorzej niż w Polsce i nie ma powodów do narzekań... A tak naprawdę Polska jest w czarnej DUPIE!! Zresztą ten Polski bajzel i tak się rozsypie i tak...


Także Bemisz luzik Red_icon_smile. Nic z tego nie wyjdzie, a że żałosne media nie mają o czym pisać to biorą każdy lepszy temat, który podziała na psychikę odbiorców Red_icon_smile
A ja powiem tak:
http://wolnemedia.net/
Red_icon_smile
2013-04-06, 03:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tajmer Offline
Użytkownik
***

Wielkapolska ZŁOTÓW
ducati

Liczba postów: 197
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
#30
RE: nuklearne pierdu-pierdu
z tum tupolewem to pojechałeś chyba że sarkazm to ok
http://www.gt-electric.pl/subpage.php?id=5&title=motury ++++++++++++++++++++++++++++++++
jest ducati monster 800
były: komar 3, ogar 205, shl 175,cbr 600, peugeot 50cm, kawasaki kx125,hornet 900, r1 rn12, BOULEVARD C90, rn19, Fz1 N
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013-04-06, 03:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#31
RE: nuklearne pierdu-pierdu
Ja bym sie mógł wszystkiego spodziewać, tego z tym tupolewem też nie wykluczam. Władza robi z tych ludzi zwierzęta (takie hieny jebane) i ktoś tu dobrze powiedział że nie jeden juz kwiatki wącha bo chciał dobrze dla nas wszystkich. My nawet nie możemy sobie wyobrazić czym oni tam pod tym stołem obracają, dlaczego cweluchy konta za granicą ukrywają???






Icon_baseball
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-06, 03:32 PM przez erłan87.)
2013-04-06, 03:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#32
RE: nuklearne pierdu-pierdu
dobra... dziś nic nie było o Korei, więc temat nieaktualny Red_icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-07, 09:51 PM przez BeMisz.)
2013-04-07, 09:51 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Anna Grodzka Offline
biały robak
*




Liczba postów: 7
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#33
RE: nuklearne pierdu-pierdu
(2013-04-07, 09:51 PM)BeMisz napisał(a): dobra... dziś nic nie było o Korei, więc temat nieaktualny Red_icon_wink

Nic się nie dzieje bo ja wysłało list do kima cośtam, żeby nic nie robił... Podpisało się również biedrońka.
2013-04-07, 10:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#34
RE: nuklearne pierdu-pierdu
ja dzieki kraksie tupolewa kupilem swoja kochana erke ;d takze mi ta data bardzo dobrze sie kojarzy ;d
2013-04-08, 08:47 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#35
RE: nuklearne pierdu-pierdu
Oczywiście ze sarkazm... W dupie mam Tupolewa i inne statki kosmiczne Red_icon_smile. Dla mnie to frajerzy mogą się nawet podpalić na wzajem... Tylko niech kurwy dadzą spokojnie wegetować i śmigać sobie R1 Red_icon_smile.

Dobrze że Anka Grodzka ten list wysłała bo chuj by nas strzelił Red_icon_cheesygrin
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-04-08, 09:57 AM przez wilku7.)
2013-04-08, 09:56 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#36
RE: nuklearne pierdu-pierdu

2013-04-08, 09:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#37
RE: nuklearne pierdu-pierdu
(2013-04-04, 10:44 PM)godlefas napisał(a): nie ameryka, nie niemcy nie korea... a Rosja kochani, rosja była bedzie i jest potegą... militarną, gospodarczą ŚWIATOWĄ Red_icon_smile

... Rosja, to teraz niech załatwi na początku swoje problemy wewnętrzne a potem MOŻE coś zacząć działać. Narazie to oni nie mają na podstawowe ruchy militarne hajsu, a co tu rozpoczynać jaką kolwiek walke.

Po drugie, Kim Dzong Un nie jest głupim człowiekiem (niestety), koleś pokończył szkoły i uniwerki w Szwajcarii, Holandii... i dobrze wie że jak sprowokuje Obame, to cały chuj zostanie z tej Korei. Swoim groźbami to mogą zastraszyć co najwyżej San Marino Red_icon_smile.

Co z tego że mają 2mln wojska... mogą mieć ich i 10mln, gdzie dobrze wyszklonych można policzyć na palcach jednej ręki. Co z tego że dostanie w łape ak47 jak bd nakurwiał na oślep... w sumie jak wyjebie kilka magazynków to może ustrzeli "coś". Samolotów troszke mają... ale Migów 19'nastek z lat 70 (których i tak 3/4 ma problemy techniczne Red_icon_tongue) więc żeby nie było ze wystartuje i spadnie jak nasz Tupolew na Smolńsk Red_icon_smile.

Niechce mi sie pisać... ale możemy sie cieszyć i płakać z dwóch rzeczy:
cieszyć że niema wątku religijnego w tych pogróżkach (Koreańczycy nie są tak bardzo zjebani jak szanowni członkowie Al- Kaidy gdzie za Allaha ujebią kilka osób). W zasadzie to nawet można by sie pokusić o stwierdzenie że część żołnierzy może mieć delikatnie w chuju jeżeli już bitwe, celowo "podłożyć" się i ewentualnie spierdolić do Południowej...

Płakać możemy dlatego że Dzong Un będzie chciał udowodnić "starym wyjadaczą" tudzież wszyscy "generałowie" itp. że ma jaja Red_icon_smile. Un w dzieciństwie był "czarną owca rodziny" stary go nie akceptował i rył mu banie cały czas (potocznie mówiąc)... z całego swojego rodzeństwa jako jedyny MUSIAŁ ojcu pucować chociażby buty ;P... a teraz może chcieć pokazać "siłe" ;P.

... popisałbym jeszcze ale zmeczony juz jestem :/
LwG!
2013-04-10, 12:54 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rubyR1 Offline
Konkretny
****

Mysłowice
pięta palec

Liczba postów: 794
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8
#38
RE: nuklearne pierdu-pierdu
ales suchy wypierdolił wypociny, grunt że konkretne, jeden post i wszytsko jasne PozdRo Red_icon_cheesygrin
Red_icon_mad
2013-04-10, 03:04 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->