nie w tą strone idzie forum...
Autor Wiadomość
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#41
RE: nie w tą strone idzie forum...
nie, pomyliłem przyciski..
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-06-04, 11:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#42
RE: nie w tą strone idzie forum...
zamiast kurwa podziekowac za ciezka prace dla Koczisa , wklad , prace, pomoc itd itp to kurwa szukacie huja do dupy ............................................... .
ilu z wam dupe uratowal z kupono moto , ilu z was doradzil , pomogl .............. ehhhh
dorosli ludzie kurwa a jak dzieci we mgle ...........
moze potrzebujecie zeby moderator jeszcze w nocy podczas snu za reke was trzymal ?
--- R One  is The BesT OnE ---
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-06-04, 11:14 PM przez incom.)
2013-06-04, 11:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#43
RE: nie w tą strone idzie forum...
imcom co się tak spinasz? jest o co?
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2013-06-04, 11:22 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#44
RE: nie w tą strone idzie forum...
drugi mod się przyda... sprawa do przemyślenia i najlepiej obgadania w 4 oczy Red_icon_wink

a incom... WTF? jakoś tak dziwinie czyta się takie bluzgi bez konkretnego powodu... poza tym wiem, że wygadany jesteś i bez inwektyw też potrafisz dobrze nawijać...
więc o co biega?
2013-06-05, 02:18 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
brak_konta
Unregistered




 
#45
RE: nie w tą strone idzie forum...
2013-06-05, 04:37 AM
Odpowiedz cytując ten post
Rolsob Offline
Użytkownik KTM RC8R
*****

Śląsk
KTM RC8R

Liczba postów: 1,162
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 3
#46
RE: nie w tą strone idzie forum...
Nikt,naprawde nikt nie dorówna Koczisowi.Tak jak wyżej napisaliście niesamowita pomoc dla wszystkich użytkowników forum,my forumwicze mamy mu wiele do zawdzięczenia,co do drugiego moda jest czy nie ale moja osoba taką funkcją nie musi się dowartościowywać (mam przecież cudowną R1) ale gdyby była taka propozycja to bym pewnie ją rozważył.I nie jest to jakiekolwiek rywalizowanie czy wbijanie noża w plecy bo ja z Koczisem nie mam się co porównywać.Widze też zę propozycja pomocy Kubie jest odbierana jak atak na niego a tak wogóle nie jest przynajmniej nie z mojej strony
KTM RC8 R / SHOEI XR-1100 / BERIK LS2-8323-BK / KNOX HANDROID / SIDI Vortice
2013-06-05, 04:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
brak_konta
Unregistered




 
#47
RE: nie w tą strone idzie forum...
2013-06-05, 04:40 AM
Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#48
RE: nie w tą strone idzie forum...
(2013-06-05, 04:38 AM)Rolsob napisał(a): Widze też zę propozycja pomocy Kubie jest odbierana jak atak na niego a tak wogóle nie jest przynajmniej nie z mojej strony

A dziwisz się???? Bo tak to wygląda... Gdyby sam napisał, że potrzebuje pomocy to spoko... Ale chłopak sobie doskonale radzi a zamiast mu podziękować to chcą nowego moda, że niby żeby było mu lżej. Osobiście nie widzie takiej potrzeby....

Spróbujcie sobie wyobrazić, że wasza kobieta/facet (jak kto woli) mówi "słuchaj zaproś kolegę na noc żeby Ci pomógł. Dobry Jesteś ale pomoc się Tobie przyda żebyś się nie męczył"
2013-06-05, 07:16 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#49
RE: nie w tą strone idzie forum...
(2013-06-04, 09:28 PM)Koczis napisał(a): Dla mnie to obojętne czy będzie nowy mod. Jak BeMisz zrobi kogoś Modem to ok, jak nie to też będzie dobrze.
Co do kandydatów: Rolsob, czy Malikowy to jest trudna decyzja, bo Malikowy jest troszkę "narwany", ale zna forum, natomiast Rolsob jest dość nowy, ale mam wrażenie, że jest bardziej "stonowany".
Za Rolsobem przemawia, że nie miał (i oby tak zostało) scysji z innymi Forumowiczami, czego nie można powiedzieć o Malikowym.

Ja osobiście decyzję pozostawiam BeMiszowi.

P.S. jeśli widzicie, że sobie nie radzę lub macie jakieś uwagi do mojej "pracy" to piszcie PW do mnie lub do BeMisza, bo może się nie nadaję. Zostałem wybrany Waszą decyzją i tak samo mogę być z niej zdjęty. Pzdr

Kuba jestes wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu i robisz kawal dobrej roboty tak dalej

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-06-05, 07:17 AM przez Thor.)
2013-06-05, 07:16 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#50
RE: nie w tą strone idzie forum...
Dzięki Wszystkim za miłe słowa, ale jeśli większość będzie chciała mnie zamienić, czy dodać kogoś do "pomocy" to ja tu nie mam nic do gadania. Tak jak już pisałem, zostałem wybrany przez Forumowiczów i tak samo mogę być odwołany. To Wasza decyzja i ja ją przyjmę jaka by nie była, tak więc LUZ Red_icon_cheesygrin

Rolsob ja naprawdę mam małą wiedzę w porównaniu do niektórych na tym Forum. Nie mam się za alfa i omegę w kwestii R1, ale jak mogę to pomagam.

Co do ataku na mnie, to też tego tak nie odbieram. Jest demokracja i wolność słowa/wyboru. Tak więc jeszcze raz LUZ Panie i Panowie Red_icon_cheesygrin
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-06-05, 08:17 AM przez Koczis.)
2013-06-05, 08:12 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#51
RE: nie w tą strone idzie forum...
ja nawet w sumie nie wiem o co biega ;] ale Panie i Panowie niespinac mi sie tu Red_icon_wink co do pomocy to kazdy ma cos zawsze ciekawego do powiedzenia i na inny temat wiedze Red_icon_wink np dzieki BaCa ze wtedy jak bylem w terenie odpisalem mi w shoutboxie na mje pyt odnosnie lancucha nawet niewiesz jak mi dupe wtedy uratowales Red_icon_cheesygrin kieta kuupiona o 30% taniej ;] ogolnie to podziekowania dla wszystkich bo nikt nie jest tu obojetny kto co wie to powie i to z checia jak widac... a ze czasem klotnie i spinki to chyba nic takiego... zycie i tyle ;]
2013-06-05, 08:31 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#52
RE: nie w tą strone idzie forum...
Troszkę głupio się ten temat rozwinął bo nikt tu raczej nie chce żebyś koczis miał zrezygnować bo jesteś tutaj ostoją i wielu to czuje, a samo forum potrzebuje takiej osoby. . . Chodziło chyba raczej o kogoś zamiast żaby przynajmniej ja tak zrozumiałem. Czyli kogoś do pomocy, a nie zamiast Ciebie!!! Bo wiadomo każdy ma swoje życie i problemy, a nie zawsze znajdzie się czas żeby wszystkich ''świerzaków ogarniać'' Ja tu krótko jestem ale uważam, że powino zostać jak jest ale jesli sam zdecydujesz, że potrzebna Ci ososba do pomocy to dasz nam znać i zrobimy wybory na kogoś równie zaufanego. . . Pozdrawiam






Icon_baseball
2013-06-05, 08:40 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#53
RE: nie w tą strone idzie forum...
ja absolutnie nie wiem w czym problem - też nie odebrałem tego wszystkiego jako "atak na Kubę" lub też wytykanie mu złej roboty??!!

jakiś czas temu toczyły się dyskusje na temat moderatorów, np. na część for jest ich kilku i każdy z nich opiekuje się oddzielną częścią forum

uważam jedynie, że Kuba ma pełne ręce roboty, ale robi to z pasją i dużym zaangażowaniem - jeśli można mu jakoś pomóc i będzie chętny, to każda kandydatura zostanie poważnie przemyślana Red_icon_smile

ps.
nie będzie... ale PW sobie poleci Red_icon_tongue
2013-06-05, 11:48 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#54
RE: nie w tą strone idzie forum...
(2013-06-05, 11:48 AM)BeMisz napisał(a): ja absolutnie nie wiem w czym problem - też nie odebrałem tego wszystkiego jako "atak na Kubę" lub też wytykanie mu złej roboty??!!

jakiś czas temu toczyły się dyskusje na temat moderatorów, np. na część for jest ich kilku i każdy z nich opiekuje się oddzielną częścią forum

uważam jedynie, że Kuba ma pełne ręce roboty, ale robi to z pasją i dużym zaangażowaniem - jeśli można mu jakoś pomóc i będzie chętny, to każda kandydatura zostanie poważnie przemyślana Red_icon_smile

ps.
nie będzie... ale PW sobie poleci Red_icon_tongue
o właśnie o to mi chodziło Red_icon_smile
2013-06-05, 12:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Rolsob Offline
Użytkownik KTM RC8R
*****

Śląsk
KTM RC8R

Liczba postów: 1,162
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 3
#55
RE: nie w tą strone idzie forum...
(2013-06-05, 07:16 AM)BaCa napisał(a):
(2013-06-05, 04:38 AM)Rolsob napisał(a): Widze też zę propozycja pomocy Kubie jest odbierana jak atak na niego a tak wogóle nie jest przynajmniej nie z mojej strony

A dziwisz się???? Bo tak to wygląda... Gdyby sam napisał, że potrzebuje pomocy to spoko... Ale chłopak sobie doskonale radzi a zamiast mu podziękować to chcą nowego moda, że niby żeby było mu lżej. Osobiście nie widzie takiej potrzeby....

Spróbujcie sobie wyobrazić, że wasza kobieta/facet (jak kto woli) mówi "słuchaj zaproś kolegę na noc żeby Ci pomógł. Dobry Jesteś ale pomoc się Tobie przyda żebyś się nie męczył"

Jeżeli mam tak podchodzić ja wyżej to może tak:
Wasza kobieta/facet (jak kto woli) maluje dom ,po co jej pomagać jak i tak to zrobi perfekcyjnie
Jak tak to odbieracie temat dla mnie zamknięty jedynie co mi przychodzi na myśl to ja pierd....
KTM RC8 R / SHOEI XR-1100 / BERIK LS2-8323-BK / KNOX HANDROID / SIDI Vortice
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-06-05, 01:55 PM przez Rolsob.)
2013-06-05, 01:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MikiRikiTiki Offline
Użytkownik
***

Warszawa
rn01

Liczba postów: 498
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#56
RE: nie w tą strone idzie forum...
Łoł....cóż tu się porobiło.....
Tak czytam i czytam i oczy mi rosną ze zdumienia, że się nie czyta ze zrozumieniem kolejnych postów. To co nade mną napisał Rolsob o pomocy - dokładnie takie coś przeszło mi przez myśl, jak Szymek rozpoczął tę kwestię o modach etc.
Kuba doskonale sobie radzi - nie ma co do tego wątpliwości, jest świetnie zorganizowany i pomógł mi już nie jeden raz. Ale temat rozpoczęty przez Szymka dotyczył K****A tego czy dołożyć kolejnego moda, a nie czy usunąć Koczisa z funkcji (którą wykonuje nadzwyczaj dobrze poświęcając wiele czasu temu Forum mimo licznych obowiązków rodzinnych, domowych, zawodowych). CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM!!!! Ładnie Was Drodzy Koledzy Proszę...
________________________________________________________________

rn01 - Dziadziuś, ale lubi sport Red_icon_smoke
2013-06-05, 09:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#57
RE: nie w tą strone idzie forum...
(2013-06-05, 09:06 PM)MikiRikiTiki napisał(a): ...CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM!!!! Ładnie Was Drodzy Koledzy Proszę...

Dokładnie. Ja dodam tylko od siebie, że funkcja moda jest dobrowolna i nikt nikogo do niej nie zmusza oraz nikt nie musi jej piastować cały czas. Jak uznacie, że czas na "nową krew" to ok. Niby czemu mod miałby być z Warszawy? To jest ogólnokrajowe Forum.

Więcej tu nie piszę, bo chyba już wiadomo co i jak Red_icon_cheesygrin
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-06-05, 09:12 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#58
RE: nie w tą strone idzie forum...
Dokładnie morda zostajesz Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin






Icon_baseball
2013-06-05, 09:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#59
RE: nie w tą strone idzie forum...
ehhh a już myślałem, że pójdę sobie na Forumową emeryturę hehehehheheheh
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-06-05, 11:27 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#60
RE: nie w tą strone idzie forum...
Cytat:To jest ogólnokrajowe Forum.
a co z użytkownikami spoza granic Polski Red_icon_tongue

ja tu widzę tylko jeden problem, problem z czytaniem ze zrozumieniem.. rada na przyszłość, czytać 3 razy powoli przed odpowiedzią i nie jeden post, a wszystkie bo niektórzy to wybiórczo chyba działają Red_icon_wink
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-06-06, 01:39 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->